Szklane

Szklane

Zlewozmywak szklany to idealne rozwiązanie do nowoczesnej kuchni.

Zlewozmywak szklany to wyjątkowy element wyposażenia kuchni. Komory mogą być wykonane ze stali nierdzewnej lub innego trwałego materiału, np. granitu. Natomiast ociekacz wykonany jest z hartowanego szkła o grubości 10 mm, co sprawia, że jest on jedyny w swoim rodzaju. To nowoczesne rozwiązanie jest przeznaczone dla osób, którym zależy na niezwykłych walorach estetycznych i innowacyjnych rozwiązaniach w kuchni. Jest ono wyjątkowe i spełni wymagania funkcjonalne użytkownika.

Zlewozmywaki szklane - doskonały dodatek do oryginalnej aranżacji kuchni.

Zlewozmywaki szklane stanowią doskonały dodatek do mebli kuchennych, zwłaszcza jeśli celem jest stworzenie współczesnego i eleganckiego wystroju wnętrza. W tej kategorii znajdują się produkty wykonane z połączenia stali nierdzewnej i szkła. Są one trwałe i mogą być bez obaw używane przez wiele lat. Zaletą tych materiałów jest to, że są niezwykle łatwe w czyszczeniu i odporne na działanie codziennych detergentów.

Głęboka komora zapobiega rozpryskiwaniu się wody z tych zlewozmywaków. Zlewozmywaki te są wyposażone w ociekacz, który może być używany do suszenia naczyń i jest przydatny do innych zadań kuchennych. Zlewozmywaki szklane można stosować w nowoczesnych wnętrzach w elegancki sposób, ponieważ są one zaprojektowane w czysty i stylowy sposób.

Zlewozmywaki szklane są łatwe w montażu. Wystarczy tylko wpuścić je w blat. Zlewozmywaki tego typu są dostępne w dwóch kolorach. Możesz wybrać czarny lub biały szklany zlewozmywak, w zależności od wystroju Twojej kuchni. MarktKraft posiada szeroki wybór zlewozmywaków, dzięki czemu możesz znaleźć produkt odpowiedni do swoich potrzeb.

Jak prawidłowo dbać o szklany zlewozmywak?

Podczas gdy komora zlewozmywaka szklanego jest wykonana ze stali lub innego trwałego materiału, ociekacz jest wykonany ze szkła hartowanego. Materiał ten jest odporny na wysokie temperatury, uszkodzenia mechaniczne i intensywne zabrudzenia. Zlewozmywaki szklane są łatwe w czyszczeniu i doskonale nadają się do codziennego użytku.

Zlewozmywaki szklane są bardziej podatne na uszkodzenia w wyniku upuszczenia ciężkich naczyń. Jest to idealne rozwiązanie do kuchni, które nie są często używane. Ta zmywarka jest idealna dla osób, które nie używają jej na co dzień lub rzadziej zmywają naczynia.

Aby zapewnić długą żywotność szklanego zlewu, należy o niego dbać. Można używać różnych środków czyszczących do czyszczenia komór stalowych i granitowych, a także do powierzchni szklanych. W przypadku pielęgnacji urządzeń należy unikać stosowania ostrych środków czyszczących lub silnych detergentów.

Stal i szkło należy zawsze czyścić wilgotną ściereczką z niewielką ilością wody. Do usuwania uporczywych zabrudzeń można użyć sody oczyszczonej i kwasku cytrynowego. Aby nadać zlewowi połysk, należy go wytrzeć i od czasu do czasu posmarować komorę olejem spożywczym.

W przypadku szkła hartowanego należy stosować specjalistyczne produkty lub ocet i wodę. Tłuste, mocne plamy można usunąć za pomocą płynu do mycia naczyń i ręcznika z mikrofibry. Po umyciu szkła należy je wypolerować papierowym ręcznikiem. Pozwoli to uniknąć smug.

Czy warto kupić szklany zlew kuchenny?

Zlewozmywak szklany może być ozdobą sam w sobie. Jest to harmonijne połączenie stali i szkła. Zlewozmywaki te są dostępne w dwóch kolorach, dzięki czemu można je dopasować do wystroju pomieszczenia. Czarny zlewozmywak podkreśli nowoczesność minimalistycznej kuchni, natomiast biały będzie ozdobą tradycyjnej kuchni.

Zlewozmywak szklany to doskonały wybór do każdej kuchni, zarówno minimalistycznej, nowoczesnej, jak i klasycznej. Według zadowolonych klientów jest to świetne rozwiązanie dla każdego wnętrza, które ma charakter i styl. Zlewozmywaki szklane pasują do nowoczesnych urządzeń oraz lakierowanych lub matowych mebli. Można je uszkodzić, mimo wzmocnionego szkła i szkła hartowanego. Należy używać go z zachowaniem ostrożności.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.