Akcesoria do pomp

Akcesoria do pomp

AKCESORIA DO USPRAWNIANIA INSTALACJI WODNYCH.

Do podłączenia zbiornika lub pompy wymagane są dodatkowe elementy łączące. Elementy te umożliwiają prawidłowe działanie wszystkich urządzeń. W naszej ofercie znajdziesz idealne elementy pasujące do Twojej instalacji. Dzięki temu możesz pozbyć się zużytych elementów i zastąpić je nowszymi, bardziej wytrzymałymi, które posłużą Ci przez wiele lat.

W swoim domu możesz zainstalować część do pompy wodnej lub hydrofor. Dzięki temu można odprowadzić nadmiar wody z pomieszczeń i zapewnić odpowiednie nawodnienie ogrodu.

STOSOWANIE WYMIENNYCH MATERIAŁÓW.

Podstawą systemu nawadniania działki jest pompa nawadniająca do ogrodu. Dzięki nim rośliny otrzymują odpowiednią ilość wody, a trawnik i rabaty kwiatowe wokół domu wyglądają wspaniale. W tej kategorii znajdują się akcesoria do pomp, które zapewniają wydajną i efektywną pracę.

Pompy hydroforowe z zestawem hydro są połączone ze zbiornikiem za pomocą złączek antywibracyjnych. W obu tych urządzeniach można stosować również membrany. To one są najbardziej narażone na wykorzystanie podczas pracy zbiornika i pompy. W tej kategorii znajdziesz membrany, które można zamontować w różnych typach urządzeń.

AKCESORIA DO POMP.

Akcesoria do pomp wodnych pomogą Ci stworzyć niezawodne, szczelne instalacje, które będą w stanie prawidłowo dostarczać i odprowadzać wodę. Elementy montażowe, takie jak kolanka, nyple i redukcje, zawory, złączki i zawory umożliwiają podłączenie urządzenia do sieci wodociągowej. Wyłącznik ciśnieniowy to doskonały sposób na usprawnienie pracy i jej ochronę.

CZĘŚCI DO FILTRÓW WODNYCH.

Akcesoria do hydroforów również stanowią ważną część tej kategorii. Filtry i obudowy filtrów chronią urządzenia przed osadami wodnymi. Wyłączniki ciśnieniowe i sterowniki pozwalają na automatyczną regulację i pracę pomp jednofazowych. W skład hydroforu wchodzą również szybkozłącza i trójniki, które okażą się przydatne podczas instalacji. Manometry znacznie ułatwiają regulację ciśnienia w pompie.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.