Drewniane

Drewniane

Systemy ogrodzeń drewnianych - piękne ogrodzenie dla Twojej posesji.

Twoja posesja jest kompletna z drewnianym, betonowym lub innym rodzajem ogrodzenia. Nie ma znaczenia, czy otacza ono budynek mieszkalny czy użytkowy. Jest ono integralną częścią architektury ogrodowej i powinno być zharmonizowane z całym projektem i działką, na której się znajduje.

Największą popularnością cieszą się ogrodzenia drewniane. Jest ono zarówno trwałe, jak i niedrogie, dlatego też jest tak często stosowane w tak wielu miejscach.

Sztachety drewniane wymagają impregnacji. Istnieje jednak wiele preparatów, które mogą zabezpieczyć każdy gatunek drewna, z którego został wykonany płot. Specjalnie przygotowane środki służą do wzmocnienia struktury drewna, dzięki czemu przez długi czas zachowuje ono swój kolor i inne właściwości. Dzięki temu płot drewniany może służyć przez wiele lat.

Trafiłeś we właściwe miejsce, jeśli szukasz materiałów, z których można wykonać ogrodzenie. W tym dziale zebraliśmy dla Ciebie elementy drewnianych systemów ogrodzeniowych. Doskonale nadają się one do wyznaczenia granicy działki lub oddzielenia ogrodu od posesji. Zapoznaj się z naszymi produktami, aby stworzyć ogrodzenie drewniane odpowiadające Twoim potrzebom.

W sklepie MarktKraft dostępne są sztachety drewniane a także inne elementy takie jak ogrodzenia lamelowe. Możesz wybierać spośród różnych rozmiarów i kolorów aby mieć pewność że stworzysz idealny płot drewniany dla swojej posesji.

Ogrodzenia drewniane, które są zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne.

Ogrodzenia ogrodowe pełnią zarówno funkcję estetyczną, jak i funkcjonalną. Ma być centralnym punktem posesji, więc należy zadbać o jego wygląd. Drewniany płot chroni Twoją posesję przed niepożądanymi gośćmi i wyznacza granice działki. Niepożądani goście nie będą mogli wejść do domu, jeśli cały teren będzie ogrodzony płotem. Idealne ogrodzenie można zbudować z klasycznych sztachet lub gotowych ogrodzeń lamelowych wykonanych ze specjalnie przygotowanych paneli.

Charakterystyczne dla krajobrazu wiejskiego są drewniane ogrodzenia. Można je wykorzystać, aby nadać posesji rustykalny wygląd. Możesz kupić półprodukty gotowe do wykonania własnego poziomego ogrodzenia drewnianego wokół domu jednorodzinnego lub domku letniskowego. Nie musisz się martwić o trwałość pionowych słupków drewnianych lub sztachet.

Drewniane panele ogrodzeniowe to świetny sposób na ochronę prywatności i odgrodzenie się od niechcianych sąsiadów. Panele te chronią wrażliwe rośliny przed silnymi wiatrami. Poszczególne elementy są niezwykle lekkie dzięki wąskim listewkom. Łatwo jest stworzyć pożądaną konstrukcję i umieścić ją tam, gdzie jest to najwygodniejsze.

W tej kategorii znajdziesz również elementy do budowy drewnianego ogrodzenia z przerośniętymi roślinami. Solidne kratownice można ułożyć w dowolnej konstrukcji, a wokół nich posadzić rośliny. Ramy te są idealne dla krzewów róż lub winorośli.

Zapewniają także wyjątkową ochronę przed niechcianymi spojrzeniami. Znajdziesz tu wszystkie rodzaje elementów pojedynczych i słupków, które możesz wykorzystać do wykonania ogrodzenia ogrodowego.

Ogrodzenia sztachetowe - rustykalny styl dla Twojego podwórka.

