Akcesoria do montażu

Akcesoria do montażu

WYBIERZ POPULARNĄ SIATKĘ OGRODZENIOWĄ.

Podejmując decyzję o montażu siatki ogrodzeniowej, zwykle możesz liczyć na to, że będzie ona chronić Twoją działkę przez wiele lat. Jest to jednak możliwe, jeśli zaufasz jakości wykonania prac i użytych materiałów. Choć siatka jest bardzo trwała, musi być profesjonalnie i prawidłowo zamontowana.

Na każdym etapie montażu ogrodzenia można zastosować akcesoria do ogrodzeń siatkowych, aby uzyskać pożądany efekt. W asortymencie znajdują się dwa rodzaje produktów: praktyczne lub. Są one przydatne przy montażu, ale pełnią również funkcję estetyczną. Pomagają wizualnie wykończyć ogrodzenie. Pierwszy z nich jest ważniejszy. Taśma do ogrodzeń czy klipsy do siatki powinny być mocne i odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

AKCESORIA DO SIATKI OGRODZENIOWEJ - POSTAW NA JAKOŚĆ.

Najpopularniejszym typem ogrodzenia na posesji jest siatka stalowa. Jest ona prosta w montażu i skutecznie oddziela działkę od sąsiadów czy drogi. Do wykonania ogrodzenia potrzebne będą odpowiednie akcesoria. Najlepiej jest montować naciąg siatki co pół metra wysokości ogrodzenia. Następnie należy ją napiąć za pomocą napinaczy hakowych. Można też kupić napinacze i przelotki do drutu oraz pręty napinające. Te niewielkie, ale bardzo przydatne elementy zapobiegną odkształcaniu się siatki i znacznie ułatwią jej montaż.

Akcesoria te ułatwią i przyspieszą montaż siatki ogrodzeniowej. Dodatkowo efekt końcowy będzie trwalszy. Dzięki naszemu bogatemu asortymentowi znajdziesz odpowiednie elementy do swojego projektu ogrodzeniowego. Do montażu słupków siatki konieczne jest wykonanie spoin łączących. Na końcach słupków można umieścić plastikowe zaślepki, aby zwiększyć ich estetykę. Produkty będą również chronione przed rdzewieniem poprzez pomalowanie części metalowych środkami antykorozyjnymi. Choć proces ten może wydawać się skomplikowany, w rzeczywistości jest dość standardowy, a kolejne kroki wynikają po prostu z pierwszego.

MONTAŻ SIATKI OGRODZENIOWEJ - ZRÓB TO SAM.

Pierwszym krokiem w montażu siatki ogrodzeniowej jest określenie jej kształtu. Następnie ustawia się słupki. Muszą być one umieszczone w otworach o średnicy około trzydziestu centymetrów i rozmieszczone w równych odległościach. Wszystkie początkowe słupki muszą być wzmocnione rozpórką. Po przygotowaniu wszystkich elementów można przystąpić do mocowania siatki ogrodzeniowej do słupków.

Cały proces należy rozpocząć od zainstalowania napinaczy drutu. Należy je zamontować w trzech miejscach na słupkach ogrodzeniowych w rzędzie: na dole, na środku i na górze. Następnie trzeba będzie zainstalować drut napinający. Pomocne mogą okazać się uchwyty do siatki ogrodzeniowej. Drut naciągowy należy podłączyć do słupków na końcach oraz przez przelotki na słupkach pośrednich. Siatka powinna być rozciągnięta wzdłuż konstrukcji. Na końcach należy zaplatać drut napinający. Należy to zrobić na całej długości. Następnie należy zamontować pozostałe druty napinające, przewlekając je przez każdą z nitek siatki.

Na tym etapie przydaje się pręt do napinania siatki. Rozpocznij napinanie siatki, umieszczając po jednym na każdym końcu i początku ogrodzenia. Jest to ważny krok, ponieważ decyduje o tym, czy ogrodzenie będzie stabilne i równe. Po uzyskaniu odpowiedniego napięcia przymocuj siatkę do słupków końcowych, używając drutu wiązałkowego. Dokonaj ewentualnych korekt i sprawdź, czy wszystko jest tak, jak powinno być. Teraz można zakończyć układanie siatki. Aby siatka ogrodzeniowa wyglądała jak najlepiej, potrzebne będą klipsy, plastikowe zatyczki i taśma ogrodzeniowa.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.