Oznakowanie

Oznakowanie

AKCESORIA POMOCNICZE DO ZNAKOWANIA BUDYNKÓW.

Twój obiekt może być oznakowany na zewnątrz, aby ułatwić turystom zlokalizowanie Twojej posesji. Oryginalne znaki znajdziesz w szerokiej gamie kategorii produktów, które stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie. Znaki te posłużą do identyfikacji i dekoracji Twojej posesji, ale mogą być również wykorzystane do innych celów. Oznakowanie jest niezbędne w dzisiejszym świecie. Czasami trudno jest znaleźć właściwe miejsce ze względu na ilość budynków i alejek. Ważne jest, aby oznaczyć położenie domu i siedziby firmy. W pierwszym przypadku jest to szczególnie przydatne dla listonosza. W drugim przypadku jest to niezbędne, aby klienci mogli znaleźć właściwe miejsce. Brak oznakowania może prowadzić do opóźnień w dostarczaniu poczty i rezygnacji klientów z usługi.

OZNAKOWANIE BUDYNKU: JAKIE MAM OPCJE?

Istnieje wiele opcji oznakowania budynków. W naszej kolekcji znajdziesz wiele szyldów na dom, które w widoczny sposób przedstawią Twój adres. Mamy litery i cyfry na dom. Oba modele mogą być montowane na fasadzie budynku lub na drzwiach. Posiadamy numery zarówno na drzwi płaskie, jak i zewnętrzne. Znajdziesz u nas również oznaczenia toalet, które możesz umieścić w swoich placówkach handlowych, aby ułatwić lokalizację właściwego miejsca. W naszej ofercie znajdziesz również naklejki z zakazami obowiązującymi na danym terenie. Naklejki te ułatwią informowanie gości o obowiązujących zasadach. Flagi mogą być używane do oznaczania ważnych świąt narodowych. Ta kategoria pomoże Ci prawidłowo zainstalować flagi.

ODPOWIEDNIA NUMERACJA DOMÓW.

Polskie prawo wymaga, aby na każdym domu znajdowała się tabliczka z numerem ulicy. Gospodarze są odpowiedzialni za umieszczenie numerów na tabliczce. Ma to na celu zapewnienie gościom łatwego odnalezienia celu podróży. Sklep MarktKraft oferuje odporne na warunki atmosferyczne, trwałe tabliczki wykonane z różnych materiałów, takich jak aluminium, plastik i metal. Zarówno litery, jak i cyfry mogą być mocowane za pomocą śrub lub kleju samoprzylepnego. Można je umieścić nad lub obok furtki.

DEKORACYJNE I INFORMACYJNE.

W sklepie MarktKraft sprzedawane są również różnego rodzaju skrzynki pocztowe. Można wybrać skrzynki ozdobne lub pojemne. Niektóre mają nawet oddzielne przegródki, które można wykorzystać na kilka mieszkań. Estetyka skrzynki na listy, która pasuje do wystroju posesji, będzie znacznie lepsza, jeśli będzie dobrze zaprojektowana. Wbudowana skrzynka pocztowa jest doskonałym rozwiązaniem, jeśli dom znajduje się w pobliżu ulicy.

BEZPIECZNA DROGA OD BRAMY DO DRZWI.

Niektóre domy nie mają garażu ani dużego podjazdu. Nawet jeśli Twój dom znajduje się zaledwie kilka kroków od ulicy, ważne jest, aby ta droga była dobrze oświetlona i bezpieczna. Małe lampy to świetny sposób na osiągnięcie pożądanego efektu bez konieczności wydawania pieniędzy i bez wpływu na wygląd zewnętrzny domu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą lamp solarnych, kinkietów i plafonów.

OZNAKOWANIE PRZESTRZENI UŻYTKOWYCH.

W przestrzeniach komercyjnych można stosować różne rodzaje znaków. Znaki te mogą mieć wymienną treść lub mogą być znakami toaletowymi. Do oddzielenia stref dla palących i niepalących można użyć specjalnych znaków samoprzylepnych. MarktKraft sprzedaje uchwyty na flagi oraz flagi materiałowe, które nadadzą Twojemu budynkowi patriotyczny wygląd.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.