Inteligentne słupki oświetleniowe

Inteligentne słupki oświetleniowe

Słupki ogrodowe SMART+ WiFi są produkowane przez znaną i cenioną w branży oświetleniowej firmę. Słupki LED mają główną cechę: można nimi sterować bezpośrednio za pomocą aplikacji mobilnej, która jest dostępna w sklepie GOOGLE PLAY (Android 6.0 lub nowszy) lub APP STORE dla systemu iOS 10 lub starszego. Kolejną zaletą jest funkcja sterowania głosowego za pomocą Asystenta Google i Amazon Alexa. Słupki oświetleniowe są wyposażone w źródło światła MULTICOLOR RGB+W, które jest energooszczędne i ma ciepłą białą temperaturę barwową 3000K. Słupki GARDEN to inteligentne i innowacyjne urządzenie, które może być stosowane na zewnątrz. Najlepiej nadaje się do oświetlania ogrodów lub balkonów.
Zastosowany materiał zapewnia doskonałą ochronę przed warunkami atmosferycznymi IP65 dla słupków i IP44 dla kabli zasilających. Pachołki LED są wysokiej jakości i gotowe do szybkiego montażu.
Inteligentne słupki LED BARS można łatwo rozbudować o 3 dodatkowe punkty świetlne za pomocą 3-polowego przedłużacza GARDEN 3 Pole. Jest ono dostępne na naszych aukcjach.

UWAGA!!! Możesz przywrócić ustawienia domyślne, włączając i wyłączając urządzenie na trzy sekundy, a następnie włączając je ponownie na trzy sekundy. Powtórz tę czynność pięć razy, aż do skutku.

Zalety produktu
-Szybka i łatwa instalacja
-Inteligentne sterowanie oświetleniem ogrodowym
-Obszary zastosowań
-Oświetlenie ogólne
-Ogrody botaniczne
-Ogrody, ścieżki
-Balkony

Cechy produktu
-Sterowanie za pomocą aplikacji - Sterowanie głosowe: Google Assistant i Amazon Alexa
-Zmiana kolorów światła w zakresie RGB (ok. 16 milionów kolorów)
-Opcja ściemniania
-Temperatura barwowa: 3000K (ciepła biel)
-Protokół sieciowy WiFi
-Stopień ochrony (słupek): IP65
-Stopień ochrony (zasilanie): IP44
Wysokiej jakości materiały zostały użyte, aby zapewnić długotrwałą wytrzymałość produktu i satysfakcję. Kupując u nas, otrzymujesz oryginalny, nowy produkt. Markowe produkty są gwarancją wysokiej jakości, energooszczędności, bezpieczeństwa użytkowania oraz tego, że wszystkie informacje są zgodne z prawdą.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.