Zabezpieczenia rowerowe

Zabezpieczenia rowerowe

Jak prawidłowo przechowywać rower?

Każdy, komu skradziono lub uszkodzono rower, wie, jak ważne jest jego zabezpieczenie. MarktKraft.pl oferuje szeroki wybór zamków, linek i łańcuchów, które zapewnią bezpieczeństwo Twojego roweru przez cały czas. Każdy, kto właśnie zakupił nowy sprzęt, powinien upewnić się, że jego rower jest zabezpieczony. Na rynku dostępnych jest wiele profesjonalnych produktów zabezpieczających, które pomogą Ci zmniejszyć prawdopodobieństwo utraty cennego urządzenia. Wybrane przez Ciebie zapięcie rowerowe nie powinno być mniejsze niż 10% jego wartości.

Blokady rowerowej można używać niemal w każdej sytuacji. Umożliwia ona pozostawienie roweru przed domem, sklepem, biurem lub szkołą. Nie ma znaczenia, czy wrócisz w ciągu kilku minut, czy nie. W codziennym życiu w mieście i podczas wycieczek rowerowych można używać solidnego łańcucha, długich linek lub mocnych blokad. Można je łatwo dopasować do swoich potrzeb, wybierając odpowiedni model. Zapięcie rowerowe nie jest czymś, na czym należy oszczędzać. Jeśli jest on bardziej wytrzymały, istnieje mniejsze prawdopodobieństwo utraty roweru.

Jaką blokadę rowerową wybrać?

W naszych sklepach można znaleźć wiele rodzajów zamków rowerowych. Najskuteczniejszą ochronę przed kradzieżą roweru stanowią zapięcia rowerowe wykonane z grubych, ciężkich łańcuchów stalowych. Są one najtwardsze do przecięcia i odporne na uszkodzenia. Można je zabrać ze sobą na rower i używać codziennie do zamykania bramy wjazdowej do domu. Nie potrzebujesz dodatkowego klucza, aby zamknąć rower za pomocą zamka szyfrowego. Unikniesz także zgubienia lub zniszczenia klucza, co mogłoby uniemożliwić działanie zamka.

Nasza oferta zamków rowerowych obejmuje osłonę i spód stalowy o różnych średnicach. Decyduje to o ich odporności na uszkodzenia i przecięcia. Dostępnych jest wiele opcji długości i wagi. Te lżejsze można łatwo przenosić, natomiast dłuższe zamki pozwalają skuteczniej zabezpieczyć rower. Wiele z naszych zamków rowerowych ma ciemne, stonowane kolory, ale można również wybierać spośród jasnych kolorów pasujących do koloru roweru. Zapoznaj się z naszą ofertą zamków rowerowych i znajdź taki, który spełni wszystkie Twoje potrzeby.

LINKA ROWEROWA - NAJBARDZIEJ EKONOMICZNE ROZWIĄZANIE.

Najbardziej ekonomiczna i popularna opcja linki rowerowej jest również najczęściej stosowana. Jest to również najbezpieczniejsze zabezpieczenie rowerowe. Łatwo ją przeciąć, dlatego warto ją stosować do ochrony sprzętu. Najlepsze są linki o gęstym splocie i większych średnicach. W przypadku rowerów dziecięcych bardziej odpowiednie mogą być cieńsze linki. Są one lekkie, więc dzieci nie odczują ich podczas jazdy. Liny można używać w miejscach chronionych, ale nie jest to zalecane, jeśli nie ma tam takich udogodnień.

SPIRALA - ZAPIĘCIE ROWEROWE DAJĄCE WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI.

Zapięcie rowerowe o konstrukcji spiralnej to zaawansowana wersja linki rowerowej. Jest to idealne rozwiązanie na długie wyprawy w nieznane. Mimo że jest lżejsze od swojego poprzednika, nadal jest dość lekkie. Im droższy rower, tym będzie bezpieczniejszy. Wadą jest grubość linki. Trzeba jasno określić swoje cele. Spirala jest przydatna. Można ją zwinąć i przymocować do kierownicy lub ramy. Można ją łatwo upchnąć w sakwie. Można jej użyć do przymocowania roweru w wielu miejscach. Nie jest wymagane stosowanie stojaków na rowery. Mocowanie zabezpieczenia jest proste. Zamykane na klucz lub kod.

ŁAŃCUCH - WYTRZYMAŁY I ODPORNY NA PRZECIĘCIA.

Łańcuch jest lepszym rozwiązaniem niż spirala do zabezpieczenia roweru. Jest cięższy, a zatem trudniejszy w transporcie. Z tego powodu jest dobrym wyborem dla droższych rowerów profesjonalnych. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które podróżują na krótkich dystansach, np. do centrum miasta, ale chcą mieć pewność, że ich rower jest bezpieczny.

BLOKADA KOŁA - PRAKTYCZNA BLOKADA ROWEROWA.

Blokada koła to kolejna opcja zapięcia rowerowego. Ten rodzaj zabezpieczenia rowerowego jest niezwykle praktyczny. To zabezpieczenie rowerowe jest na stałe przymocowane do ramy, więc nigdy nie można go zgubić. Ta blokada rowerowa działa wyłącznie w miejscach chronionych. Blokada rowerowa nie jest przeznaczona do uniemożliwienia pozostawienia roweru, ale pozwala na jego wyjęcie.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.