Wycieraczki

Wycieraczki

Dlaczego warto używać wycieraczek?

Twoich gości przywita wycieraczka, która ochroni ich buty i będzie pasować do wystroju wnętrza. Ten niezbędny element przy wejściu do każdego domu lub mieszkania jest czymś więcej niż tylko dekoracją. Zadaniem maty jest czyszczenie podeszew i butów wszystkich osób wchodzących do Twojego domu lub mieszkania. Mata wyposażona jest również w specjalne dreny, na których można umieścić buty w czasie złej pogody. Zapobiegają one gromadzeniu się wody i brudu na podłogach.

RÓŻNE WYCIERACZKI.

Częste użytkowanie nie powinno mieć wpływu na wygląd i funkcjonalność maty. Wybierz matę wejściową wykonaną z odpowiednich materiałów. Jeśli wolisz naturalne włókna, możesz zdecydować się na modele z włosiem kokosowym. Dostępne są również wycieraczki gumowe. Są one odporne na wodę i łatwe do czyszczenia. Produkty z tworzyw sztucznych mogą imitować dywany, nadając wnętrzu przytulny charakter. Możesz także wybierać spośród różnych rozmiarów i kształtów, tak aby wycieraczki były mniej lub bardziej dopasowane do Twoich potrzeb.

Wycieraczka zewnętrzna z humorystycznym napisem lub rysunkiem może być doskonałym wyborem dla tych, którzy lubią wyjątkowe wyposażenie. Ozdobny model przyciągnie uwagę do drzwi wejściowych. Wycieraczki wejściowe można ozdobić różnymi wzorami. Można je ozdobić różnymi wzorami, aby podkreślić ogólny styl przedpokoju lub całego mieszkania. Twoi goście będą pod wrażeniem wyglądu wycieraczki.

Nie mniej ważny jest wybór wycieraczki w odpowiednim rozmiarze. Produkt ten nie powinien zajmować zbyt wiele miejsca przed drzwiami. Klasyczna wycieraczka jest odpowiednia do drzwi wejściowych w domu lub biurze. Jeśli wejście jest wyjątkowo duże, możesz wybrać produkt przycięty na długość jednego metra. Możesz wtedy wybrać żądaną długość.

GUMA - WYTRZYMAŁE WYCIERACZKI.

Kluczowym kryterium wyboru wycieraczki jest często materiał, z którego jest wykonana. Najbardziej popularna jest mata gumowa, która w całości wykonana jest z trwałej gumy. Łatwo się ją czyści. Model z otworami jest bardzo popularny, zwłaszcza w budynkach użyteczności publicznej. Istnieje możliwość, że brud będzie spływał na podłogę i trzeba to uwzględnić podczas czyszczenia. Można też wybrać modele z nieregularnymi gumowymi wypustkami, które często układają się we wzory. Taka wycieraczka zewnętrzna może być używana przed domem. Czyści ona również zabrudzenia z trudno dostępnych butów, np. ukrytych w rowkach na podeszwie.

WYCIERACZKI NATURALNE Z KOKOSEM.

Włókno kokosowe jest najczęściej stosowanym materiałem naturalnym. PVC lub guma są często łączone z włóknami kokosowymi, aby uzyskać antypoślizgową powierzchnię i mocniejsze wiązanie. Wycieraczki kokosowe mogą czasem zawierać przycięte włókna, dodatki gumowe lub fantazyjne wzory. Skuteczniej czyszczą podeszwy butów. Brud nie dostaje się pod wycieraczkę. Aby ją wyczyścić, wystarczy ją strzepnąć. Wycieraczki te można umieścić przed wejściem do ogrodu. Są znacznie wygodniejsze dla stóp niż gumowe maty.

WYCIERACZKI WYKONANE Z TWORZYWA SZTUCZNEGO.

Produkty te można podzielić na wiele kategorii, w tym te wykonane z tworzyw sztucznych, które wyglądają jak tkanina dywanowa. Zazwyczaj są one wykonane z polietylenu lub propylenu, choć zdarzają się też produkty z nylonu. Wycieraczki te są wyposażone w dodatkową warstwę gumy lub PCW na spodzie. Warstwa ta ma na celu zapewnienie antypoślizgowej powierzchni, która zapobiega przesuwaniu się wycieraczek podczas użytkowania. Produkty te są dostępne w dwóch wariantach: gotowe lub przycięte na długość. Mogą być również dostępne w jednym kolorze lub z nadrukowanym wzorem.

WYCIERACZKI CIĘTE NA WYMIAR - GOTOWE.

Wycieraczki można kupić w rolkach, co jest wygodną opcją. Dzięki temu możemy wybrać taką długość maty, jaka odpowiada naszym potrzebom. Takie rozwiązanie najlepiej sprawdza się, gdy do zagospodarowania przestrzeni potrzebne są nietypowe drzwi, np. drzwi tarasowe lub drzwi wejściowe, które mają podwójne skrzydła. Często jednak gotowe wycieraczki są bardziej atrakcyjne niż te, które są dostarczane w gotowych kształtach. Dotyczy to niestandardowych faktur, nietypowych połączeń materiałów i dodatkowych ozdób. Wycieraczki można też kupić na metry w bardzo przystępnej cenie. Mogą być one wykonane z tych samych materiałów, więc nie ma różnicy w ich funkcjonalności.

NIETYPOWE AKCESORIA.

Wycieraczki przydają się nie tylko do zapewnienia bezpieczeństwa i czystości. Ciekawym dodatkiem do domów z wejściowymi schodami są nakładki na schody. Pełnią one podobną funkcję jak wycieraczki i chronią przed poślizgnięciem się na śliskich schodach. W okresie zimowym i jesiennym przy wejściu można umieścić ociekacze na buty. Dzięki temu łatwiej będzie je posprzątać.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.