Doniczki i osłonki

Doniczki i osłonki

DONICE I OSŁONY - DOSKONAŁE UZUPEŁNIENIE TWOICH PIĘKNYCH PLANTACJI.

Pasjonuje Cię uprawa pięknych roślin? Zapewnij im środowisko, którego potrzebują! Donice MarktKraft to doskonały wybór dla ogrodników, właścicieli balkonów i tarasów, a także miłośników roślin domowych. Donice te zapewniają glebę bogatą w składniki odżywcze i chronią korzenie roślin. Są one niezbędne dla wszystkich roślin, także tych, które żyją w pomieszczeniach zamkniętych.

Dostępne są również osłonki na doniczki. Mają one podobny wygląd do doniczek, ale w przeciwieństwie do nich nie mają otworów na wodę. Pozwalają one szybko dostosować ustawienie rośliny do zmieniającego się wnętrza. Najlepszym sposobem na podlewanie rośliny jest upewnienie się, że zmieści się ona w doniczce o tym samym rozmiarze. Z pewnością znajdziesz odpowiedni produkt dla siebie, niezależnie od tego, czy szukasz czegoś na zewnątrz, czy do wnętrza.

RÓŻNE KWIACIARNIE DLA DOMU I MIESZKANIA.

Do każdego pomieszczenia, w którym znajdują się piękne kwiaty lub rośliny o ozdobnych liściach, można wykorzystać doniczki. Dostępnych jest wiele rozmiarów, dzięki czemu można znaleźć idealny dla swoich roślin. Doniczki do roślin w pomieszczeniach będą najbardziej przydatne, jeśli będziesz mieć odpowiednie tace, które ochronią parapety przed uszkodzeniem przez wodę i podłogi.

Produkty te mogą być wykorzystywane nie tylko zgodnie z ich przeznaczeniem. Można je również wykorzystać do dekoracji pomieszczeń.

Istnieje wiele różnych kształtów i rozmiarów doniczek i osłonek do roślin w kształcie tulipanów. Z łatwością zajmą one miejsce na podłodze lub parapecie, które zostało dla nich przeznaczone. Można wybierać spośród wielu materiałów, aby jak najlepiej dopasować je do swoich potrzeb.

Plastik, który jest lekki W przypadku aranżacji, w których chcesz dodać kolor, dobrze sprawdzą się standardowe plastiki. Elegancka i wytrzymała ceramika. Doniczki ceramiczne są szczególnie dobre do wnętrz angielskich i prowansalskich. Glinka jest najlepszym materiałem do produkcji klasycznych doniczek. Przyciągające wzrok kombinacje roślin, kamieni i akcesoriów można tworzyć za pomocą nowoczesnych produktów szklanych.

Istnieje wiele odcieni i wzorów, które pasują zarówno do minimalistów, jak i miłośników klasycznego, rustykalnego czy skandynawskiego designu. MarktKraft ma odpowiednią doniczkę dla Ciebie, niezależnie od tego, czy szukasz ziół, fikusa, kaktusów czy storczyków.

DONICE DO OGRODU I NA BALKON - ZOBACZ SWOJE ROŚLINY!

Donice używane w ogrodzie muszą mieć nieco inne właściwości niż te używane w pomieszczeniach. Muszą radzić sobie z trudniejszymi warunkami. Są stale narażone na działanie niebezpiecznych czynników, takich jak nadmierne nasłonecznienie, wysoka wilgotność i duże wahania temperatury.

Ważne jest, aby wybrać odpowiedni materiał dla danego produktu. Nasze produkty można wykorzystywać na zewnątrz na wiele sposobów: pojemniki mrozoodporne dla iglaków i formowanych bukszpanów, skrzynki balkonowe dla bujnych roślin jednorocznych, donice wiszące, donice mocowane do płotów lub balustrad, podstawki i donice wiszące.

Skrzynki i donice zewnętrzne są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach oraz mogą być wykonane z ceramiki lub tworzywa sztucznego. Aby uzyskać trwałe rozwiązanie, można wybrać produkty cementowe. Można je dopasować do swoich potrzeb - węższa i dłuższa donica balkonowa sprawdzi się na małym balkonie w bloku. Na tarasie masz większą swobodę. Baw się tym i stwórz swoją przestrzeń.

POMOCNE AKCESORIA DO UPRAWY ROŚLIN.

Nie wiesz, jak udekorować patio lub balkon? Inspiracją mogą być nasze donice z lastriko, kamionki i terakoty oraz donice drewniane. Aby nadać swojemu balkonowi prywatny charakter, możesz dobrać do nich matę lub tkaninę z bambusa, trzciny lub wikliny. Składany, funkcjonalny blat zapewni Ci więcej miejsca na drobne przedmioty i rośliny.

Jeśli uprawiasz rośliny doniczkowe, będziesz potrzebować akcesoriów. Do uprawy długich pnączy winogron można użyć tyczek bambusowych, metalowych lub z PCV. Drabinkę bambusową można zastąpić podpórką pierścieniową lub drabinką bambusową, w zależności od potrzeb roślin.

Proste kwietniki w szlachetnych kolorach i prostych formach wyeksponują piękno łodyg, pędów i liści. Hodowcy storczyków docenią klipsy do storczyków lub wszelkie inne podpory, które pomogą utrzymać kwiaty w pięknej pozycji. Dostępne są także paliki do drzew, podpórki ogrodowe, szpagat uniwersalny, haczyki do roślin i inne akcesoria. Produkty te można wykorzystać do stworzenia pięknych aranżacji, które będą cieszyć oczy przez długi czas.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.