Kemping

Kemping

Jakich AKCESORIÓW KEMPINGOWYCH potrzebuję?

Wybierasz się na biwak? Szukasz sprzętu kempingowego, który sprawi, że Twój ogród stanie się spokojną przystanią? Wybierając akcesoria kempingowe, możesz wygodnie i przyjemnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Dzięki odpowiednim meblom kempingowym możesz odpoczywać nad jeziorem i przygotowywać posiłki dla swojej rodziny. Bezpieczeństwo jest kluczową kwestią, gdy spędzasz kilka dni poza miastem. Sklep MarktKraft ma wszystko, czego potrzebujesz.

WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ NA KEMPINGU.

Kemping to świetny sposób na spędzenie wakacji dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu. Przed wyjazdem zaopatrz się w akcesoria kempingowe z naszej oferty. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz na wycieczkę nad jezioro lub do ogrodu, a także części zamienne. Możesz także zadbać o swój sprzęt kempingowy. Sprawdź, co mamy w sklepie!

Krzesła i fotele kempingowe: KTÓRY WYBÓR?

Chcesz poprawić swój komfort na kempingu? Powinieneś zabrać ze sobą meble kempingowe lub turystyczne, na których można wygodnie usiąść. Do wyboru są leżaki składane i stałe, wykonane z różnych materiałów.

Najbardziej wytrzymałe są metale. Można je wrzucić do bagażnika lub szybko złożyć przed wyjazdem. Należy je jednak chronić przed korozją. Alternatywą są lekkie plastikowe leżaki kempingowe, których można używać w każdych warunkach pogodowych.

LEŻAK NIE JEST PRZEZNACZONY WYŁĄCZNIE DO BIWAKOWANIA.

Leżaki i inne akcesoria do namiotów nie są przeznaczone wyłącznie do biwakowania. Są to również przydatne meble, których można używać w ogrodzie i na tarasie. Można je łatwo złożyć i przewozić środkami transportu publicznego lub samochodowego. Drewniany leżak świetnie wygląda pod namiotem lub w ogrodzie. Większy, metalowy leżak z grubym obiciem i oparciem będzie wygodniejszy. Jest to idealne miejsce do czytania książki lub opalania się na świeżym powietrzu.

KUCHENKI I KOCIOŁKI GAZOWE - PRZYGOTOWYWANIE POSIŁKÓW NA KEMPINGU.

Klasyczna kuchenka gazowa i kilka garnków ułatwią biwakowe gotowanie. W tym zakątku kempingu możesz przygotować pożywne i szybkie posiłki dla swojej rodziny.

Chcesz, aby na biwaku wszystko działało sprawnie, dlatego upewnij się, że masz dodatkowe uszczelki w reduktorze butli. Jest to najczęstsza część, która ulega awarii. Jeśli posiadasz kuchenkę benzynową, nie zapomnij o dodatkowej butli z gazem lub paliwem. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz - zajrzyj do nas!

BUTLE GAZOWE - CAMPING.

Butle z gazem, niezbędne akcesoria do biwakowania pod namiotem, są niezbędne, gdy trzeba zasilić kuchenki. MarktKraft oferuje zarówno duże butle (np. 11 kg), jak i mniejsze (np. 3 kg). Nawet najmniejsze butelki mogą być używane podczas wycieczek. Jest bezpieczny w użyciu. Cały zestaw można przewieźć razem samochodem na kemping. Z tym sprzętem można wypoczywać w pełni komfortowo

BEZPIECZEŃSTWO NA PIERWSZY RZUT OKA.

Czy szukasz innych rzeczy, które możesz zabrać ze sobą na kemping? Meszki mogą sprawić, że przygody na świeżym powietrzu staną się nieprzyjemne. Zawsze powinieneś zabrać ze sobą środki biobójcze, które odstraszają komary.

Nie wystarczy używać gotowych środków odstraszających owady. Istnieją także specjalne lampy elektryczne, które odstraszają komary z bezpiecznej odległości. Lampy te można przechowywać na tarasie lub pod namiotem. Urządzenia te mogą być używane w trudniejszych warunkach i charakteryzują się dużą odpornością na uszkodzenia. Będą działać przez długi czas.

OŚWIETLENIE, KTÓRE MUSISZ ZABRAĆ ZE SOBĄ.

Potrzebujesz odpowiedniego oświetlenia, bez względu na to, jak długa jest droga. Możesz go używać jako rozwiązania 2 w 1. Może ono służyć do dwóch celów: jako światło, aby zapewnić sobie komfort, oraz jako środek odstraszający owady. Aby zapewnić sobie wystarczającą ilość światła po zmroku, dobrze jest zabrać ze sobą latarkę. Dzięki temu będziesz mógł bezpiecznie spacerować o każdej porze dnia.

Jeśli wybierasz się na wycieczkę rowerową, znajdziesz lampki, które zmieszczą się na rowerze. Czy martwisz się o higienę podczas biwakowania? Dostępna jest toaleta turystyczna - sprawdź wybór w naszym sklepie MarktKraft dla majsterkowiczów!

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.