Stalowe

Stalowe

Zlewozmywaki stalowe to najlepszy wybór do Twojej kuchni.

Zlewozmywaki stalowe są stosowane w pomieszczeniach domowych i komercyjnych. Wykonane są ze stali nierdzewnej, która nadaje im wiele właściwości, w tym odporność na zmiany temperatury. Nie trzeba się martwić o odkształcenia ich powierzchni. Zlewozmywaki stalowe są również odporne na zarysowania ze względu na swoją twardość.

Zlewozmywaki stalowe - tradycyjne rozwiązanie, które nigdy się nie zestarzeje.

Zlewozmywaki ze stali nierdzewnej są odporne na wysokie temperatury, a także na działanie wielu substancji, takich jak kwasy. Są również odporne na działanie żywności. Łatwo się je czyści. Wystarczy myć je ciepłą wodą. Silne detergenty i wybielacze mogą spowodować uszkodzenie struktury zlewozmywaka. Należy unikać używania na powierzchni zlewu ostrych i ciężkich akcesoriów, takich jak noże.

Istnieje wiele opcji produktów. Można wybierać spośród modeli montowanych na równi z blatem lub podblatowych, a także modeli ze zlewami jednokomorowymi i dwukomorowymi. Można je dopasować w dowolny sposób. W niektórych produktach zastosowano technologię mikrolenową. Dzięki temu są one wyjątkowo gęste i pozwalają na szybsze odprowadzanie wody. Ułatwia to czyszczenie zlewozmywaka. Sklep MarktKraft.pl posiada w swojej ofercie zlewozmywaki stalowe w różnych rozmiarach i kształtach. Dzięki temu łatwo jest znaleźć odpowiedni dla siebie.

Jak wybrać odpowiedni zlewozmywak stalowy do swojej kuchni?

Przy wyborze sprzętu należy zwrócić uwagę na rodzaj stali, z której wykonane są zlewozmywaki stalowe. Pierwszym z nich jest stal nierdzewna. Materiał ten jest bardzo odporny na zmiany temperatury, uszkodzenia mechaniczne i łatwy do czyszczenia. Stal chromowo-niklowa jest tańszą, ale mniej wytrzymałą opcją niż stal nierdzewna. Jest ona mniej odporna niż stal nierdzewna na wysokie temperatury, zarysowania i środki czyszczące.

MarktKraft oferuje szeroką gamę wysokiej jakości zlewozmywaków ze stali nierdzewnej, które możesz dostosować do swoich potrzeb mieszkaniowych. Najbardziej popularny jest zlewozmywak jednokomorowy ze stali nierdzewnej. Jest on idealny dla osób, które nie używają zmywarki, singli oraz osób, które regularnie zmywają naczynia. Zlewozmywak ten doskonale sprawdza się w małych kuchniach. Szczególnie ważne są zlewozmywaki jednokomorowe ze stali nierdzewnej z ociekaczami. Pozwalają one na umycie naczyń i umieszczenie ich w zlewie.

Zlewozmywaki półtorakomorowe to jednokomorowe zlewozmywaki ze stali nierdzewnej z ociekaczami. Ociekacze te można powiększyć, dodając dodatkową przestrzeń. W małej przestrzeni z odpływem można myć małe akcesoria kuchenne i sztućce.

Zlewozmywaki dwukomorowe ze stali nierdzewnej są idealne do dużych kuchni lub dla rodzin z wieloma naczyniami do umycia. Przy wyborze takiego zlewu należy zwrócić uwagę na rozmiary obu komór. Często różnią się one wielkością.

Zlewozmywak dwuipółkomorowy jest największym produktem na rynku. Rozbudowany zlewozmywak stalowy dwukomorowy. Posiada dwie duże komory i jedną mniejszą z odpływem. Jest łatwiejszy w użyciu i umożliwia mycie drobnych akcesoriów kuchennych lub sztućców.

Zwróć uwagę na to, gdzie znajduje się zlew. Są wśród nich zlewozmywaki prawo- i leworęczne, a także odwracalne, które można zamontować w dowolny sposób. Niezwykle popularny jest stalowy zlewozmywak narożny, który powinien być zamontowany w szafce narożnej. Ten model idealnie nadaje się do małych kuchni.

Oto kilka rzeczy, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze zlewu ze stali.

MarktKraft.pl oferuje zarówno zlewozmywaki wbudowane, które umieszcza się w blacie szafki, jak i zlewozmywaki jednokomorowe nierdzewne na szafce. Jest to bardzo proste rozwiązanie. Popularny jest również montaż stalowego zlewu podwieszanego.

Przy wyborze zlewu zwróć uwagę na głębokość i częstotliwość zmywania. Standardowe komory mają głębokość 14 cm. Jednak dla tych, którzy często zmywają naczynia, powinny mieć głębokość 16-18 lub 20 centymetrów.

Niezbędny jest także zlewozmywak gospodarczy z grubej stali. Będzie on służył przez wiele lat. Nie pęknie pod ciężarem ciężkich garnków i patelni, a jego struktura nie zostanie naruszona. Wyjątkowo stabilny produkt musi mieć grubość materiału co najmniej 0,8 mm.

W stylowych i pięknie urządzonych kuchniach niezwykle ważne jest uwzględnienie wzornictwa sprzętu i urządzeń. Niedopasowany element może spowodować chaos i zakłócić wystrój kuchni. Wybierz piękny i przyjemnie zaprojektowany zlewozmywak. Nowoczesne produkty, które mają ciekawy kształt, wybierzemy ze stali nierdzewnej. Nie są one podobne do starszych, mniej estetycznych urządzeń. Cechuje je niepowtarzalny design i innowacyjne wykończenie. Można je stosować we wnętrzach klasycznych, nowoczesnych i minimalistycznych.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.