Maty i osłony

Maty i osłony

Maty ogrodzeniowe o szerokim zakresie zastosowań.

Tarasy i balkony pełnią przede wszystkim funkcję rekreacyjną. Aby uchronić się przed ciekawskimi spojrzeniami, zaleca się umieszczenie na tarasie osłony lub maty. W ten sposób można się zrelaksować i cieszyć prywatnością. Te produkty ogrodowe można również wykorzystać do przykrycia szopy lub półprzezroczystego ogrodzenia. Maty ogrodowe można wykorzystywać na wiele sposobów. Można je stosować przez cały rok, chroniąc przed słońcem i liśćmi w lecie, a także przed pyłkami i nasionami w zimie i na wiosnę.

Stosując maty lub osłony, można odmienić wygląd balkonu. Zapewni to spokój ducha i pomoże chronić najbliższych. Osłony i maty ogrodzeniowe można mocować na balkonach na stałe lub tymczasowo. Do wyboru są osłony z tworzywa sztucznego, rattanu lub wikliny, a także z trzciny. Są one trwałe i mogą pełnić także funkcję dekoracyjną. Maty i osłony są dostępne w wielu rozmiarach, w różnych kolorach i wzorach.

MATY OGRODOWE - JAKIE SĄ DOSTĘPNE RODZAJE?

W tej kategorii przygotowaliśmy różnorodne produkty do ogrodu i na taras. Pozwoli Ci to wybrać najlepszą wersję, która spełni swoje zadanie, a także wpisze się w otoczenie. Choć popularna mata i parawan balkonowy mają różne kolory, to oba utrzymane są w tym samym zielono-brązowym klimacie. Ich cechą charakterystyczną jest także wybór materiału, z którego są wykonane. Można na przykład wybierać spośród produktów drewnopochodnych. Można wybierać spośród mat osłonowych wykonanych ze słomy, wikliny i bambusa. Maty te zapewniają izolację przed słońcem lub wiatrem.

Istnieje wiele opcji, w tym jednolita i solidna osłona z tworzywa sztucznego. Istnieją dwie opcje: bardziej popularny i wydajny technorattan lub tradycyjne PCV. Pokrowce i maty mogą być wykorzystywane do różnych celów, dlatego mają różne wymiary. Osłony, które są mniejsze, nie przykryją całej balustrady balkonu. Większa powierzchnia może być użyta do przykrycia jednej strony siatki ogrodzeniowej. Płachta jest tylko jednym z elementów układanki. MarktKraft oferuje również szereg elementów montażowych, które można wykorzystać do zamocowania materiału lub połączenia go ze sobą.

MATY WIKLINOWE, TRZCINOWE I SŁOMIANE.

Maty balkonowe wykonane z tych materiałów są najbardziej popularne i mogą być również wykorzystywane jako elementy dekoracyjne. Łodygi trzciny i trawy przypominające bambus są efektowne i bardzo naturalne. Z tych zalet najlepiej korzystać latem. Wykonuje się je z drewna, ale ich żywotność jest bardzo ograniczona. Najbardziej podatne na ekstremalne spadki wilgotności i temperatury są słoma i trzcina. Trzeba przyznać, że potrafią one dość dobrze zatrzymywać ciepło. Są one połączone po obu stronach mocnym sznurkiem.

Ten materiał roślinny można wykorzystać do przykrycia balkonu lub otwartej altany. Wiklina jest bardziej odporna i wytrzymała niż wiklina. Ten rodzaj maty balkonowej jest wykonany z nieokorowanych gałęzi wierzby. Mata ta jest bardziej wytrzymała i można ją kupić w kolorze rdzawym lub ciemnobrązowym. Obie są dostępne w postaci zrolowanej.

Jakie są różnice między matami bambusowymi a matami typu heathen?

Te trzy rodzaje są bardzo popularne i trwałe. Popularna osłona ogrodzenia wrzosowego dobrze izoluje przestrzeń wewnętrzną. Produkt ten jest stosunkowo nowy i ma niepowtarzalny wygląd. Jest również odporny na kurz i wiatr. Choć wyglądem przypomina nieco słomę, jego struktura jest bardziej gęsta.

Bambus jest drugim i chyba najbardziej egzotycznym materiałem. Mimo że jest to najbardziej trwały materiał, jego cena jest wyższa. Na balkon lub taras można wybrać pokrycie naturalne lub barwione. Są one niezwykle odporne na wszelkie warunki atmosferyczne. Starannie wyplecione łodygi bambusa ochronią Twój teren przed brudem, wiatrem i sąsiadami.

MATY I OSŁONY BALKONOWE Z TWORZYWA SZTUCZNEGO.

Alternatywą dla materiałów naturalnych są tworzywa sztuczne, czyli najpopularniejsze PCV i technorattan. Pierwszy rodzaj to maty, które są specjalnie wykonane na balkony i siatki. Taka jednolita struktura ochroni balustradę przed sąsiadami i przechodniami. Dzięki zastosowaniu tej metody będziesz chroniony przed deszczem. Dostępna jest mata ogrodzeniowa o cienkiej, przezroczystej i oddychającej fakturze. Można ją przymocować do działki i przykryć.

Sztuczna trawa jest doskonałym podłożem na tarasy i balkony, dlatego nie zapomnij wspomnieć o macie PCV. Można po niej chodzić bez butów. Z technorattanu można wykonać ogrodzenie lub osłonę tarasu. Wygląda to podobnie jak plecionka. Włókna o dużej gęstości chronią przed deszczem, wiatrem i wilgocią.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.