Chemia i akcesoria

Chemia i akcesoria

TWÓJ STAW MOŻE STAĆ SIĘ PIĘKNIEJSZY.

Jak najlepiej zadbać o zdrowie swojego stawu? Środki chemiczne do oczka wodnego to świetny sposób, by pomóc stawowi. Płyny te można wlać bezpośrednio do wody. Są one bezpieczne dla ryb, roślin i środowiska. Pomagają utrzymać czystość wody. Aby zwiększyć atrakcyjność oczka wodnego, można także dodać do niego akcesoria dekoracyjne, takie jak sztuczne kwiaty i oświetlenie.

CO MOGĘ ZROBIĆ, ABY ZADBAĆ O OCZKO WODNE?

Oczko wodne może być pięknym dodatkiem do ogrodu. Pod warunkiem, że jest dobrze utrzymane, dodaje koloru i urozmaica każdy obszar zieleni. W każdym zbiorniku wodnym mogą rosnąć i tworzyć się glony, które sprawiają, że staje się on nieatrakcyjny i jest siedliskiem owadów. W takiej sytuacji konieczne jest zastosowanie środka do usuwania glonów. Można pozbyć się zbędnej roślinności za pomocą specjalnych produktów, które skutecznie oczyszczają staw.

MarktKraft oferuje szeroką gamę produktów do projektowania ogrodów. Obejmuje ona elementy architektoniczne, które można wykorzystać do stworzenia i pielęgnacji oczka wodnego.

W tym dziale znajdziesz również różnorodne akcesoria do oczka wodnego. Dostępnych jest wiele akcesoriów, w tym oświetlenie, dysze i lilie dekoracyjne. Są one dostępne w różnych wzorach i kolorach, dzięki czemu można podjąć właściwą decyzję. Akcesoria te można wykorzystać do stworzenia kojącej fontanny lub do podświetlenia dna oczka wodnego kolorowym światłem.

Wybieraj PRODUKTY PRZYJAZNE ŚRODOWISKU.

Co jest najważniejsze przy wyborze akcesoriów i środków chemicznych do systemu filtracji stawu? Bezpieczeństwo dla środowiska. Bez względu na to, czy w stawie są ryby, środki przeciw glonom nie mogą być szkodliwe dla środowiska. Może to spowodować obumarcie roślin i śmierć ryb ozdobnych.

Dotyczy to również akcesoriów do oczek wodnych. Sztuczne rośliny nie mogą wydzielać szkodliwych substancji. Nie powinny stanowić zagrożenia dla ryb. Nie jest tak w przypadku lilii wodnej wykonanej z gąbki. Dzięki temu staw zawsze będzie wyglądał wspaniale.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.