Kasetki

Kasetki 

KASETKA - SKUTECZNY SPOSÓB NA OCHRONĘ TWOICH PIENIĘDZY.

Skrytki kasowe są idealnym rozwiązaniem dla każdego domu lub mieszkania, w którym trzeba chronić gotówkę, cenne dokumenty i leki. Stanowią one doskonałą alternatywę dla tradycyjnych sejfów. Często są znacznie tańsze, a równie dobrze chronią zawartość. Wyposażone są w zamek na kod lub klucz. Są dostępne w różnych wariantach cenowych. Są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach. Mogą się też różnić wypełnieniem. Do wyboru jest wiele modeli, więc na pewno znajdziesz taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Sklep NarktKraft.p.l oferuje szeroki wybór sejfów i kasetek. Znajdziesz u nas sejfy kasowe, które sprawdzą się w każdym domu, biurze czy firmie. Mamy wiele przenośnych sejfów w różnych rozmiarach i grubościach, które mogą być używane do przechowywania gotówki, biżuterii, nośników danych lub dokumentów. Dzięki kasetom możesz zabezpieczyć swoje przedmioty przed kradzieżą i pożarem. Łatwo jest wybrać taki, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Wiele modeli ma wkładki, do których można włożyć monety lub banknoty. Skrytki są zabezpieczone przed otwarciem zamkami cylindrycznymi z kluczem lub metalową wypustką przymocowaną za pomocą gwintu. Solidna stalowa konstrukcja skrzynek na pieniądze sprawia, że są one mocne i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Zapewnia to niezawodną ochronę i trwałość przy długotrwałym użytkowaniu.

DLACZEGO WARTO KUPIĆ MOCNĄ KASETKĘ?

Być może nie czujesz potrzeby posiadania kasy na pieniądze i inne cenne przedmioty, zwłaszcza jeśli Twój dom jest prywatny i mało prawdopodobne jest, że zostaniesz okradziony. Ryzykowne jest niezabezpieczanie dużych kwot pieniędzy, jeśli nie znajdują się one na koncie bankowym. Koszt sejfu jest minimalny, a uchroni Cię przed utratą ważnych dokumentów, cennej biżuterii lub dużych sum pieniędzy. Jeśli dzielisz mieszkanie lub mieszkasz w domu studenckim, ten produkt może być dobrym wyborem.

Dobrym pomysłem jest posiadanie sejfu w domu, zwłaszcza jeśli regularnie sprzątasz lub masz gości, którzy są mniej znani. Ten sejf jest idealny dla osób starszych, które nie chcą ryzykować swoich oszczędności. Można go zabrać ze sobą w podróż. Wiele modeli ma rączkę, która ułatwia przenoszenie. Pieniądze można też przechowywać w sejfie w hotelu lub w samochodzie. Chroni Cię przed kradzieżą. Miękkie wypełnienia chronią również przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jest to szczególnie ważne w przypadku biżuterii i dokumentów.

LOCK BOX, COMBINATION BOX - JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI MODEL?

Produktów jest tak wiele, że trudno zdecydować, która kaseta jest najlepsza. Wśród wielu opcji na pewno znajdziesz odpowiednią dla siebie. Ważne jest, aby zdecydować, co chcesz przechowywać w środku. W szkatułce na biżuterię powinnaś mieć możliwość przechowywania pierścionków, wisiorków i innych cennych przedmiotów. Pudełko powinno być również wypełnione miękkim materiałem. Dzięki temu biżuteria będzie bezpieczna przed uszkodzeniem podczas przenoszenia lub upadku na ziemię. Przegródki w kasetce są wystarczająco duże, aby pomieścić wszystkie elementy biżuterii. Nie zaczepiają się one o siebie nawzajem ani o materiał. Będą one gotowe do założenia po otwarciu trumny. Wypełnienie apteczki jest mniej ważne. Najlepiej wybierać modele z małymi przegródkami. Nie musisz szukać jednego modelu. Można też użyć tradycyjnej kasetki na pieniądze.

Do przechowywania pieniędzy najlepsze są najprostsze metalowe kasetki na pieniądze. Kasety te są przeznaczone przede wszystkim na banknoty. Wewnątrz często znajduje się wkładka na monety. Umożliwia to łatwą segregację i sprawia, że monety nie obijają się o ściany podczas przenoszenia. Większość kaset może być malowana proszkowo. Dzięki malowaniu proszkowemu są one również dostępne w wielu kolorach. Łatwo jest wybrać ten, który najbardziej Ci się podoba. Kasety te mogą być używane również w domu. Można ich używać w sklepie i w biurze.

Do Ciebie należy decyzja, czy skrzynka na klucze jest lepsza niż skrzynka na klucze. Ta pierwsza daje nam pewność, że zamek nie zostanie uszkodzony w przypadku zgubienia klucza. Niepożądane otwarcie powinno być uniemożliwione przez szyfr, który jest trudny do złamania. Zamki szyfrowe są jednak z reguły droższe. Wybór zależy w dużej mierze od osobistych preferencji i budżetu.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.