Półki laminowane

Półki laminowane

Półka z laminatu do wykończenia domu.

Półki laminowane są najczęściej wykorzystywane do budowy mebli. Laminowana półka ścienna jest coraz częściej wykorzystywana do montażu domowej szafy. Dzięki półce laminowanej można lepiej zorganizować przechowywanie. Dzięki niej zyskasz więcej miejsca do układania i sortowania ubrań oraz innych przedmiotów.

ZALETY PÓŁEK LAMINOWANYCH.

Płyta melaminowa to mocny materiał, który może być wykorzystywany do produkcji mebli. MDF to mocna płyta drewnopochodna. Powierzchnia produktu jest następnie zabezpieczana folią błyszczącą, okleinami naturalnymi lub laminatem. Dzięki temu produkt jest trwały. Laminowana półka ścienna może być używana zarówno jako część, jak i pojedyncza półka ścienna.

Półki z melaminy mają podwyższoną odporność na wilgoć, dlatego można je stosować nawet w łazience. Półka może być przymocowana do ściany i ma dużą nośność. Można ją wykorzystać jako biblioteczkę w domu lub udekorować przedmiotami dekoracyjnymi. Półki mają minimalistyczny design i nie przytłoczą Twojego wnętrza.

OFERTA MARKTKRAFT W KATEGORII PÓŁKI Z MELAMINY.

W tym dziale znajdują się półki wykonane z tego wytrzymałego materiału w szerokiej gamie kolorystycznej. Znajdziesz tu meble w różnych kolorach, w tym w odcieniach naturalnego i ciemnego drewna. Dzięki temu łatwo dopasować je do wystroju wnętrza. W nowoczesnych i klasycznych pomieszczeniach dobrze sprawdzają się regały wiszące. Można je wykorzystać do przechowywania ubrań w szafach wnękowych. Proste półki oferują dużo miejsca do przechowywania.

Można stworzyć dodatkowe miejsce do przechowywania, montując półki laminowane w kolorze dąb szary, orzech lub klon. Klasyczne wzornictwo sprawia, że idealnie pasują do wnętrz w każdym stylu. Klon doskonale komponuje się z elementami z naturalnego drewna i wystrojem wnętrz. W naszej ofercie można znaleźć również półki w innych rozmiarach.

PÓŁKA LAMINOWANA WENGE.

Półka laminowana wenge jest całkowicie biodegradowalna. Spodoba się to osobom dbającym o środowisko naturalne. Atrakcyjny kolor wenge będzie pasował do eleganckich i wyrafinowanych wnętrz.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.