Części zamienne

Części zamienne do urządzeń ogrodowych

CZĘŚCI ZAMIENNE PRZEDŁUŻAJĄCE ŻYWOTNOŚĆ URZĄDZEŃ OGRODOWYCH.

W tej kategorii znajdują się części zamienne i akcesoria do maszyn ogrodniczych. Twoje wertykulatory będą działać lepiej dzięki pasom klinowym do kosiarek. Możesz użyć wielu różnych pasów napędowych, aby kosiarki znów działały i precyzyjnie cięły trawnik. Znajdziesz tu także korek paliwa pasujący do pił łańcuchowych oraz przełączniki umożliwiające wymianę uszkodzonych części w kosiarkach elektrycznych. Warto również wspomnieć o akumulatorze z ładowarką - to akcesorium stanowi uzupełnienie urządzeń używanych w ogrodzie, takich jak wertykulator, kosiarka czy aerator. Dzięki temu możesz cieszyć się wygodą długotrwałej pracy. Element nie musi być cały czas podłączony do źródła zasilania. Akumulator możesz szybko naładować za pomocą poręcznej ładowarki. MarktKraft oferuje szeroki wybór produktów które pomogą Ci wyposażyć narzędzia i sprawniej wykonywać niezbędne prace w ogrodzie.

KOREK PALIWA, PASY NAPĘDOWE I INNE AKCESORIA - DLACZEGO WARTO JE KUPIĆ?

Aby zadbać o swoją posesję, potrzebujesz odpowiedniego sprzętu. Będziesz potrzebował części zamiennych, które można zamontować w swoich maszynach. Przedłuży to ich żywotność. Filtr powietrza może pomóc w konserwacji silnika kosiarki, a nowe ostrze tnące zwiększy wydajność pilarki. Do naprawy kosiarki można użyć korka paliwa i paska napędowego. Używamy wyłącznie wysokiej jakości części zamiennych pochodzących od cenionych i doświadczonych producentów, takich jak NAC, Nevada MacAllister Oregon Partner. Możesz mieć pewność, że zakupiona przez Ciebie część pozwoli Ci skutecznie konserwować maszynę i przedłużyć jej żywotność. Zapoznaj się z naszym asortymentem części zamiennych, który przygotowaliśmy dla Twojej wygody w przystępnych cenach.

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PRZY WYBORZE CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO SPRZĘTU OGRODNICZEGO.

Korek paliwa jest jednym z najważniejszych elementów, na które należy zwrócić uwagę. W naszym asortymencie znajdziesz model odpowiedni do kosiarki do trawy. Akcesoria z tworzywa sztucznego ułatwią bezpieczne koszenie trawnika. Zwróć uwagę, jak powinien obracać się korek paliwa. Dzięki temu łatwiej będzie Ci zamontować element na urządzeniu. W naszym asortymencie znajdziesz produkty, które posiadają dodatkowe oznaczenia wskazujące rodzaj paliwa, którego należy unikać. Ułatwi to uniknięcie błędów, które mogą doprowadzić do uszkodzenia kosiarki. W naszym asortymencie znajdują się również korki paliwa pasujące do pił łańcuchowych i kos mechanicznych.

Kolejną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę podczas obsługi pilarki spalinowej, jest korek oleju. Ten niewielki element może być używany do zakrywania króćca wlewu oleju, zapobiegając jego wyciekaniu. Zaślepki wlewu oleju do pilarek łańcuchowych zapobiegają również przedostawaniu się zanieczyszczeń do zbiornika. Nasze korki wlewu oleju są wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego i gumy. Są one trwałe i łatwe w użyciu, z wygodnym uchwytem.

Do kosiarki spalinowej wymagany jest pasek napędowy. Ten wytrzymały, wykonany z tworzywa sztucznego i płótna pasek jest tym, czego potrzebujesz do konserwacji. Wymieniając uszkodzony pasek, można przywrócić działanie maszyny ogrodowej. W naszym asortymencie dostępna jest również piasta noża kosiarki. To akcesorium wykonane jest ze stali i posłuży Ci do montażu ostrza kosiarki. Piasta jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i pozwoli Ci na samodzielne wykonywanie prac konserwacyjnych. Montaż będzie również precyzyjny.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.