Pompy i zbiorniki

Pompy i zbiorniki

Zbiorniki i pompy wodne dla gospodarstw domowych.

Pompy wodne to przydatne produkty, które można wykorzystać w domu, na podwórku i w ogrodzie. Głównym zadaniem pompy jest przesyłanie wody z ogrodów i domów do ich ujęć. Może być także używana do odprowadzania i przechowywania wypompowanej wody. Za pomocą pomp można pompować wodę z kranu, brudną wodę, a nawet z szamba. Przy wyborze odpowiedniego modelu należy wziąć pod uwagę jego wydajność.

Zbiorniki na wodę wymagają pompy o odpowiedniej wydajności. Odległość i wysokość wymagana do przepompowania wody będzie miała wpływ na wydajność. Pompy do wody mogą być elektryczne lub benzynowe. Można ich używać do pompowania zarówno czystej, jak i zanieczyszczonej wody. Model do wody czystej jest używany przede wszystkim do podlewania przydomowego ogródka.

Dostępne są również hydrofory. Te specjalne zestawy umożliwiają czerpanie wody ze studni. Zestawy hydroforowe mogą być używane na działkach, które nie są wyposażone w wodociąg.

W tej kategorii znajdziesz zbiorniki na deszczówkę. Można wybierać spośród różnych kolorów. Mają one także różne pojemności. Zbiorniki na deszczówkę pozwalają na racjonalne gospodarowanie wodą. Taki zbiornik jest niezbędny, jeśli dbasz o środowisko naturalne.

Pompy i zbiorniki, które pomogą w ogrodzie.

Wydajna i dobrze zaprojektowana pompa może być wykorzystywana do nawadniania ogrodu lub konserwacji szamba. Odpowiednie akcesoria zapewnią prawidłowe działanie pompy. W tym dziale znajdują się zbiorniki hydroforowe, a także inne zbiorniki, które można wykorzystać do hodowli lub uprawy roślin. W zbiornikach septycznych znajduje się pompa, która oczyszcza brudną wodę.

Instalując zbiornik na deszczówkę, można obniżyć koszty ogrodnictwa. Regularne podlewanie jest niezbędne w przypadku dużych posesji z pięknymi roślinami. Woda deszczowa jest dobrą alternatywą dla wody z kranu. Trzeba tylko zapewnić jej miejsce do wzrostu. Zbiorniki na wodę deszczową nie tylko pomogą Ci obniżyć koszty wody, ale także chronić środowisko.

Jakie pompy lub zbiorniki na wodę wybrać?

W sklepie MarktKraft dostępne są różne pompy do wody. Podzieliliśmy je na pompy zatapialne, powierzchniowe i specjalne. Z naszego szerokiego wyboru możesz znaleźć odpowiedni sprzęt. Pompa do brudnej wody przyda Ci się podczas budowy i remontów, a także osuszania zalanych terenów.

Pompa zatapialna jest wymagana w przypadku ujęć czystej wody. Specjalną wersją tego urządzenia jest ręczny model olejowy. Pompy wodne występują w dwóch rodzajach: elektryczne i spalinowe. Należy wybrać tę, która jest najbardziej odpowiednia dla danego gospodarstwa domowego.

Pompa do deszczówki Gardena jest przeznaczona do zbierania wody deszczowej w celu jej późniejszego wykorzystania. Wyposażona jest w silnik kondensatorowy i termiczny wyłącznik przeciążeniowy, a także podwójne uszczelnienie pomiędzy komorą silnika a wirnikiem. Zapewnia to długotrwałe działanie. W naszym asortymencie dostępne są również inne modele.

Zatapialna pompa do wody brudnej Flo jest przeznaczona do małych zbiorników wodnych - oczek wodnych i małych stawów. Dodatkowo silnik o dużej mocy został wyposażony w uzwojenie odporne na przegrzanie oraz uszczelki wykonane z gumy o dużej trwałości. Dzięki temu znacznie poprawiła się wydajność urządzenia. Charakteryzuje się solidną obudową ze stali INOX, wysoką wydajnością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne, rozwój grzybów i pleśni.

Zatapialna pompa wodna MacAllister może pobierać brudną wodę z wielu źródeł i miejsc. Pompa ta może być używana do odwadniania terenu lub podlewania ogrodu. Jest ona odporna na zanurzenie i może szybko pobierać wodę z każdego rodzaju studni, w tym z beczki, zbiornika lub pomieszczenia.

Pompa zatapialna jest niezbędna do odprowadzania zanieczyszczonej wody z szamba oraz w przydomowych oczyszczalniach ścieków. W sklepie MarktKraft sprzedawane są również modele z rozdrabniaczem. Dzięki temu zapewniony będzie swobodny przepływ wszelkich zanieczyszczeń stałych. Pompy te mogą być używane do czyszczenia szamba, a niekiedy także do wypompowywania wody.

Pompy Malec są przeznaczone do pompowania czystej wody. Można je stosować zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Nie trzeba kupować dodatkowych części, ponieważ zestaw jest dostarczany z akcesoriami. Jeśli nie masz odpowiedniego doświadczenia, możesz zainstalować całe urządzenie samodzielnie lub zatrudnić profesjonalistę.

Pompa septyczna Kaltmann jest przeznaczona do usuwania nieczystości z przydomowego zbiornika. Jest ona wykonana z żeliwa i ma kwasoodporną obudowę. Pompa jest wyposażona w pływak, który automatycznie uruchamia silnik. Urządzenie to może być stosowane w każdej sytuacji. Może być również używane do usuwania wody z zalanych pomieszczeń. Aby zapobiec zatykaniu, dodano rozdrabniacz ślimakowy.

W tej części znajduje się również zbiornik na wodę deszczową. Wybierając pojemnik na deszczówkę, zwróć uwagę na jego pojemność. Większy pojemnik będzie bardziej przydatny w przypadku dużych posesji. Do zbiornika na wodę deszczową można dodać kranik. Ułatwi to znacznie napełnianie zbiornika na wodę deszczową.

Zwróć uwagę na wszelkie dodatkowe elementy dołączone do pojemnika na deszczówkę. Niektóre modele są dostarczane z podstawkami. Stojaki te zapobiegają przewracaniu się pojemnika, zwłaszcza podczas silnych wiatrów. Zbiorniki na wodę deszczową powinny być odporne na wszelkie warunki atmosferyczne. W naszym asortymencie znajdziesz modele, które nie reagują na promieniowanie UV.

Twój zbiornik na wodę deszczową powinien pasować do reszty posesji. Ma się wtapiać w otoczenie i nie wyróżniać. Będzie on raczej wtapiał się w przestrzeń, niż się wyróżniał.

Składany zbiornik na wodę deszczową jest dobrym rozwiązaniem dla małych powierzchni. Taki pojemnik jest idealny dla działek rekreacyjnych, które nie są użytkowane zimą. Przyda się także latem, gdy będzie zbierał wodę deszczową do podlewania roślin. Można go również złożyć, aby przechowywać go w zimie, co przedłuży jego żywotność.

Ta kategoria zawiera wszystko, czego potrzebujesz do pompowania czystej i brudnej wody w różnych miejscach i warunkach. Można tu znaleźć wszystko, co jest potrzebne do prowadzenia firmy domowej, budowlanej lub sprzątającej.

Do pracy pomp ogrodowych potrzebny jest wąż ssawny do wody 7 mm. Umożliwia on stworzenie sprawnie działającego systemu, który będzie pobierał wodę z innych źródeł niż sieć wodociągowa, np. ze studni. Wykonany jest z trwałego materiału PVC, który nie ulegnie uszkodzeniu pod wpływem wody.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.