Inteligentne czujniki dymu

Inteligentne czujniki dymu 

Otrzymuj alerty w czasie rzeczywistym bezpośrednio na swoim smartfonie
Jesteś daleko od swojego domu? Nie usłyszysz najgłośniejszego alarmu pożarowego o natężeniu 85 dB. Inteligentny czujnik dymu Netatmo rozwiązuje ten problem, wysyłając w czasie rzeczywistym alerty na smartfony i do Twojej rodziny.

Bezproblemowa instalacja
Nie ma potrzeby łączenia alarmów. Zamontuj bezprzewodowy inteligentny czujnik dymu do sufitu, a następnie pobierz aplikację i Twój dom będzie chroniony przed pożarem. To bardzo proste.

Jak zamontować czujnik dymu?
Zainstaluj inteligentny czujnik dymu w każdej sypialni, korytarzu i pokoju dziecięcym, aby zapewnić bezpieczeństwo i ochronę przeciwpożarową. Dodatkowe inteligentne czujniki dymu są dostępne w piwnicy, na strychu i w salonie. Może to być uzależnione od lokalnych przepisów. Należy zapoznać się z przepisami dotyczącymi czujników dymu.

Automatyczna diagnostyka
Nie masz pewności, czy Twój czujnik dymu działa prawidłowo? Inteligentna czujka dymu stale monitoruje stan baterii, wykonuje mechanizmy wykrywania dymu i łączy się z siecią Wi-Fi. W przypadku wystąpienia problemów technicznych otrzymasz powiadomienie na smartfonie.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.