Inteligentne kinkiety

Inteligentne kinkiety

Lubisz lampy ścienne, ale nie chcesz sięgać po przełącznik za każdym razem, gdy go potrzebujesz? W naszej ofercie znajdziesz jedyny zdalnie sterowany kinkiet LED dla siebie.

Zdalnie sterowane, ściemniane lampy ścienne mogą służyć jako dodatkowe oświetlenie, tworząc relaksującą atmosferę. Mamy nadzieję, że niezależnie od tego, gdzie umieścisz swój kinkiet, docenisz łatwość obsługi opcji sterowania i będziesz mógł wybierać spośród naszej oferty. Oferujemy również kinkiety z czujnikiem ruchu.

Co to jest inteligentne oświetlenie ścienne?
Inteligentne kinkiety można przymocować do dowolnej ściany i skierować światło w górę, w dół lub pod kątem na różne przedmioty. Philips Hue oferuje zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne inteligentne kinkiety.

Gdzie można zamontować inteligentne kinkiety LED?
Philips Hue oferuje inteligentne kinkiety LED, które można stosować na zewnątrz i wewnątrz domu. Kinkiety zewnętrzne można montować na tarasach i gankach. Kinkiety wewnętrzne można umieścić w salonie lub przy drzwiach wejściowych.

Jaka jest różnica między inteligentnymi kinkietami wewnętrznymi i zewnętrznymi?
Inteligentne kinkiety wewnętrzne mogą być używane tylko w pomieszczeniach, natomiast kinkiety zewnętrzne są wykonane tak, aby wytrzymać wszystkie warunki pogodowe.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.