Dywany zewnętrzne

Dywany zewnętrzne

W salonach, sypialniach i pokojach dziecięcych chętniej niż tradycyjnych dywanów używamy dywanów zewnętrznych. Znane są one również jako dywany do patio (lub dywany ogrodowe), dywany zewnętrzne (lub dywany zmywalne). Wszystkie one mogą być stosowane na zewnątrz. Można je wykorzystać do dekoracji balkonu, patio lub innej przestrzeni na zewnątrz.

Dywany zewnętrzne powinny być odporne na wilgoć i inne czynniki atmosferyczne, a także na częste zmiany temperatury. Dywany te występują w odmianach płasko tkanych. Dywany te nie mają tradycyjnego runa i są wykonane z ciasnego splotu, który jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne. Płasko tkane dywany zewnętrzne są łatwe do czyszczenia i nie odkształcają się. Oznacza to jednak, że na zewnątrz można stosować dywany o klasycznym, tkanym runie. W tej sytuacji warto zainwestować w trwałe i łatwe w pielęgnacji włókna syntetyczne.

Dywany zewnętrzne na balkon.

W wielu domach stylowo urządzony balkon lub taras może stać się przedłużeniem przestrzeni mieszkalnej. Nic więc dziwnego, że dywany zewnętrzne na balkony zyskują coraz większą popularność w modnych wzorach. Dywanik na balkon spełnia te same funkcje, co tradycyjny dywan. Dywany na balkony zewnętrzne powinny być ciepłe w dotyku i chronić nasze stopy przed żywiołami. Ten obszar nie jest odpowiedni dla dywanów wełnianych lub bawełnianych. Materiały te szybko przegrają walkę z nieprzewidywalną pogodą. Polipropylen jest lepszym wyborem dla dywanów zewnętrznych. Polipropylenowe dywany do zastosowań zewnętrznych są odporne na wilgoć. Polipropylenowe dywany zewnętrzne są odporne na wilgoć i wytrzymują różne rodzaje zabrudzeń. Są także łatwe do czyszczenia. Te dywany zewnętrzne są ważne, ponieważ mają właściwości antyelektrostatyczne. Są bezpieczne dla alergików, ponieważ nie przyciągają kurzu.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.