Inteligentne termostaty

Inteligentne termostaty

Termostat grzejnikowy wifi i odpowiedni regulator grzejnikowy zapewnią, że system grzewczy będzie wydajny i będzie działał przez wiele lat. Pozwoli to na uzyskanie wyższego poziomu komfortu cieplnego, szczególnie w chłodniejsze poranki i wieczory.

Inteligentny termostat - wyższy poziom kontroli nad ogrzewaniem.

Bezprzewodowe termostaty grzejnikowe można szybko zainstalować i są one bardzo funkcjonalne. Pozwalają użytkownikom regulować temperaturę w poszczególnych pomieszczeniach w zależności od ich przeznaczenia, codziennych zajęć i pory dnia. Termostat pokojowy do grzejników pozwala utrzymać wysoki poziom komfortu cieplnego i obniżyć koszty ogrzewania. Klasyczne wzornictwo inteligentnego termostatu grzejnikowego model STT-868 sprawia, że doskonale pasuje on zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrz. Każdy elektroniczny termostat grzejnikowy może być sterowany zdalnie za pomocą specjalnie zaprojektowanych bezprzewodowych sterowników grzejnikowych, które charakteryzują się pięknym wyglądem i różnymi funkcjami.

Bezprzewodowe systemy sterowania termostatem.

Regulatory grzejnikowe WiFi 8S/ST-8S umożliwiają zmianę i sterowanie parametrami ogrzewania maksymalnie ośmiu stref grzewczych w budynkach wyposażonych w termostaty grzejnikowe. Każda strefa może mieć swój własny tryb pracy. Umożliwiają to regulatory grzejnikowe. Regulator zaworu grzejnikowego można zaprogramować tak, aby otwierał i zamykał zawór termostatyczny o różnych porach dnia i w różnych dniach tygodnia oraz precyzyjnie regulował temperaturę w zależności od potrzeb. Regulator pokojowy WiFi ST-8S może być również używany do sterowania bezprzewodowym termostatem firmy Tech Controllers. Bezprzewodowy sterownik grzejnikowy ułatwia zarządzanie 6 siłownikami termoelektrycznymi. Każdy termostat grzejnikowy można zaprogramować do pracy w następujących trybach lub harmonogramach: ręcznym, dzienno-nocnym lub zdarzeniowym; przeciwzamrożeniowym, wakacyjnym lub świątecznym. Zapewnia to przewagę nad tradycyjnymi systemami grzewczymi dzięki inteligentnemu termostatowi, którym można efektywnie zarządzać.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.