Granitowe

Granitowe

Zlewozmywaki granitowe - właściwy wybór do każdej kuchni.

Kuchnia jest najczęściej używanym pomieszczeniem w domu. Dlatego ważne jest, aby kuchnia spełniała wszystkie wymagania użytkownika. Zlewozmywak kuchenny jest ważnym elementem wyposażenia.

Jest to specjalnie zaprojektowany i wykonany produkt, który pozwala na mycie naczyń i wykorzystanie przestrzeni do gotowania. Granit jest bardzo popularnym materiałem, z którego wykonuje się zlewozmywaki kuchenne. Granit jest doskonałą alternatywą dla modeli stalowych. Zlewozmywaki granitowe to świetna inwestycja, zwłaszcza jeśli posłużą przez wiele lat.

Zlewozmywaki granitowe to wyjątkowe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie eleganckie wykończenie i trwałe rzemiosło. Zlewozmywaki granitowe pasują do wielu stylów wnętrz, w tym minimalistycznych, awangardowych i nowoczesnych. Granitowe zlewozmywaki kuchenne są trwałe i odporne na wiele czynników.

W naszym sklepie znajdziesz stylowe i praktyczne zlewozmywaki. Z naszego szerokiego asortymentu mogą Państwo wybrać zlewozmywak, który najlepiej odpowiada Państwa potrzebom, zarówno pod względem estetyki, jak i wielkości. Choć najpopularniejsze są zlewozmywaki granitowe jednokomorowe, istnieje wiele innych opcji.

Nasze zlewozmywaki kuchenne wyróżniają się funkcjonalnym wzornictwem, precyzyjnym wykończeniem i trwałością. Można wybierać spośród modeli z ociekaczami lub bez, w prostokątnym lub ciekawym, okrągłym kształcie.

Zlewozmywak granitowy - gdzie najlepiej się sprawdzi?

Zlewozmywak granitowy franke nazywany jest również zlewozmywakiem kamiennym lub kwarcowym. Wykonuje się go z tegranitu i granitu. Materiały te łączą kwarc z żywicami epoksydowymi. Proporcja w przypadku tegranitu wynosi 80/20, natomiast w przypadku granitu 70-30. Ten typ zlewozmywaka wyróżnia się kamiennym wyglądem, trwałością i wytrzymałością.

Gładkość zawdzięcza wysokiemu udziałowi kwarcu w kompozycie, z którego wykonany jest zlewozmywak granitowy Franke. Jest atrakcyjny wizualnie i łatwy w czyszczeniu. Nietrudno zmyć z powierzchni zlewozmywaka kamień lub zabrudzenia. Przywrócenie świeżości zlewozmywakowi zajmuje zaledwie kilka minut.

Zlewozmywaki granitowe są bardzo odporne na wahania temperatury i uszkodzenia mechaniczne. Nie musisz się martwić, że gorący garnek eksploduje w zlewie lub spowoduje jego pęknięcie. Ponieważ struktura zlewozmywaka franke jest twarda i zwarta, nie pęka ani nie odkształca się.

Dużą zaletą jest jego atrakcyjny wygląd. Produkty te są dostępne zarówno w ciemnych, jak i jasnych kolorach. Produkty te idealnie nadają się zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych kuchni.

W tej kolekcji znajdziesz zlewozmywaki granitowe z pojedynczą i podwójną komorą. Możesz dobrać odpowiednią głębokość do swoich potrzeb. Sklep MarktKraft.pl posiada w swojej ofercie wiele znanych marek, dzięki czemu możesz mieć pewność, że znajdziesz produkt, którego potrzebujesz, oszczędzając przy tym pieniądze i czas.

Zlewozmywaki granitowe są trwałe i będą służyć przez wiele lat. Możesz mieć pewność, że zlewozmywaki kuchenne są trwałe i wysokiej jakości, więc ich wyższa cena jest uzasadniona.

Granitowe zlewozmywaki kuchenne - rodzaje i modele.

Zlewozmywaki granitowe mają największe zalety pod względem trwałości, odporności na zarysowania i uderzenia. Zlewozmywaki granitowe nie pozostawiają trwałych plam. Zabrudzenia można czyścić gąbką, płynem do mycia naczyń lub mleczkiem. Zlewozmywaki granitowe wytrzymują wysokie temperatury, nawet do 2800°C, jeśli pozostawimy je na krótki czas. Są odporne na działanie kwasów i promieniowania UV.

Należy zwrócić uwagę na projekt i konstrukcję zlewozmywaka granitowego. Zlewozmywak granitowy jednokomorowy jest wystarczający, jeśli jesteś osobą samotną, która nie zmywa często naczyń lub używa zmywarki. Chociaż nie pomieści on wielu naczyń, jego niewielkie rozmiary pozwalają na zamontowanie go w małej kuchni.

Zlewozmywak półtorakomorowy to kolejna opcja wzornicza. Wygląda on podobnie do granitowego zlewu jednokomorowego, ale jest wyposażony w małą komorę i odpływ. Jest to idealne miejsce do mycia małych akcesoriów kuchennych i zastawy stołowej.

Zlewozmywaki granitowe dwukomorowe są praktycznym wyborem do dużych kuchni i sprawdzą się w przypadku dużych rodzin. W takich zlewozmywakach można myć duże ilości garnków i naczyń.

Należy zwrócić uwagę na wielkość komór, ponieważ mogą one nie być tej samej wielkości. Zlewozmywak z dwiema i pół komorami to nieco większy zlewozmywak dwukomorowy Franke Granite. Zlewozmywak ten ma dodatkową komorę z odpływem, która umożliwia mycie drobnych akcesoriów kuchennych lub sztućców. To rozwiązanie jest przeznaczone dla dużych rodzin lub szczęśliwych posiadaczy większych kuchni.

Na co należy zwrócić uwagę przy zakupie zlewozmywaka granitowego?

Upewnij się, że zlew, który wybierzesz do franke, ma ociekacz, na którym możesz postawić naczynia. Należy również rozważyć umiejscowienie urządzenia. Istnieją opcje odwracalne, lewostronne i prawostronne. Nieco mniejszy niż standardowy narożny zlewozmywak granitowy można zamówić i zamontować w szafce narożnej.

Rozróżniamy zlewozmywaki wbudowane i nakładane. Zlewozmywaki te montowane są na górze szafki. Zlewozmywak granitowy podblatowy jest dostępny, jeśli chcesz umieścić zlewozmywak pod blatem.

Ważną cechą jest głębokość zlewozmywaka. Standardowy model ma głębokość 14 cm. Jednak łatwiej jest znaleźć modele o głębokości 16-18 lub 20 cm.

Jest ona równie ważna jak jego wytrzymałość. Zbyt cienkie modele mogą spowodować więcej szkód lub naruszyć konstrukcję. Solidny zlewozmywak powinien mieć grubość co najmniej 0,8 mm.

Zlewozmywaki granitowe są zarówno funkcjonalne, jak i atrakcyjne wizualnie. Ten zlewozmywak jest elegancko wykończony. Bez problemu wkomponuje się w wystrój kuchni. Biały zlewozmywak podkreśli tradycyjną i klasyczną kuchnię. Minimalistyczny czarny zlewozmywak granitowy jest niezbędny w nowoczesnej, awangardowej kuchni.

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę kształt zlewozmywaka. Bardzo popularne są zlewozmywaki prostokątne. Jednak w naszym sklepie można znaleźć również modele okrągłe. Są one funkcjonalne i niepowtarzalne. Masz możliwość wyboru.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.