Inteligentne taśmy LED

Inteligentne taśmy LED

Inteligentne taśmy LED mogą być stosowane zarówno jako dekoracyjne, jak i pomocnicze źródło światła. Ze względu na swoją elastyczność mogą być stosowane do oświetlania dowolnego miejsca w domu, na tarasie lub w ogrodzie.

Zastosowanie i montaż taśm LED
Ogromną zaletą taśm LED jest ich elastyczność. Można je wyginać, wydłużać i przycinać, aby pasowały wszędzie tam, gdzie są potrzebne. Można je stosować do oświetlania blatów roboczych, pod szafkami i sprzętem audio-wideo. Taśmy Smart LED mogą być także stosowane na zewnątrz - można je owinąć wokół drzew, filarów werandy lub poprowadzić wzdłuż kwietników. Niektóre modele są wyposażone w samoprzylepną taśmę, która ułatwia instalację. Dzięki temu instalacja lampek jest bardzo prosta. Wystarczy przymocować taśmę do dowolnej powierzchni i podłączyć zasilacz do sterownika. Podłącz zasilacz do źródła zasilania i gotowe.

Inteligentne taśmy LED - zarządzanie
Taśmami LED można sterować bezprzewodowo za pomocą tabletu lub smartfona. Wystarczy pobrać aplikację i regulować jasność, natężenie i kolory światła. Możesz ustawić nastrój w zależności od otoczenia i ułatwić sobie poruszanie się po domu nocą. Łączność Wi-Fi i Bluetooth umożliwiają sterowanie oświetleniem. Inteligentne paski LED Philips Hue można również połączyć z inteligentnymi lampami i żarówkami, dzięki czemu można stworzyć kompletny system oświetlenia.

Taśmy LED RGB
Taśma LED może świecić jednym kolorem (mono) lub wieloma kolorami (RGB). Taśma RGB to taśma, która z jednej diody emituje trzy kolory - czerwony, zielony i niebieski. Sterownik do kolorowych taśm można wykorzystać do stworzenia różnych nastrojów, czy to na przyjęcie, czy na romantyczną kolację. Taśmy RGBW, oprócz trzech kolorów, emitują także kolor biały.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.