Chcesz, aby Twoja posesja wyglądała jak z obrazka? W tej kategorii znajdują się drewniane ogrodzenia sztachetowe. Rustykalny, prosty design tego ogrodzenia to świetny sposób na oddzielenie działki w małych miastach i na obrzeżach.

Pionowo ułożone deski drewniane można łączyć z poziomo ułożonymi deskami. Prostota i naturalne kolory drewna sprawiają, że te systemy ogrodzeniowe są doskonałym uzupełnieniem rustykalnych posesji.

Marzy Ci się dom z białym ogrodzeniem? To proste! Nasze ogrodzenia sztachetowe mogą być malowane białymi farbami do drewna. Możesz również skorzystać z naszego szerokiego wyboru kantów, listew i słupków, aby zrealizować swój projekt ogrodzenia.

Gotowe ogrodzenia to świetna opcja, jeśli chcesz szybko zmontować ogrodzenie. Można wybierać spośród różnych rozmiarów. Elementy te można przymocować do drewnianych słupków. Można je znaleźć w tym dziale.

Do podtrzymania konstrukcji można użyć słupków stalowych, a do jej zamocowania - kątowników. Można tu również znaleźć pojedyncze szyny o różnych rozmiarach. Sztachety te można wykorzystać do naprawy ogrodzeń lub wypełnienia szczelin między konstrukcjami prefabrykowanymi.

Innowacyjne ogrodzenia ekranowe.

Ogrodzenia z siatki to najlepszy wybór dla osób, które chcą zachować prywatność podczas spędzania czasu na świeżym powietrzu. Ogrodzenia parawanowe są wykonane z drewnianych paneli, które całkowicie zakrywają ogród i chronią przed wzrokiem sąsiadów.

W newralgicznych miejscach można umieścić kilka paneli, aby zachować łączność z otoczeniem, ale może być konieczne umieszczenie większej ich liczby. Jeśli chcesz szybko i skutecznie oddzielić działkę lub jej część, doskonałym wyborem może być ogrodzenie lamelowe.

Panele te są wykonane z cienkich listewek i otoczone ramą z litego drewna. Mają efektowny wygląd, ponieważ są wykonane z listewek, które zostały oplecione pionowymi wzmocnieniami.

Można wybierać spośród różnych rozmiarów, co pozwala na stworzenie osłony, jakiej się chce. Istnieje możliwość wyboru koloru osłony. Można jednak łatwo przemalować panele i nadać ogrodzeniu własny kolor. Montaż ogrodzenia z listew jest niezwykle łatwy. Można je kupić w postaci gotowych paneli.

Takie ogrodzenia osłonowe są zarówno funkcjonalne, jak i dekoracyjne. Dostępne są różne rodzaje paneli, których górna część jest wykończona ażurowymi wstawkami. Można wybrać krawędź górną prostą lub półokrągłą. Płoty drewniane mogą być stosowane do ochrony prywatności i upiększania otoczenia.

Kraty, bramy i pergole.

Ogrodzenia drewniane to coś więcej niż drewniane palisady i sztachety. Można znaleźć elementy dekoracyjne, które uzupełniają ogrodzenia i służą jako samodzielne ozdoby. Jako podpory dla roślin pnących można wykorzystać pergole, kraty i bramy. Takie aranżacje najlepiej wyglądają po przekwitnięciu kwiatów. Stanowią one uroczy dodatek do otoczenia.

Róże można uprawiać na pergolach i drewnianych kratach. Odpowiednie przycinanie sprawi, że róże zakwitną ponownie i dodadzą ogrodowi urody.

Istnieje możliwość wyboru elementów o różnych rozmiarach i kształtach. Elementy te można wykorzystać do stworzenia dowolnego projektu lub dekoracji wejścia na posesję. W ofercie znajdują się także różne słupki i inne elementy, które można wykorzystać do wykonania ogrodzenia ogrodowego. W przypadku uszkodzonego płotu drewnianego można wybrać pojedyncze sztachety do wykończenia konstrukcji.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.