Modułowy system zabudowy Atomia

Modułowy system zabudowy Atomia

Atomia - system modułowych szaf do zabudowy Atomia - szafa na miarę Twoich potrzeb.

Szafy Atomia są alternatywą dla tradycyjnych mebli. Nie musisz kupować gotowej szafy, która ma określony rozmiar lub pojemność. Zamiast tego możesz stworzyć swoją własną z różnych elementów. Masz dwie możliwości: możesz skorzystać z najmniejszych dostępnych akcesoriów, takich jak uchwyty na drążki, półki i kosze, lub zdecydować się na zakup gotowych szaf.

W systemie szaf Atomia można połączyć niemal dowolną liczbę elementów. Wystarczy ułożyć je jeden na drugim i zamocować. System można wykorzystać również do wieszania spodni, a także uchwytów do drzwi i frontów meblowych.

Pasujące meble do każdego wnętrza.

Masz problem ze znalezieniem odpowiedniego miejsca na swoją wymarzoną szafę? Atomia wyeliminuje to ryzyko. Dzięki tym produktom można stworzyć szafy, które wpasują się w każdą przestrzeń. Nie będziesz już musiał martwić się o brakujące miejsca, cokoły czy inne niestandardowe aranżacje wnętrz.

Szafy modułowe Atomia są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Potrzebujesz więcej półek? A może chcesz mieć szuflady lub dodatkowe drążki na ubrania. Każde takie życzenie może zostać spełnione przez Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni element garderoby.

Krok po kroku, buduj swoją garderobę.

Tworząc własną garderobę, musisz postępować zgodnie z określonymi krokami. Jak wybrać system modułowy Atomia do swojej szafy? Pierwszym krokiem jest dopasowanie korpusów do dostępnej przestrzeni. Powinieneś zaplanować z wyprzedzeniem, ile elementów garderoby będziesz ostatecznie potrzebował.

Kolejnym krokiem jest zapełnienie szafy. W modułowym systemie garderoby Atomia możesz wybierać spośród półek, szuflad, drążków na ubrania i wieszaków na spodnie. Opcji jest wiele. Zastanów się, jakich akcesoriów najczęściej będziesz używać do swoich ubrań. Zaopatrz się w akcesoria, które będą Ci potrzebne do ich zestawienia. Zamknij szafę, zamykając drzwi.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.