Kamienie i galanteria betonowa

Kamienie i galanteria betonowa

KAMIENIE DO OGRODU - MODNY DODATEK DEKORACYJNY.

Kamienie ogrodowe można wykorzystać jako ponadczasowy dodatek do ogrodu. Dodadzą one ogrodowi elegancji i stylu. Zastosowanie ozdobnych kamieni ogrodowych podniesie wartość Twojej posesji i sprawi, że stanie się ona bardziej funkcjonalna. Będą one również doskonałym sposobem na udekorowanie ogrodu.

KAMIENIE I DODATKI BETONOWE - PIĘKNY OGRÓD I PODJAZD.

Te produkty sprawią, że Twój dom będzie wyglądał pięknie. Z ich pomocą stworzysz funkcjonalne podjazdy, atrakcyjne wizualnie ścieżki i udekorujesz podłoże, na którym zasadzisz rośliny. Zobacz, co mamy dla Ciebie!

Polbruk to płyta betonowa przeznaczona na podjazdy i ścieżki ogrodowe. Doskonale prezentuje się w miejscach, gdzie w dołkach rośnie trawa. Ze względu na swój prostokątny kształt może być stosowany w wielu różnych aranżacjach. Produkt ten dostępny jest w kolorze czerwonym. W naszej kolekcji znajdziesz również płyty ażurowe w innych rozmiarach i kolorach.

Najnowsze propozycje to obrzeża ogrodowe i trawnikowe, a także kamień dekoracyjny do ogrodów. Od lat żwir i ozdoby ogrodowe są ważnym elementem w projektowaniu ogrodów. Żwiru można używać do wybrukowania podjazdów, a także do dekoracji rabat kwiatowych lub skalniaków. Kamienie ogrodowe można także wykorzystać jako obrzeża ogrodzeniowe.

KOSTKA BRUKOWA - WIELE ZASTOSOWAŃ.

Kostka brukowa jest ważnym elementem wykończenia terenu. Te małe elementy są często utrzymane w naturalnym stylu, dzięki czemu dobrze komponują się z otaczającym krajobrazem. Z kostki brukowej można również ułożyć podjazd, parking dla gości, a nawet boisko do koszykówki za domem.

Dostępnych jest wiele opcji kostek brukowych w różnych kolorach i wzorach. Dzięki temu można stworzyć piękną nawierzchnię, która będzie pasować do domu lub ogrodu. Do wykończenia podjazdów i ścieżek w ogrodzie wykorzystuje się betonową płytę z ażurowym wzorem firmy Polbruk. Płyta wygląda fantastycznie, gdy jest porośnięta trawą. Ze względu na swój prostokątny kształt może być wykorzystywana w wielu różnych aranżacjach. Produkt ten dostępny jest w kolorze czerwonym. W naszej kolekcji znajdziesz również płyty ażurowe w innych rozmiarach i kolorach.

PŁYTY CHODNIKOWE I OBRZEŻA.

Chodniki i ścieżki odgrywają ważną rolę na każdym podwórku. Pozwalają bezpiecznie przekroczyć bramę wjazdową do domu i wyznaczają obszar, po którym można swobodnie się poruszać bez obawy o podeptanie posadzonych roślin. Dostępnych jest wiele rodzajów płyt chodnikowych - są wersje kwadratowe i okrągłe, a także płyty ażurowe i elementy imitujące drewniane kręgi.

Beton nie jest materiałem, który kojarzy się z budownictwem na dużą skalę. Asortyment MartkKraft pokazuje, że beton może być również wykorzystywany w celach dekoracyjnych w domu, o czym można się przekonać.

Betonowe kręgi Bruk-bet to świetna imitacja świeżego drewna. Można je łączyć pod donicami, tworząc niepowtarzalną dekorację ogrodu. Można nimi wyłożyć ścieżki, tworząc bajkową atmosferę w ogrodzie. Dzięki wysokiej jakości i trwałości materiału będziesz cieszyć się swoimi dekoracjami ogrodowymi przez wiele lat.

Obrzeża służą do wytyczania ścieżek i stanowią uzupełnienie płyt chodnikowych. Obrzeża stosuje się także do ochrony kwiatów ozdobnych, wykańczając rabaty lub skalniaki. Obrzeża można łatwo dopasować do własnych potrzeb pod względem rozmiaru i koloru.

KAMIENIE OZDOBNE.

Aby dodać ogrodowi piękna i charakteru, można użyć żwiru, grysu lub kamyków. Można go użyć do stworzenia ścieżek wokół domu lub do urozmaicenia rabat kwiatowych.

Kamień dekoracyjny można także wykorzystać do ograniczenia parowania wody, co jest korzystne zwłaszcza w suchych porach roku. Właściwie dobrany kamień ogrodowy nada Twojemu domowi piękny wygląd. Jest odporny na deszcz, wiatr i odbarwienia. Może być wykorzystywany jako dekoracja.

Kamienie stosowane w ogrodach jako elementy naturalne są trwałe i wytrzymują niekorzystne warunki pogodowe. Kamienie dekoracyjne do ogrodu stanowią doskonały kontrast dla bujnej zieleni i żywych rabat kwiatowych. MarktKraft oferuje kamienie dekoracyjne w niższej cenie niż inne sklepy. Betonowe elementy do ogrodu, a także kamienie w różnych kolorach i rozmiarach, pozwalają na tworzenie nieskończonej ilości kombinacji z roślinami i oświetleniem.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.