Taczki

Taczki

Taczki są niezbędnym narzędziem ogrodnika.

Co jest niezbędne dla ogrodnika? Taczka do przewożenia ziemi i roślin do sadzenia.

Taczki ogrodowe - metalowe czy plastikowe?

Wybierając taczkę do ogrodu, masz do wyboru dwie opcje: metalową lub plastikową. Są to modele lekkie, a więc wygodniejsze w użytkowaniu. Mogą ulec uszkodzeniu, jeśli będziesz używać ich do transportu ciężkich lub ostrych przedmiotów. Natomiast taczki metalowe są bardziej wytrzymałe i odporne na odkształcenia, ale są cięższe. Oba rodzaje taczek są dostępne w sklepie MarktKraft. Sprawdź!

Cynk czy farba? Czym powinna być pokryta zewnętrzna powłoka taczki ogrodowej?

Czy jesteś pewien, że wybrałeś taczkę metalową odpowiednią do swoich potrzeb? Chcesz, aby służyła Ci jak najdłużej, dlatego upewnij się, że kupiłeś akcesorium, które posiada specjalną powłokę. Istnieją dwie opcje powlekania taczek: malowane proszkowo lub ocynkowane. Taczki ocynkowane są odporne na drobne uszkodzenia mechaniczne. Oznacza to, że taczki ogrodowe nie zostaną porysowane przez przedmioty o ostrych krawędziach lub nierównościach. Ocynkowane taczki dobrze znoszą korozję. Nie musisz się martwić, że zardzewieją w porze deszczowej.

Akcesoria do taczek ogrodowych.

Czy koło Twojej taczki jest uszkodzone i utrudnia jej użytkowanie? MarktKraft posiada wszystkie akcesoria, których będziesz potrzebował, aby wymienić swoje taczki. Posiadamy szeroki wybór rozmiarów kół i materiałów, dzięki czemu możesz wybrać odpowiednie koło do swojej taczki. Aby Twoja taczka była stabilna, nie zapomnij o zakupie nowej osi. MarktKraft posiada szeroką ofertę sklepów, z których możesz wybrać kompletny zestaw do swojego ogrodu lub poza nim.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.