Przyłącza i nyple

Przyłącza i nyple

Złączka używana codziennie w gospodarstwie domowym.

Nypel można opisać jako złączkę hydrauliczną. Jest to element łączący w kształcie rury z gwintami zewnętrznymi (rurowymi) na końcach. W środku znajduje się sześciokątny pierścień, który wygląda jak płaska nakrętka. Dzięki temu można ją łatwiej obracać za pomocą klucza. Służy do łączenia dwóch elementów rurowych. Łączy dwa elementy rurowe z gwintem wewnętrznym, np. dwa kolanka, dwa kolanka i trójnik, dwa kolanka i nasadki lub jedno kolanko i reduktor. Urządzenia z gwintem wewnętrznym to nipple. Obejmuje on dwa kolanka, kolanko, mufę, kolanko i kolanko, a także kolanko, trójnik i mufę. Nypel jest zwykle wykonany ze stali, mosiądzu lub żeliwa.

ZASTOSOWANIE NYPLI.

Prace hydrauliczne wymagają stosowania nypli. Służą one do łączenia rur, do instalacji pneumatycznych, do sprężonego powietrza, gazu obojętnego i wody użytkowej. Nypel redukcyjny można stosować w instalacjach przemysłowych, instalacjach olejowych, przewodach ciśnieniowych, instalacjach ściekowych, w przemyśle stoczniowym, w systemach przeciwpożarowych, instalacjach tryskaczowych i centralnego ogrzewania. Podczas pracy z wodą złączki są bardzo szczelne.

NAPRAWY W OGRODZIE.

Aby precyzyjnie połączyć końcówki węży ogrodowych, stosuje się reparatory. Są one przydatne w urządzeniach nawadniających. Za ich pomocą można doskonale nawadniać ogród w letnie upały. Te akcesoria ogrodowe cieszą się dużą popularnością i są często kupowane wiosną i latem. Są one niewielkie i można ich używać do łączenia węży w celu podlewania całego ogrodu.

ZŁĄCZKI I NYPLE Z ASORTYMENTU SKLEPU.

W sklepie MarktKraft dla majsterkowiczów znajdziesz złączki i nyple. Elementy te nadają się do wszelkich czynności związanych z rozprowadzaniem wody takich jak nawadnianie ogrodu, naprawy i budowa. Elementy te umożliwią Ci przesyłanie wody na różnych etapach np. za pomocą kranu ogrodowego lub reparatora do węży, łączenie rur i węży lub rozdzielanie strumienia wody.

W naszych sklepach znajdują się produkty zaufanych marek, takich jak Verve, Gardena i Hozelock, dzięki czemu możesz mieć pewność, że oferowane przez nas złączki ogrodowe będą służyć przez wiele lat. Te złączki i nyple są niezbędne w pracach ogrodniczych i działkowych. Zapewniają sprawny przepływ wody i są chronione przez mocne uszczelki. W naszych sklepach znajdziesz również produkty, które umożliwiają połączenie dwóch węży ogrodowych o różnych średnicach. Będzie to pomocne w sytuacjach, gdy wąż pęknie.

Złączka Hozelock 1/2 łączy zewnętrzne systemy wodne. Wykonany ze stopu miedzi, cynku i mosiądzu jest wystarczająco wytrzymały, aby przetrwać różne warunki pogodowe oraz uderzenia i upadki. Produkty tej marki znajdziesz również w naszej ofercie.

Złączka Hozelock 3/4 łączy części systemów nawadniających w ogrodach i na podwórkach. Do jego wykonania wykorzystano mosiądz ponieważ ma on stały kontakt z wodą i jest narażony na działanie czynników zewnętrznych. Materiał ten charakteryzuje się doskonałymi parametrami wytrzymałościowymi. W ofercie sklepu znajdziesz również inne produkty marki Hozelock.

Nypel 1" może być wykorzystywany do tworzenia zewnętrznych systemów wodnych. Jest on kompatybilny z kranami posiadającymi gwintowane połączenie. Ponieważ jest to mosiądz cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne a także szkodliwe działanie wilgoci. W naszej kolekcji znajdziesz również złączki Hozelock.

Naprawiacz Verve 3/4 służy do naprawy uszkodzonych węży ogrodowych. Za pomocą tego niewielkiego elementu możesz ponownie połączyć końcówki uszkodzonego węża dzięki czemu nie będziesz musiał kupować nowego. Plastikowy reduktor jest wytrzymały i nie zniszczy się pod wpływem czynników atmosferycznych. W naszej ofercie znajduje się więcej akcesoriów tej marki.

W przypadku uszkodzenia węża ogrodowego możesz skorzystać z przyłącza kranowego Verve. Ten niewielki element można wykorzystać do połączenia dwóch końców węża, aby zapobiec jego uszkodzeniu. Złącze kranowe z tworzywa sztucznego jest wytrzymałe i nie niszczy się pod wpływem czynników atmosferycznych. Więcej akcesoriów tej marki można znaleźć w naszej kolekcji.

Ten kran ogrodowy jest łatwy w montażu i idealnie nadaje się do czyszczenia posesji. Dostęp do wody na zewnątrz jest niezbędny do pielęgnacji roślin. Mosiądz jest odporny na korozję i może służyć przez wiele lat. Oferujemy także inne elementy do instalacji wodnych.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.