Inteligentne ogrzewanie

Inteligentne ogrzewanie

Inteligentne domy to nie futurystyczna wizja, ale praktyczne rozwiązania, które można zastosować w każdym domu. Za pomocą inteligentnych systemów można zdalnie sterować wieloma urządzeniami. Możesz sterować ogrzewaniem w swoim domu za pomocą specjalnej aplikacji. To jest to, co sprawdzamy.
Aby wyjaśnić, jak działa inteligentny dom, ważne jest zrozumienie koncepcji Internetu rzeczy (lub Internetu przedmiotów). Jest to system, który łączy urządzenia za pomocą rozległej sieci internetowej. Umożliwia to dostęp do zaawansowanych informacji z różnych urządzeń. Zebrane dane można wykorzystać do dostosowania działania urządzeń do stylu życia i potrzeb członków rodziny. Urządzenia inteligentnego domu mogą być również kontrolowane i zarządzane za pomocą aplikacji mobilnej.

Inteligentne ogrzewanie - odpowiedź na wszystkie potrzeby gospodarstwa domowego.

Nowoczesne systemy grzewcze można zautomatyzować w celu poprawy komfortu i obniżenia kosztów ogrzewania. Osiąga się to poprzez kontrolowanie temperatury wewnątrz domu, monitorowanie temperatury zewnętrznej i ustawianie poziomu ogrzewania zgodnie z indywidualnymi potrzebami.
Osobisty asystent ogrzewania umożliwia sterowanie całym systemem grzewczym z jednego miejsca.
Możesz sterować ogrzewaniem i przygotowaniem ciepłej wody w domu z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji lub Internetu. Przykładem takiego rozwiązania jest inteligentny sterownik pogodowy MiGo. Pozwala on na sterowanie istniejącymi piecami kondensacyjnymi Saunier Duval, które są wyposażone w interfejs eBUS. MiGo to więcej niż tylko aplikacja. To kompletny system, który umożliwia zarządzanie temperaturą za pomocą specjalnego oprogramowania i termostatu.
Jego konfiguracja jest szybka i łatwa. Autoryzowany instalator podłącza regulator do intranetowej sieci WiFi, a następnie łączy się z aplikacją. MiGo może sterować jednym obiegiem grzewczym oraz ciepłą wodą użytkową.

Co to jest system MiGo?

System MiGo może służyć do regulowania i analizowania temperatury w pomieszczeniu lub temperatury ciepłej wody użytkowej. Można to robić za pomocą termostatu lub aplikacji. Aplikacja oferuje wiele funkcji, nie tylko włączanie i wyłączanie temperatury. Z poziomu telefonu mamy dostęp do aplikacji, w tym do funkcji przygotowania ciepłej wody i planowania dostępności ciepłej wody w określonych godzinach. Tryb wakacyjny pozwala nam obniżyć temperaturę, gdy jesteśmy poza domem przez dłuższy czas. Dostępne są również powiadomienia o nietypowych zdarzeniach lub usterkach.

W inteligentnych domach wyposażonych w sterowniki pogodowe możliwe jest monitorowanie temperatury zewnętrznej. Dane o warunkach pogodowych w czasie rzeczywistym można pobierać z Internetu. Zapobiega to nadmiernemu nagrzewaniu się lub wychładzaniu mieszkań i pozwala oszczędzać energię.
MiGo zapewnia optymalny komfort i wydajność, optymalizując wszystkie elementy systemu grzewczego Saunier Duval, w tym aplikację i termostat, bramę sieciową oraz kocioł.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.