Kosiarki bębnowe

Kosiarki bębnowe

KOSZENIE MOŻE BYĆ RELAKSUJĄCE.

Koszenie trawnika jest czasochłonne? Chcesz, aby było relaksujące. Ręczna kosiarka bębnowa jest idealnym rozwiązaniem dla Twojego ogrodu. Urządzenia te są ciche i efektywne podczas koszenia. Urządzenia te są napędzane wyłącznie siłą Twoich rąk. Nie emitują spalin, nie wymagają źródła zasilania ani pierwszego ładowania. Nie będziesz narażać na szwank stosunków z sąsiadami, kosząc trawę o szóstej rano w sobotę.

Ręczna kosiarka bębnowa może być używana tylko na płaskich powierzchniach. Kosiarka nie niszczy trawy. Urządzenie nie ścina trawy, ale robi to precyzyjnie i starannie, podobnie jak nożyczki. Do obsługi tego urządzenia potrzebna jest duża siła. System tnący jest uruchamiany przez naciśnięcie przycisku. Modele te mogą być używane do przycinania małych trawników i utrzymywania trawy w krótkiej formie. Maksymalna powierzchnia ogrodu nie powinna przekraczać 100 m2. W takim przypadku możesz znienawidzić koszenie.

W przypadku ręcznych kosiarek do trawy stosuje się konstrukcję bębnową. Kosiarki te są wyposażone w ostrza, które są mocowane za pomocą osi poprzecznej. Poruszają się one wraz z kołami. Nie wyrywają trawy, ale jeśli są dobrze naostrzone, mogą ją równo przycinać.

Kosiarki bębnowe można ustawić tak, aby kosiły na wysokości od 12 do 43 mm. Pojemność kosza na trawę wynosi zazwyczaj od 23 do 31 litrów. Cała kosiarka waży od 6,5 do 10 kg.

KOSIARKA DRUMOWANA umożliwia ciche i wydajne koszenie.

Kosiarki bębnowe mogą być używane do przycinania trawy wokół domu lub w ogrodzie. Są one ciche i proste w obsłudze. Sprzęt ten jest lekki i przenośny, co ułatwi pielęgnację ogrodu.

Kosiarka bębnowa jest łatwa w obsłudze i ekonomiczna. Nie wymaga podłączenia do prądu.

Urządzenie tnie trawę równomiernie i nie zacina jej. Dzięki temu murawa jest wyjątkowo atrakcyjna. Taka metoda koszenia trawy jest bezpieczniejsza. Są one mniej podatne na brązowienie i bardziej odporne na choroby. Są też bardziej atrakcyjne wizualnie. Kosiarka ręczna spełni Twoje marzenia o pięknym, zielonym trawniku.

Kosiarki bębnowe są łatwe w sterowaniu i manewrowaniu, ponieważ mają tylko jedną oś. Są także wyposażone w duże gumowe koła, które ułatwiają manewrowanie na nierównym terenie. Kosiarki bębnowe, dzięki swojej niewielkiej masie, są niezwykle zwrotne.

Kosiarka ręczna to najlepsze rozwiązanie dla Twojego ogrodu. Dzięki temu modelowi możesz również zadbać o swoje zdrowie. Koszenie można uznać za zajęcie wykonywane na świeżym powietrzu. Jest to sposób na połączenie tego, co praktyczne, z tym, co przyjemne.

Model z koszem do koszenia trawy jest również dostępny w naszych hipermarketach. W sklepie MarktKraft sprzedawane są kosiarki bębnowe marek o ugruntowanej pozycji na rynku maszyn ogrodniczych, takich jak AL-KO.

CO SPRAWIA, ŻE KOSIARKA RĘCZNA JEST SKUTECZNA, A NIE MA SILNIKA?

Kosiarki bębnowe nie mają silnika. Nie musisz zwracać zbytniej uwagi na dane techniczne. Możesz zapomnieć o mocy silnika. W ten sposób określa się skuteczność urządzenia. Wszystko sprowadza się do siły mięśni. Ważne jest, aby ułatwić sobie pracę, korzystając z kosiarek ręcznych.

Kosiarki ręczne są dostępne w różnych rozmiarach i o różnej wadze, mogą też różnić się szerokością koszenia. Ważne jest, aby waga urządzenia nie przekraczała 100 gramów. Ponieważ nie mają one dodatkowego ciężaru, są lżejsze od tych z zewnętrznym źródłem zasilania. Można wybrać najlżejszy model.

Kolejnym parametrem, który należy wziąć pod uwagę, jest szerokość koszenia. Im większy obszar do koszenia, tym lepiej. Koszenie większej powierzchni trawnika będzie łatwiejsze. Koszenie zajmie Ci mniej czasu.

Kosiarki sterowane ręcznie wymagają dużej zwrotności. Koszenie jest łatwiejsze, gdy kosiarka ma większe koła. Bardzo pomocne mogą być kosiarki wyposażone w koła z łożyskami kulkowymi. Koła takie ułatwiają manewrowanie kosiarką.

Kosiarka musi być odporna na odkształcenia i korozję. Należy szukać modeli z obudową wykonaną z aluminium lub tworzywa sztucznego. Osłaniają one ostrza i zapobiegają wystrzeliwaniu kamieni podczas koszenia. Są one lekkie i odporne na uderzenia, co ułatwia koszenie. Odporna na korozję obudowa ułatwia czyszczenie urządzenia i zapobiega rdzewieniu podczas koszenia mokrej trawy.

Należy również zwrócić uwagę na modele z możliwością regulacji wysokości cięcia. Zakres płynnej regulacji kosiarek ręcznych jest dość szeroki. Kosiarka może być używana do koszenia trawy o wysokości nawet 10 mm. Można również regulować długość trawy z dokładnością do kilku centymetrów.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.