Węże i wózki

Węże i wózki

Aby ułatwić podlewanie ogrodu, można użyć węży i wózków.

Praca w ogrodzie pozwala uzyskać atrakcyjny wygląd przestrzeni zewnętrznej. Jeśli chcesz, aby Twoje krzewy i kwiaty pięknie kwitły, musisz je regularnie podlewać. W tym dziale znajdziesz węże, wózki i inne narzędzia, które ułatwią Ci skuteczne i szybkie podlewanie roślin.

Długość węża nawadniającego ułatwia dotarcie z wodą do trudno dostępnych miejsc na posesji. Dzięki temu rośliny otrzymują odpowiednią ilość wody. Dzięki temu rośliny będą wyglądały zdrowo i zadbanie. W sklepie MarktKraft znajdziesz wiele produktów, które pomogą Ci w pielęgnacji i konserwacji Twoich roślin.

WĘŻE OGRODOWE - NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PRZY ICH WYBORZE.

Przy zakupie węża ogrodowego dla swojej rodziny należy wziąć pod uwagę jego długość. Weź pod uwagę obszar, do którego musisz sięgnąć za pomocą węża ogrodowego. Wąż rozciągliwy może być używany do wydłużania i skracania długości w zależności od potrzeb. Spiralne węże sprężynowe działają równie dobrze i są łatwe do przechowywania.

Nasze węże ogrodowe są odporne na uszkodzenia spowodowane warunkami atmosferycznymi. Do wyboru jest wiele kolorów. Nie musisz się martwić o stan swoich węży do podlewania, nawet jeśli używasz ich w trudnych warunkach. Są one zbudowane tak, aby wytrzymać wysokie ciśnienie wody. Produkty są chronione przed uszkodzeniami mechanicznymi dzięki elastycznej gumce w górnej części.

Do podlewania roślin w długich rzędach, np. żywopłotów, stosuje się kroplowniki. Dripline jest idealna do stosowania na polach uprawnych oraz w różnego rodzaju szklarniach. Wąż można zamontować nad lub pod ziemią. Samoczynna linia kroplująca umożliwia łatwe nawadnianie upraw. Warzywa i rośliny będą miały dostęp do dużej ilości składników odżywczych, dzięki czemu będą mogły się dobrze rozwijać i rosnąć.

WĘŻE TECHNICZNE DO ZADAŃ SPECJALNYCH.

Węże techniczne to dobry wybór, jeśli szukasz węża do czegoś więcej niż tylko do podlewania. Węże te doskonale nadają się do pompowania wody lub nawadniania przemysłowego. Węże techniczne mogą być używane do transportu cieczy innych niż woda, takich jak żywność i chemikalia. Węże te są odporne na wysokie temperatury, a także na działanie kwasów i zasad. Sprawdź także węże strażackie, które są przeznaczone do pracy pod bardzo wysokim ciśnieniem.

Węże płaskie napełniają się szybciej niż tradycyjne modele i zapewniają silniejszy strumień wody. Węże te doskonale sprawdzają się na dużych obszarach trawiastych.

Niektóre rośliny są bardziej delikatne i nie są w stanie wytrzymać silnego strumienia wody. Dotyczy to zwłaszcza małych krzewów owocowych, takich jak. Dotyczy to zwłaszcza małych krzewów owocowych (np. truskawek), a także niskich krzewów i kwiatów. Do ich podlewania odpowiedni jest inny model węża, na przykład linia kroplująca. Model linii kroplującej. Wąż o małej średnicy jest napełniany wodą, a cienkie strumienie wody stopniowo spływają na odległość. Ten system jest bardziej ekonomiczny niż tradycyjne węże i zużywa mniej wody.

Linię kroplującą można zakopać w ziemi lub umieścić ją pod liśćmi i łodygami roślin. Dzięki temu woda łatwiej dociera do korzeni. Druga opcja polega na zraszaniu liści i łodyg, co pozwala utrzymać rośliny w doskonałej kondycji.

WÓZKI I WIESZAKI - WYGODA MAGAZYNOWANIA.

Dostępnych jest wiele rodzajów akcesoriów ogrodowych, takich jak wieszaki i wózki. Akcesoria te pozwalają utrzymać węże w porządku i są gotowe do użycia. W naszym asortymencie dostępne są również funkcjonalne bębny na węże. Można wybrać model fabrycznie wyposażony w system zwijaczy ogrodowych lub automatycznych.

Produkty te ułatwiają uporządkowanie przewodów i węży w ciągu zaledwie kilku minut. Dzięki niewielkim rozmiarom, stojaki są kompaktowe i nie zajmują zbyt wiele miejsca. Aby ułatwić transport, należy szukać bębnów z kółkami. Zapoznaj się z naszą ofertą i kup akcesoria, których potrzebujesz do swojego ogrodu.

Wózek na wąż umożliwia szybkie i łatwe zwinięcie węża używanego do podlewania trawnika lub rabatek kwiatowych. Możesz wybrać produkt wolnostojący lub przymocować wsporniki do ściany, aby był trwały.

Dzięki obrotowej konstrukcji można łatwo nawinąć wąż na ramę. Wózki są wykonane z materiałów odpornych na ciepło, wilgoć i promieniowanie UV. Metale takie jak mosiądz, plastik i stal są wytrzymałe i odporne na uderzenia mechaniczne. Wózki na węże ogrodowe są przydatne w utrzymaniu porządku w domu. Wózek porządkuje przestrzeń i zapobiega plątaniu się węża.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.