Podkaszarki akumulatorowe

Podkaszarki akumulatorowe

WYBIERZ NAJLEPSZĄ AKUMULATOROWĄ PODKASZARKĘ ŻYŁKOWĄ.

Do pielęgnacji trawnika potrzebny jest odpowiedni sprzęt. Niezbędna jest podkaszarka, która przycina źdźbła trawy w trudno dostępnych miejscach. Ułatwi to utrzymanie pięknego trawnika na podwórku lub w ogrodzie.

PODKASZARKA W KOSIARCE DO TRAWY? Może służyć jako uzupełnienie.

Akumulatorowa podkaszarka do ogrodu jest niezbędna. Dzięki niej Twój trawnik zyska doskonałe wykończenie. Podkaszarka może dotrzeć do miejsc, do których zwykła kosiarka nie jest w stanie dotrzeć. Możesz przycinać trawę w pobliżu kwiatów, pod krzewami i wokół roślin, których nie chcesz uszkodzić.

Podkaszarki akumulatorowe są zasilane energią elektryczną. Nie muszą być stale podłączone do prądu. Aby korzystać z wolności, jaką dają modele spalinowe, wystarczy naładować je przed rozpoczęciem pracy. Dostępnych jest wiele modeli o różnej mocy silnika i pojemności akumulatora. Łatwo jest wybrać model odpowiedni do swojego ogrodu.

DLACZEGO AKUMULATOROWA PODKASZARKA DO TRAWY?

Urządzenie zasilane akumulatorem jest idealne do trawników średniej wielkości. Ponieważ nie wymaga stałego podłączenia do prądu, kosiarka akumulatorowa może być używana z dala od budynków komercyjnych i domów. Można ją stosować na dużych obszarach lub w miejscach, gdzie nie ma możliwości podłączenia przedłużacza. Jest to doskonałe rozwiązanie dla ogrodów o dużej gęstości obsady roślinnej. Nie powoduje uszkodzeń krzewów, kwiatów ani drzew.

Zapewnia pełną swobodę i wygodę pracy bez kabla. Akumulatorowa podkaszarka do trawy jest lekka i emituje bardzo mało hałasu podczas pracy. Jest także znacznie wygodniejsza od podkaszarki spalinowej i nie emituje spalin. Dzięki temu idealnie nadaje się do upraw ekologicznych. Jest także łatwiejsza w utrzymaniu niż modele spalinowe.

Akumulatorowa podkaszarka do trawy może być używana w małych i średnich ogrodach. Jest to świetne rozwiązanie w przypadku terenów zielonych z gęstą roślinnością, która utrudnia korzystanie z innych kosiarek.

AKUMULATOR W AKUMULATOROWEJ PODKASZARCE DO TRAWY.

Zwróć uwagę na dane techniczne akumulatora. Pomoże Ci to wybrać urządzenie, które jest wysoce funkcjonalne. Pojemność akumulatora ma kluczowe znaczenie, ponieważ decyduje o tym, jak długo można używać akumulatorowej kosiarki do trawy na jednym ładowaniu. Określa ona, jak długo można pracować bez przerwy na jednym ładowaniu akumulatorowej podkaszarki do trawy. Dla obszaru o powierzchni ok. 500 m2 .

Szukając kosiarki do trawy, należy sprawdzić czas pracy akumulatora. Pozwoli to zorientować się, jak długo może ona działać. Podkaszarka akumulatorowa powinna być wyposażona we wskaźnik poziomu naładowania akumulatora, który informuje o jego żywotności.

RÓŻNICA TKWI W SYSTEMIE CIĘCIA.

Istnieją dwa rodzaje akumulatorowych podkaszarek do trawy: z żyłką lub z ostrzami. W niższych modelach żyłka przycina rośliny. Ostrza są droższe, ale bardziej wydajne. Mogą być wykonane z metalu lub tworzywa sztucznego. Są one lżejsze od metalowych odpowiedników, ale mają też krótszą żywotność i mniejszą odporność. Mimo to system noży jest nadal lepszy niż linia.

Jeśli Twoja działka nie jest zadbana i podkaszarka natrafia na kamienie lub twarde łodygi liści, upewnij się, że kupisz model wyposażony w ostrza. Dzięki temu nie trzeba będzie wymieniać zerwanych żyłek, które nie radzą sobie z twardszymi chwastami.

AKUMULATOROWE PODKASZARKI ŻYŁKOWE DO TRAWY - INNE FUNKCJE.

Aby ułatwić sobie pracę, wybierz akumulatorową podkaszarkę do trawy z miękkim w dotyku uchwytem. Szczególnie wygodne w użyciu są uchwyty teleskopowe. Można je dostosować do wzrostu użytkownika, a podczas koszenia pozostaną w wygodnej pozycji. Jest to szczególnie ważne w przypadku większych ogrodów.

Dodatkowym udogodnieniem jest wyposażenie podkaszarki w drążek teleskopowy lub prowadnicę, które ułatwiają manewrowanie w trudno dostępnych miejscach. Za pomocą kółka prowadzącego można precyzyjnie przycinać trawę wzdłuż wszystkich krawędzi, nawet chodników. Kółko prowadzące zapewnia również stabilność i pionowość podkaszarki. Należy również sprawdzić, czy podkaszarka akumulatorowa oferuje możliwość regulacji głowicy tnącej. Jest to przydatne przy przycinaniu trawy na zboczach i pod krzewami.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.