Balony

Balony

BALON - NIEZBĘDNY GADŻET DO ROBIENIA DOMOWEGO WINA.

To zabawne hobby, które można wykorzystać także do robienia pysznych przetworów przez całą zimę. Do robienia pysznych przetworów, likierów i win potrzebne są odpowiednie narzędzia. Stworzyliśmy balony do wina, które spełnią Twoje potrzeby. Dzięki nim będziesz mógł fermentować owoce w wygodnym i trwałym naczyniu. Pozwoli Ci to na przygotowanie pysznego trunku. Będziesz mógł zrobić własne wino i podać je swoim gościom. W naszej ofercie znajdziesz korki, które można wykorzystać do uszczelnienia naczynia. Nasze produkty możesz wykorzystać do produkcji wina, likierów, miodów pitnych i piwa. Małe karafki będą wspaniałą ozdobą stołu i mogą zastąpić butelki. Umożliwią Ci także serwowanie alkoholu, który przygotowałeś w domu. Przygotowaliśmy również duże naczynia, takie jak balon do wina (10l), a także produkty bardziej renomowanych firm, takich jak Terdens.

BALON DO WINA: DLACZEGO GO POTRZEBUJESZ?

Balony do wina to świetny sposób na przyrządzenie tego ciepłego, pysznego napoju w domu. Szklane akcesorium przyda się zarówno amatorom, jak i profesjonalistom. Balon do wina pozwala na przyrządzanie pysznych napojów, które mogą być przechowywane w świeżości przez długi czas. Niektóre modele pełnią funkcję dekoracyjną, więc piękne naczynie zawieszone na kuchennej szafce będzie świetnym sposobem na przyciągnięcie uwagi gości. Nasz zestaw balonów do wina zawiera także inne akcesoria, które pomogą Ci przygotować pierwszy domowy trunek. Jeśli zestaw nie spełni Twoich oczekiwań, możesz wykonać potrzebne elementy z naszych produktów.

O CZYM NALEŻY PAMIĘTAĆ, WYBIERAJĄC NAPÓJ?

Balon do wina 5l to najlepszy wybór, jeśli zamierzasz przygotować swój pierwszy napój alkoholowy. Dzięki tej mniejszej pojemności możesz cieszyć się kilkoma butelkami własnego, domowego trunku. Dwie butelki to lepsze rozwiązanie niż jedna, ponieważ w razie potrzeby będzie można ją przelać. Mniejsze naczynie do wina ułatwi nalewanie alkoholu w razie niepowodzenia pierwszej próby. Do postawienia drinka na stole można wykorzystać małe baloniki, które mieszczą od 2 do 5 litrów alkoholu.

Przygotowaliśmy zestaw dla początkujących, który zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby napełnić swoją pierwszą butelkę tym pysznym napojem. W skład zestawu wchodzi balon do wina, koszyk i inne przydatne akcesoria. Jednym z akcesoriów jest pompka do usuwania trunku. Pozwala ona przelać alkohol do butelki z zielonego szkła, które chroni ją przed promieniami słonecznymi. W zestawie znajduje się również rurka fermentacyjna. Umożliwia ona wydostanie się dwutlenku węgla z tykwy, a jednocześnie chroni naczynie przed zanieczyszczeniami i powietrzem. Dla początkujących w zestawie znajduje się specjalna zatyczka. Uszczelnia ona balon i zapewnia ciągłość fermentacji. Zestaw zawiera drożdże winiarskie, pożywkę dla drożdży i środek klarujący. Do zestawu dołączony jest pomocny przewodnik, który pomoże Ci w przygotowaniu Twojego pierwszego domowego wina.

Czy masz wieloletnie doświadczenie w produkcji napojów alkoholowych?

Balon do wina o pojemności 25 l pozwoli Ci przygotować więcej napojów za jednym razem. Nasze duże modele są chronione przed uszkodzeniem przez tworzywo sztuczne. Chroni ono integralność balonu do wina, ale nie jest to jego jedyna funkcja. Wygodne uchwyty ułatwiają transport naczynia. W naszym asortymencie dostępne są małe i duże uszczelki. Wykonane są one ze szkła, które słynie z trwałości, bezwonności i braku smaku. Naczynie może być używane do napojów i żywności. Nawet jeśli wino będzie przechowywane w dzbanku przez jakiś czas, nie zmieni to jego smaku ani nie wpłynie na jego aromat. Po zakończeniu przygotowań należy przelać alkohol do zielonych butelek i zakorkować je. Pysznym napojem będzie można się cieszyć podczas wielu spotkań rodzinnych lub z przyjaciółmi.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.