Odśnieżarki i zamiatarki

Odśnieżarki i zamiatarki

PŁUG ŚNIEŻNY I ZAMIATARKA - UŁATW SOBIE PIELĘGNACJĘ OGRODU!

Pielęgnacja ogrodu jest ważna nie tylko w cieplejszych miesiącach, gdy trzeba skosić trawę i pobudzić rośliny do wzrostu, ale jest również niezbędna w chłodniejsze dni. Właściciele domów i posesji stają przed wyzwaniami związanymi z zimą i opadami śniegu. Aby móc swobodnie poruszać się po swojej posesji, musisz usunąć z jej powierzchni biały puch. MarktKraft oferuje szeroki wybór odśnieżarek, które pomogą Ci uporać się z tym trudnym zadaniem. Niezbędne jest narzędzie, którym można oczyścić dużą powierzchnię chodnika w ogrodzie. W tym celu przewidzieliśmy zamiatarkę. Dzięki niej szybko usuniesz z chodnika kurz. Oferujemy wyłącznie urządzenia od zaufanych producentów, takich jak Nac. Twoja odśnieżarka/odśnieżarka będzie Ci służyć przez całe życie i będzie najlepszym narzędziem do pielęgnacji Twojego ogrodu, niezależnie od pogody.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZAMIATARKĘ I ODŚNIEŻARKĘ?

Urządzenia te mogą być wykorzystywane do odśnieżania i usuwania śniegu z posesji. Dzięki temu będziesz mógł bezpiecznie i wygodnie poruszać się po swoim domu. W naszej ofercie znajdziesz odśnieżarki spalinowe, które szybko i sprawnie odśnieżą Twój podjazd lub chodnik przed domem. Pomyśleliśmy również o właścicielach dużych działek lub administratorach obiektów handlowych. Dlatego w tej kategorii nie znalazły się odśnieżarki z napędem. Dzięki nim łatwiej nadasz swojej działce piękny wygląd. Wśród produktów, które można wykorzystać do większości zadań związanych z utrzymaniem czystości na posesji, znajdują się również zamiatarki. Można ich używać do szybkiego usuwania z ogrodu drobnych zanieczyszczeń, które mogą mieć negatywny wpływ na jego wygląd.

Warto o tym pamiętać, wybierając odśnieżarkę lub zamiatarkę.

W przypadku zamiatarki dostępne są dwie opcje: z napędem silnikowym lub ręcznym. Decydując o wyborze zamiatarki, należy wziąć pod uwagę wielkość posesji. Model ręczny jest najlepszy do małych powierzchni, takich jak wąski chodnik biegnący od drzwi wejściowych do bramy. Taki gadżet jest mniejszy i łatwiejszy do przechowywania. Modele ręczne są lżejsze, więc łatwiej się z nimi pracuje. Mogą jednak nie być tak skuteczne, jeśli jest dużo brudu. Zaletą zamiatarki z napędem jest jej zdolność do sprzątania dużych powierzchni. Jeśli masz długi podjazd, zamiatarka z napędem będzie w stanie Ci pomóc. Urządzenia te mogą być używane zarówno przez właścicieli domów, jak i firmy do sprzątania okolicznych terenów. Dzięki dużej mocy i dużej szerokości zamiatarka poradzi sobie zarówno z miejskimi chodnikami, jak i parkingami.

Zamiatarka spalinowa może być również zasilana elektrycznie. Jeśli musisz sprzątać trudny teren, np. ulice, ten model jest dla Ciebie. Należy również zwrócić uwagę na poziom emitowanego hałasu. Hałaśliwa maszyna może sprawić, że praca w ogrodzie stanie się trudniejsza i mniej przyjemna. Należy również zwrócić uwagę na dostępność części zamiennych. Nawet najmocniejsze maszyny mogą w końcu ulec awarii. Części te trzeba będzie wymienić, więc nie należy tracić zbyt wiele czasu na szukanie akcesoriów.

W naszym asortymencie znajdują się również odśnieżarki. Przydadzą się one, gdy spadnie śnieg, który utrudni Ci poruszanie się po ogrodzie. Weź pod uwagę wielkość swojego ogrodu i rodzaj poszukiwanego gadżetu. Ręczna dmuchawa do śniegu może być wystarczająca, ponieważ jest łatwiejsza do przechowywania i mniejsza. Istnieją również różnice między odśnieżarkami elektrycznymi i spalinowymi. Zanim zdecydujesz się na zakup jednej z tych maszyn, powinieneś wziąć pod uwagę wielkość swojego ogrodu. Czy jesteś właścicielem domu z małym ogrodem? Najlepszym wyborem będzie odśnieżarka elektryczna. Szerokość robocza wynosi zazwyczaj około 40-50 cm. Jest również cicha. Odśnieżarka akumulatorowa może nie poradzić sobie z bardzo zbitym lub mokrym puchem.

Odśnieżarka spalinowa to doskonały wybór, jeśli zależy Ci na wydajności w każdych warunkach pogodowych i na odśnieżaniu dużych powierzchni. Urządzenie to ma większą szerokość roboczą, sięgającą około 70-80 cm. Ułatwia to pokonywanie dużych powierzchni. Dzięki dużej mocy odśnieżarka poradzi sobie również z ubitym śniegiem. Wadą modeli spalinowych są jednak ich duże rozmiary, które utrudniają przechowywanie ich w garażu, oraz wysokie ceny. Użytkownik może być zmuszony do cięższej pracy ze względu na hałas generowany przez dmuchawę do śniegu.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.