Świece do narzędzi

Świece do narzędzi

ŚWIECE ZAPŁONOWE - WAŻNY ELEMENT WYPOSAŻENIA SILNIKÓW SPALINOWYCH.

Świece zapłonowe są istotnymi elementami każdego silnika spalinowego. Ułatwiają one proces zapłonu poprzez iskrzenie w komorze spalania. Ich działanie ma decydujące znaczenie dla płynności pracy silnika i zużycia paliwa. Regularna wymiana świec zapłonowych zapewnia bezproblemową pracę kosiarki, piły łańcuchowej lub innego sprzętu ogrodniczego. Dostępne są modele pił łańcuchowych, kosiarek, wyrzynarek i pilarek z silnikami spalinowymi. Przy wyborze świecy zapłonowej, jej typu i wartości cieplnej należy kierować się zaleceniami producenta. Zapewni to idealne dopasowanie akcesoriów, dzięki czemu sprzęt będzie pracował wydajnie i będzie służył dłużej. Oregon, Champion i NAC to najlepsi producenci akcesoriów do urządzeń wyposażonych w silnik spalinowy. W ich ofercie znajdują się świece zapłonowe do wielu urządzeń ogrodowych. Nasze produkty są niezwykle przystępne cenowo, co oznacza, że konserwacja maszyn do utrzymania przestrzeni wokół domu nie będzie wymagała dużych nakładów finansowych.

ŚWIECE ZAPŁONOWE W MASZYNACH OGRODOWYCH ZAPEWNIAJĄ ICH PRAWIDŁOWE DZIAŁANIE.

Sprzęt jest niezbędny w przypadku dużych posesji. Pilarki łańcuchowe i kosiarki spalinowe to dwa przykłady maszyn, które mogą ułatwić pracę w ogrodzie. Chcesz, aby Twoje maszyny służyły jak najdłużej. Należy dbać o ich właściwą konserwację i jak najczęściej wymieniać zużyte części. Należy nie tylko wymieniać filtr, ale także sprawdzać świecę zapłonową. Element ten nie powinien być uszkodzony ani pokryty nalotem. Uszkodzone akcesoria należy jak najszybciej wymienić. Czynność tę można wykonać samodzielnie. Podczas wykonywania czynności konserwacyjnych należy upewnić się, że maszyna jest wyłączona. Źle zamontowana świeca zapłonowa może spowodować uszkodzenie silnika.

Bardzo ważne jest wybranie właściwej świecy zapłonowej dla swojego silnika. W tej sekcji znajdują się świece zapłonowe oznaczone symbolem J19LM, które są doskonałe do silników niskozaworowych, oraz CJ7Y do silników dwusuwowych. Te świece zapłonowe są również dostępne w wersji Q77-312, które zostały zaprojektowane specjalnie dla sprzętu ogrodniczego i są odporne na korozję i uszkodzenia. Blokada końcówki to cecha, która zmniejsza odporność na wibracje i wstrząsy. Wydłuża to znacznie okres eksploatacji produktu. Nasz wybór jest duży i oferuje szeroką gamę świec zapłonowych. Są one niedrogie, a mimo to spełniają bardzo ważne funkcje. Oferujemy także zestawy, które mogą pomieścić wiele świec zapłonowych. Nie zostaniesz zaskoczony nagłymi awariami części i będziesz mógł szybko wymienić świece zapłonowe bez przerywania pracy w ogrodzie.

JAK WYBRAĆ ŚWIECĘ ZAPŁONOWĄ DO MOJEJ MASZYNY?

Zanim kupisz świecę zapłonową, upewnij się, jaki silnik ma maszyna. W naszej ofercie znajdziesz akcesoria do modeli niskozaworowych. Chociaż są one rzadziej używane, nadal stanowią część kosiarek spalinowych. Akcesoria należy wymieniać w przypadku, gdy urządzenie przestaje działać. Świece zapłonowe są stosowane w silnikach niskozaworowych, aby zapobiec tworzeniu się substancji powodujących problemy z zapłonem.

Świece zapłonowe są również niezbędne w przypadku posiadania piły łańcuchowej. Dzięki oferowanym przez nas modelom możesz cieszyć się wydajną pracą i dłuższym okresem eksploatacji. Należy tylko pamiętać o jak najczęstszej wymianie uszkodzonych części. Świeca zapłonowa w pilarce łańcuchowej wytwarza iskrę, która zapala komorę spalania i uruchamia silnik. Nasze modele są wykonane ze stali, stopu szkła i innych metali i charakteryzują się wysokim przewodnictwem ciepła. Są one odporne na wypalanie się ogniw oraz na wibracje powstające podczas pracy pilarką łańcuchową. Świece zapłonowe można wymienić dopiero po kilku godzinach użytkowania.

W naszym asortymencie znajdują się również świece zapłonowe do kos spalinowych. Regularna i prawidłowa konserwacja jest konieczna w przypadku maszyny, która usuwa wysoką trawę z trudno dostępnych miejsc. Zapewni to utrzymanie zielonego trawnika. Nasze świece zapłonowe do kosiarek spalinowych nie reagują na wstrząsy, dzięki czemu będą służyć przez długi czas i zapewnią prawidłową pracę urządzenia. Gwintowany korpus ułatwia wymianę elementu. Ten sam produkt można również zastosować jako świecę zapłonową w pilarce spalinowej.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.