Trzonki

Trzonki

Przedłużenie żywotności sprzętu ogrodniczego dzięki uchwytom narzędziowym.

Uchwyty są niezbędnym elementem wyposażenia warsztatu. Bez nich praca w ogrodzie jest trudna lub wręcz niemożliwa. Możesz wybierać spośród uchwytów wykonanych z tworzywa sztucznego, metalu lub drewna, które pomogą Ci w renowacji domu lub utrzymaniu go w czystości.

Jakie są zastosowania moich uchwytów do narzędzi?

Narzędzia ogrodowe, takie jak szpadel, młotek czy miotła, możesz kupić w całości lub w zestawie. MarktKraft sprzedaje również sprzęt bez uchwytów. Rączka jest niezwykle istotna - sprawia, że bez niej korzystanie ze sprzętu jest prawie niemożliwe. Może się zdarzyć, że trzonek w zestawie nie jest dla Ciebie odpowiedni. Na przykład może być zbyt ciężki lub trudny w użyciu. Może się okazać, że uchwyt uległ uszkodzeniu i nie można go już używać. Jeśli końcówka jest uszkodzona, warto ją wymienić. Jeśli jednak urządzenie działa, nie oznacza to, że trzeba je wyrzucić. Można nadal używać sprzętu, jeśli kupi się odpowiednie trzonki.

W tej kategorii znajdziesz zarówno tradycyjny trzonek do miotły, jak i poręczny trzonek do młotka. Uniwersalne trzonki do narzędzi ogrodowych to świetny wybór, jeśli chcesz mieć uniwersalne narzędzie. Są one dostępne w dwóch rozmiarach. Można dopasować trzonek do różnych głowic, w tym kultywatorów, motyk i grabi. Pozwala to zaoszczędzić miejsce. O wiele łatwiej jest też transportować narzędzia składane.

Sklep oferuje szeroki wybór produktów, które pomogą Ci znaleźć idealny trzonek do Twojego narzędzia. Wybierając trzonek możesz stworzyć zestaw spełniający wszystkie wymagania Twojego warsztatu. MarktKraft oferuje uniwersalne produkty, które będą pasować do niemal wszystkich Twoich narzędzi. Pozwoli Ci to utrzymać porządek w garażu i zaoszczędzić miejsce. Upewnij się że wybrałeś kliny oczkowe które pozwolą Ci na przymocowanie głowicy do trzonka.

JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI TRZONEK DO NARZĘDZIA?

Przed zakupem nowego trzonka należy zastanowić się, do czego ma on służyć. Dostępnych jest wiele rodzajów uchwytów o różnych funkcjach. Należy wybrać taki, który ułatwi prawidłowe i wygodne posługiwanie się narzędziami.

Idealnym trzonkiem do łopaty lub szpadla jest trzonek w kształcie litery "D". Ergonomiczny uchwyt ułatwia odgarnianie ziemi lub śniegu. Zwróć uwagę na kształt litery D tego trzonka, jeśli zdecydujesz się go użyć. Aby zapewnić trwałość i wygodę, trzonek musi być pewnie przymocowany do kija. MarktKraft oferuje uchwyty, które można przymocować do kijów na różne sposoby.

Kij typu "T" może być używany z łopatami, widłami i szpadlami. Uchwyt umożliwia chwytanie go obiema rękami. Ułatwia to ładowanie materiałów do pojazdu, kopanie, przesuwanie ziemi lub przewożenie siana. Tego typu uchwyty narzędziowe doskonale nadają się do użytku w ogrodzie lub na budowie.

Trzonek jest bardzo wytrzymały i trudno go uszkodzić lub złamać mechanicznie. Jest mocniejszy, bardziej wytrzymały niż modele plastikowe i nieco cięższy. Jest mocny i trwały, więc przyda się zimą. Nie marznie, więc wygodnie się go trzyma, nawet jeśli pracuje się w niskich temperaturach. Nadaje się do użycia z siekierami, młotkami i innymi narzędziami w zależności od wielkości.

Aluminiowy trzonek jest lekki i łatwo wysuwany. Dostępne są również wersje teleskopowe. Ułatwia to pracę z wysokimi drzewami i krzewami. MarktKraft oferuje również modele wzmocnione, które charakteryzują się wysoką jakością i odpornością na uszkodzenia.

UCHWYTY SKLEPOWE - WYBIERZ TO, CO NAJLEPSZE.

Waga, rozmiar i przeznaczenie końcówki odgrywają ważną rolę w wyborze odpowiedniego uchwytu. Jeśli uchwyt będzie pasował do przeznaczenia narzędzia, wykonywanie różnych prac w ogrodzie i gospodarstwie będzie przyjemniejsze i bardziej efektywne.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.