Place zabaw i trampoliny

Place zabaw i trampoliny

Podwórkowe trampoliny i place zabaw.

Na swoim podwórku lub w ogrodzie stwórz plac zabaw dla dzieci! Upewnij się, że plac zabaw jest bezpieczny i wybierz odpowiednie atrakcje. A potem patrz, jak Twoje dzieci i goście świetnie się bawią! W naszych sklepach znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć swój własny plac zabaw.

Zestaw trampoliny i placu zabaw.

Wieloelementowy zestaw jest niezbędny na placu zabaw dla dzieci. Plac zabaw zapewni dzieciom mnóstwo zabawy i rozrywki. Zawiera huśtawkę, zjeżdżalnię, wieżę, drabinki i wieżę. Ten drewniany plac zabaw ma stalowe łączenia i kolorowe elementy z tworzywa sztucznego. Do wyboru są również oddzielne zjeżdżalnie, które można wykorzystać do stworzenia własnego placu zabaw. Trampoliny ogrodowe są doskonałym dodatkiem do każdego podwórka i mogą być używane jako atrakcja na placu zabaw. Wyposażona jest w siatkę ochronną, która umożliwia bezpieczną zabawę i zachęca dzieci do aktywności fizycznej.

Piaskownice i piasek do piaskownic.

Piaskownica dla dzieci, klasyczna atrakcja, z której dzieci uwielbiają korzystać, to świetny wybór. Mamy drewniane piaskownice dla dzieci z ławeczkami. Dostępne są również piaskownice plastikowe w zabawnych kształtach i jaskrawych kolorach. Przy wyborze piaskownicy zwróć uwagę na jej wielkość. Piaskownica plastikowa będzie lżejsza i bardziej poręczna niż drewniana. Może jednak pomieścić więcej dzieci. Wnętrze należy chronić przed brudem, deszczem i zwierzętami, używając pokrywy. Oferujemy również certyfikowany piasek kwarcowy. Możesz mieć pewność, że Twoje dzieci są w nim bezpieczne.

Nawierzchnia placu zabaw.

Planując plac zabaw, zadbaj o bezpieczną nawierzchnię w swoim ogrodzie. Poszczególne elementy można umieścić na trawie lub użyć specjalnych płyt. Można je stosować na miękkiej trawie, ale są też odporne na mróz, przepuszczają wodę i amortyzują wstrząsy. Dzięki temu idealnie nadają się na ogrodowe place zabaw.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.