Słupki

Słupki

SŁUPKI OGRODZENIOWE DO SIATKI - NIEZASTĄPIONE OGRODZENIA.

Siatka ogrodzeniowa może być świetnym rozwiązaniem, niezależnie od tego, czy chcesz mieć stałe ogrodzenie, czy tymczasowe odgrodzenie od otoczenia. Siatka ta stanowi doskonałą ochronę dla Twojej posesji i jest stosunkowo niedroga. Ten rodzaj ogrodzenia można łatwo zamontować samodzielnie.

Do wykonania niezawodnego i funkcjonalnego ogrodzenia potrzebne są także inne produkty. Potrzebne będą także elementy umożliwiające jego rozciągnięcie, takie jak słupki. Muszą one być mocne, stabilne i wytrzymałe, aby spełniały swoje zadanie. MarktKraft posiada szeroki wybór słupków ogrodzeniowych z siatki!

SŁUPKI OGRODZENIOWE: JAKIE SĄ ICH WŁAŚCIWOŚCI?

Większość słupków ogrodzeniowych jest wykonana z metalowych rur o średnicy od 3 do 9 cm. Mogą mieć kształt okrągły lub prostokątny, co pozwala na dopasowanie ich do otoczenia i osobistych preferencji. Słupki o przekroju kwadratowym i prostokątnym są bardziej masywne niż te o kształcie okrągłym.

Słupki mogą mieć wysokość 150 cm lub 250 cm. Rodzaj stosowanej siatki będzie miał bezpośredni wpływ na wysokość i szerokość słupków. Przy określaniu długości słupków należy wziąć pod uwagę wysokość siatki.

Nie są to jedyne parametry, które należy rozważyć przed rozpoczęciem pracy. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę grubość ścianki słupków, ponieważ będzie ona miała wpływ na wytrzymałość całej konstrukcji. Im mocniejszy i pewniejszy metal, tym droższy słupek. Należy także pamiętać, że słupki będą ciągnąć siatkę, więc ich liczba musi być dokładnie określona.

Równie ważny jest sposób osadzenia słupków siatki. Decyduje on o właściwościach metalu, z którego będą one wykonane. Ważne jest, aby wybrać słupki odporne na korozję. Zapewni to estetykę i trwałość ogrodzenia przez wiele lat.

Aby zwiększyć ich trwałość, można je ocynkować, pokryć minią lub pomalować odpowiednią farbą. Słupki wbijane w ziemię są narażone na działanie wilgoci i innych szkodliwych czynników. Ważne jest, aby je zabezpieczyć. Słupki można montować w betonie lub na fundamencie. Poszczególne słupki można przykryć od góry specjalnymi plastikowymi nakładkami lub metalowym daszkiem. Można także przymocować otwór do tulei.

Jakie słupki ogrodzeniowe są dostępne dla siatek?

Do prawidłowego zamontowania siatki potrzebne są różne rodzaje słupków. Słupek początkowy ogrodzenia to punkt początkowy i końcowy. Znajduje się on przy bramie lub furtce. Składa się on z narożnego słupka podporowego, który pochyla się w kierunku ogrodzenia, oraz słupka podporowego.

Słupek narożny znajduje się na rogu ogrodzenia, gdzie wygina się ono pod kątem. Wspierają go 2 słupki. Słupki są rozmieszczone na całej długości ogrodzenia. Słupek podporowy jest najmniejszym typem. Pomaga innym typom profili spełniać ich funkcje i dodaje stabilności całej konstrukcji - podobnie jak słupek stabilizujący. Te elementy zapewnią mocne ogrodzenie.

Jeśli chcesz zamontować siatkę leśną, możesz wybrać jeden z wielu uniwersalnych słupków. Mogą być one wykonane z metalu lub drewna. Metalowe nie wymagają żadnych dodatkowych przelotek ani daszków. Do mocowania słupków drewnianych można wykorzystać śruby.

W naszych sklepach znajdziesz zarówno słupki do siatek plecionych, jak i zgrzewanych. Całość będzie wyglądała spójnie i pięknie, jeśli będą one dopasowane do koloru siatki. MarktKraft posiada szeroki wybór elementów ogrodzeniowych, w tym podstawy, obejmy i łączniki.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.