Akcesoria do montażu

Akcesoria do montażu

BUDOWA TARASU - AKCESORIA MONTAŻOWE.

Wiele osób marzy o tym, by mieć miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu. Jeśli masz własną działkę, możesz stworzyć na niej ogród. Inni mogą zbudować własny taras. Jest to doskonałe miejsce do wypoczynku wiosną i latem, ponieważ chroni przed słońcem i deszczem. Do stworzenia idealnej przestrzeni wypoczynkowej potrzebne są mocne materiały. Nie można po prostu położyć desek przy wyjściu na balkon. Takie nieefektowne rozwiązanie nie jest ani praktyczne, ani trwałe.

Ważne jest, aby zaprojektować i zbudować dodatkowy element w domu. Wymaga on jednak solidnych podstaw. Dlaczego? Będziesz wywierać nacisk na podłoże i jego elementy łączące.

Jakie akcesoria są potrzebne do wykonania tarasu? W tej kategorii znajdziesz wspomniany wyżej zestaw, a także legar pod spód i inne materiały pomocnicze. Możesz stworzyć swoją własną solidną konstrukcję, korzystając z produktów, które udostępniliśmy. Dzięki podkładkom lub rurkom nie będziesz obawiać się różnic poziomów. Można do nich dopasować różne rodzaje posadzek tarasowych.

AKCESORIA MONTAŻOWE: JAK WAŻNY JEST WYBÓR ODPOWIEDNICH ELEMENTÓW?

Wybór odpowiednich drewnianych lub kompozytowych desek tarasowych ma kluczowe znaczenie. Jednak akcesoria montażowe, takie jak rozpórki, zapewnią doskonałe wykończenie i ochronią przed podmuchami wiatru i innymi czynnikami. Akcesoria montażowe to sposób na zabezpieczenie desek tarasowych przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Należy pamiętać, że wsporniki tarasowe, podkładki i adaptery są niewrażliwe na deszcz, mróz czy wysokie temperatury. Co to wszystko oznacza? Dzięki temu taras będzie stabilnie stał na podłożu, nie ulegając korozji ani uszkodzeniom. Wyeliminuje to konieczność wymiany elementów podłogi w każdym sezonie.

Akcesorium można również wykorzystać do podniesienia konstrukcji. Nie musisz stawiać tarasu bezpośrednio na ziemi. Możesz zachować optymalną odległość między deskami a podłożem, stosując solidną rozpórkę. Jeśli podłoże jest nierówne, rurkę dystansową można wykorzystać do stworzenia poziomej platformy.

JAKIE AKCESORIA INSTALACYJNE MOGĘ WYBRAĆ?

Deski tarasowe można montować za pomocą specjalnych stalowych klipsów. Są one odporne na wilgoć, zmiany temperatury i promieniowanie słoneczne. Można je stosować w każdych warunkach pogodowych, również zimą i w czasie deszczu. Takie klipsy montażowe można kupić po kilkadziesiąt sztuk. Przed zakupem upewnij się, ile ich będziesz używać podczas pracy.

W naszej ofercie znajdują się nie tylko klipsy stalowe, ale także kompletne zestawy do mocowania konstrukcji tarasowych. Zestawy te zawierają zazwyczaj wszystko, co jest potrzebne do wykonania mocnej konstrukcji, w tym wkręty, podkładki dystansowe oraz klipsy początkowe i końcowe. Korzystając z naszych produktów, możesz samodzielnie zbudować swój idealny taras.

Jak podwyższyć wspornik tarasowy Niekoniecznie musi on być umieszczony na samodzielnie wykonanej, niestabilnej konstrukcji. Aby zwiększyć wysokość wspornika tarasowego nawet o 10 cm, można użyć adaptera tarasowego. Płyty i legary będą teraz bardziej stabilne.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.