Garderoby

Garderoby

GARDEROBA W DOMU.

Niezależnie od tego, jak duże jest Twoje wnętrze, doskonałym rozwiązaniem jest wydzielenie w nim strefy garderoby. Oznacza to wydzielenie osobnego miejsca na przechowywanie ubrań. Mała garderoba zmieści się w każdej przestrzeni, o ile jest wystarczająco dużo miejsca na jej zabudowę. Specjalna konstrukcja szafy może pomieścić więcej rzeczy niż standardowa szafa. Jeśli w danej chwili nie ma potrzeby przechowywania ubrań, akcesoriów czy butów, to jest to rozwiązanie.

KORZYŚCI Z UŻYTECZNEJ SZAFY.

W szafie zazwyczaj można przechowywać wszystkie przedmioty. Rozbudowana forma szafy pozwala na zaprojektowanie wnętrza, które będzie odpowiadać Twoim potrzebom. To główna zaleta tej konstrukcji: możesz dostosować ilość i rodzaj miejsca do przechowywania do swoich potrzeb. To nie tylko rozwiązanie dla małych wnętrz. Może być świetną alternatywą, jeśli potrzebujesz przechowywać swoje rzeczy w dwóch miejscach. Niewątpliwą zaletą szafy jest możliwość dostosowania jej do indywidualnych potrzeb.

Możesz mieć półki, szuflady lub wieszak na ubrania z drążkami. Wszystkie te opcje można znaleźć w szafie. Dzięki szafie można również zaplanować przestrzeń. Do Ciebie należy decyzja, ile półek i w jakiej odległości od siebie powinny się znajdować. Możesz wyjąć niektóre półki, aby zrobić miejsce na większe przedmioty, których nie trzeba składać. Gdy akcesoria są już zamontowane, dodanie szuflad nie stanowi problemu.

JAK PRZYGOTOWAĆ SZAFĘ DO ZABUDOWY?

Pierwszym krokiem jest określenie, ile miejsca potrzebujesz. Pozwoli to określić, czy potrzebna jest pojedyncza szafa, czy też kompletna szafa ścienna. Możesz użyć prefabrykowanych modułów z półkami i drążkami lub stworzyć własną przestrzeń do przechowywania, używając korpusów z pojedynczych szaf. Ważne jest, aby pamiętać, że szafa powinna zapewniać funkcjonalność. Twoja szafa powinna być funkcjonalną przestrzenią.

Możesz określić, ile miejsca do przechowywania będziesz potrzebować, jeśli masz wymiary pomieszczenia, w którym będzie stała szafa. Najwięcej miejsca zajmują półki. Choć są one funkcjonalne i najbardziej użyteczne, nie sprawdzą się we wszystkich przypadkach. Szuflada jest poręcznym narzędziem na drobne akcesoria lub części garderoby, takie jak krawaty i bielizna. Garnitury zimowe, eleganckie sukienki i odzież wierzchnią można powiesić na szynach. Zapobiegnie to ich gnieceniu się.

Szafa jest doskonałym wyborem, jeśli dysponujesz oddzielną przestrzenią do przechowywania. Szafa sprawdzi się w ciasnych pomieszczeniach i miejscach, w których nie da się wydzielić osobnej przestrzeni, ale wystarczająco dużo miejsca pozwala na zamontowanie szafy wnękowej na całej ścianie. W tym przypadku można wybrać meble o dowolnych wymiarach, aby spełnić swoje potrzeby. Aby zabezpieczyć część przestrzeni, można użyć zasłony lub drzwi. Możesz również dopasować drzwi z tej samej serii, aby stworzyć indywidualny projekt.

Najlepszym rozwiązaniem jest prosta szafa wykonana z płyty meblowej. Z tego materiału można wykonać zarówno pojedyncze elementy, jak i korpusy. Taka konstrukcja świetnie nadaje się do każdego wnętrza, zarówno nowoczesnego, jak i klasycznego. Jeśli szukasz prostoty formy, ale pięknego wyglądu i długotrwałej wytrzymałości, to jest to właściwy wybór. Jest łatwa w utrzymaniu czystości i nie wymaga specjalnego czyszczenia. Urządzenie do zabudowy, które posiada dodatkową zasłonę, będzie wymagało regularnego prania. Może to być opcja dla wnętrz, do których dostęp jest utrudniony lub które mają ograniczoną przestrzeń.

Szafa wolnostojąca jest doskonałym rozwiązaniem dla małych przestrzeni, w których nie ma możliwości zainstalowania tradycyjnej szafy do zabudowy. Dostępne są dwie opcje. Pierwsza to tradycyjny korpus, który można później uzupełnić o półki lub drzwi. Szafy wolnostojące, które posiadają poszerzaną obudowę, to świetne rozwiązanie do pokoi studenckich lub wnętrz młodzieżowych. Pokrowiec jest modny i stylowy, łatwy w czyszczeniu i zapobiega gromadzeniu się kurzu wewnątrz szafy. Pokrowiec chroni ubrania przed promieniowaniem UV.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.