Pilarki, rozdrabniacze i łuparki

Pilarki, rozdrabniacze i łuparki

PIŁY, ŁUPARKI I RĘBAKI - WYKORZYSTAJ JE DO CIĘCIA I ROZDRABNIANIA DREWNA.

Odpowiedni sprzęt jest niezbędny, jeśli zamierzasz często ciąć, rąbać lub rozdrabniać drewno. Najlepszymi narzędziami do tego zadania są rozdrabniacze, łuparki i piły. Znajdź odpowiednie narzędzia do swojego ogrodu, gospodarstwa lub warsztatu. Wszystkie z nich są dostępne w sklepie MarktKraft dla majsterkowiczów.

PIŁA ŁAŃCUCHOWA DO CODZIENNEGO UŻYTKU.

Pilarka akumulatorowa MacAllister jest praktyczna i doskonale sprawdzi się w ogrodzie lub przydomowym warsztacie. Można jej używać do obróbki drewna, przycinania gałęzi i zbierania drewna na opał. Model ten nie wymaga stałego podłączenia do sieci elektrycznej, ponieważ wykorzystuje akumulatory.

Do cięcia drewna użyjesz piły łańcuchowej Performance Power z napędem elektrycznym. Ułatwia to pielęgnację drzew w ogrodzie lub przygotowywanie drewna na opał. Wytrzymałe prowadnice zapewniają długotrwałą i wydajną pracę. Uchwyt jest łatwy w obsłudze i bezpieczny.

PIŁY, ŁUPARKI I RĘBAKI - UŻYWAJ ICH DO CIĘCIA I ROZŁUPYWANIA DREWNA.

Odpowiedni sprzęt jest niezbędny do cięcia, rąbania i rozdrabniania drewna. Potrzebne będą piły łańcuchowe i łuparki, a także rozdrabniacze. Znajdź odpowiednie narzędzia do swojego ogrodu, gospodarstwa lub warsztatu. Wszystkie z nich są dostępne w sklepie MarktKraft dla majsterkowiczów.

Do łatwego przycinania pni drzew i gałęzi idealnie nadaje się pilarka spalinowa Mac Allister. Piła łańcuchowa ułatwi ten proces znacznie bardziej niż piła ręczna czy siekiera. Za pomocą piły łańcuchowej można na przykład przycinać krzewy lub wykonywać inne prace ogrodnicze przy większych roślinach o zdrewniałych łodygach.

PIŁY ŁAŃCUCHOWE - ELEKTRYCZNE I PETROLOWE.

W sprzedaży znajduje się wiele modeli pił łańcuchowych, zarówno spalinowych, jak i elektrycznych. Elektryczna piła łańcuchowa może być poręcznym i łatwym w obsłudze narzędziem. Można jej używać do cięcia drewna oraz przycinania gałęzi i żywopłotów. Hamulec bezwładnościowy chroni użytkownika przed obrażeniami w przypadku odrzutu. Istnieją również modele wyposażone w akumulator, dzięki czemu można ich używać bez konieczności podłączania do prądu. Można również wybrać pilarkę spalinową, która ma większą moc i dłuższy uchwyt. Silnik wysokoprężny sprawia, że model ten jest łatwy w obsłudze. Pilarka spalinowa może być używana do prac polowych, np. w lasach i na łąkach. Niektóre modele z naszej oferty są wyposażone w dodatkowe elementy usprawniające ich pracę, takie jak hamulec łańcucha czy system rozruchu. Podczas pracy pilarką spalinową należy pamiętać o ochronie słuchu.

Elektryczna pilarka łańcuchowa może być używana do szybkiego i efektywnego przycinania gałęzi, cięcia żywopłotów lub usuwania niebezpiecznie zwisających gałęzi. Jest wygodna w użyciu, posiada zabezpieczenie przed wibracjami i odbiciami oraz inne zabezpieczenia, dzięki czemu jej obsługa nie męczy mięśni. Dostępnych jest wiele opcji mocy. System SDS umożliwiający regulację napięcia łańcucha bez użycia narzędzi

ROZŁUPYWARKI I ROZDRABNIACZE.

Te narzędzia elektryczne służą do szybkiego rozłupywania drewna. Narzędzia te doskonale nadają się do rozłupywania dużych kawałków drewna. Mniejsze polana można wykorzystać jako drewno opałowe. Narzędzie stołowe na kółkach można łatwo przetransportować i umieścić w ogrodzie. Na przykład rozdrabniacze mogą przekształcić gałęzie w mniejsze kawałki drewna, które można wykorzystać jako drewno opałowe.

Rozdrabniacz do gałęzi może być używany na działce lub w ogrodzie. Można go używać do rozdrabniania małych, uschniętych gałęzi i zdrewniałych pędów, a także pozostałości po przycinaniu. Rozdrabniacz tnie gałęzie, które można umieścić w pryzmie kompostowej. Jest wyposażony w kółka, co ułatwia jego przemieszczanie po ogrodzie. Rozdrabniacz ten doskonale nadaje się do pielęgnacji ogrodu. Nie trzeba niszczyć ogrodu, usuwając małe gałęzie i zdrewniałe łodygi bylin. Rozdrabniacz do gałęzi pomoże Ci utrzymać porządek i czystość w ogrodzie. Rozdrabniacz drobno tnie gałązki na wiórki, które można wykorzystać ponownie lub wrzucić do kompostownika.

Łuparki do drewna to przydatne i wydajne urządzenia, które są coraz częściej stosowane w kominkach i kuchenkach wolnostojących. Rozłupywarka może być zasilana z domowej sieci elektrycznej lub z generatora. Będziesz musiał wybrać odpowiednie przewody zasilające w zależności od tego, jak dużej mocy potrzebujesz od rozłupywarki. MarktKraft oferuje bezpieczne w użyciu rozłupywarki do drewna.

AKCESORIA DODATKOWE: ŁAŃCUCHY I OSTRZAŁKI.

Jednym z oferowanych przez nas pilników lub ostrzałek są korundowe tarcze ścierne. Dzięki nim ostrza Twojej pilarki będą zawsze w dobrym stanie. Łańcuch tnący jest niezbędny, aby poprawić wydajność cięcia istniejącego łańcucha. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą rębaków, pił łańcuchowych i rozłupywarek, aby znaleźć odpowiednie dla siebie maszyny ogrodnicze.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.