Płytki gipsowe

Płytki gipsowe

Oryginalna dekoracja ścienna.

Szukasz modnego i ciekawego sposobu na udekorowanie swoich ścian? W kategorii Płytki gipsowe znajdziesz produkty, których potrzebujesz, aby stworzyć niepowtarzalną aranżację w swoich pomieszczeniach. Znajdziesz tu płytki, które wyglądem przypominają cegłę i naturalny kamień. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

WYBIERZ SWOJE PŁYTKI GIPSOWE.

Dostępnych jest wiele opcji płytek gipsowych. Płytki te można wykorzystać do dekoracji ścian, kominków, filarów i innych elementów konstrukcyjnych w domu. W płytkach ściennych znajdują się elementy narożne, które ułatwiają wykończenie krawędzi ścian.

PODZIAŁY FUNKCJONALNE W POMIESZCZENIU.

Projektanci rozróżniają różne strefy funkcjonalne w mieszkaniach. Tradycyjnie były one oddzielone ściankami działowymi. W dzisiejszych czasach ściany te są usuwane z domów, aby uzyskać większą przestrzeń. W różny sposób można wyznaczyć granice przestrzeni, które służą różnym celom.

Do wyznaczania tych granic można wykorzystać płytki gipsowe. Stosując dekoracyjne płytki gipsowe na ścianie, można oddzielić strefę wypoczynkową od gabinetu lub jadalni. Umowna granica między tymi dwoma strefami będzie przebiegać w miejscu, w którym płytki są zamontowane w ścianie i pomalowane lub wytapetowane.

DUŻY I MAŁY POKÓJ NA DACHU.

W dużych pomieszczeniach elegancji i charakteru dodadzą płytki wyglądające jak cegła lub kamień. W mniejszych pomieszczeniach lepiej jest układać płytki poziomo lub pionowo. Takie płytki będą świetnie wyglądać obok kominka lub na półścianie.

NOWOCZESNE TRENDY W ARANŻACJI WNĘTRZ.

Wiele mieszkań w stylu loftowym i projektów industrialnych charakteryzuje się ścianą wykonaną z odsłoniętych cegieł. Dostępnych jest wiele opcji imitujących cegłę. Jednak nie wszystkie budynki mogą być zbudowane z cegły. Jednym z nich są płytki gipsowe. Są łatwe w montażu i mają długą żywotność.

REALISTYCZNA ŚCIANA Z PŁYTKAMI GIPSOWYMI.

Efekt surowej ściany można uzyskać, stosując tapetę z cegłami lub płytkami gipsowymi 3d. Płytki te wyglądają bardziej realistycznie niż zwykła tapeta. Wnętrza z płytkami gipsowymi imitującymi cegłę wyglądają bardziej autentycznie ze względu na swoją fakturę i wygląd.

SZEROKIE ZASTOSOWANIE PŁYTEK IMITUJĄCYCH CEGŁĘ.

Idealnym miejscem dla płytek gipsowych imitujących cegłę jest salon, łazienka i kuchnia. Płytki te doskonale sprawdzają się w mieszkaniach w stylu loftowym lub w salonach z aneksami. Takie rozwiązanie odnajdzie się również w minimalistycznych i nowoczesnych stylach industrialnych.

ŚCIANY KAMIENNE.

Nowoczesne okładziny wykonane z gipsu imitującego kamień można wykorzystać do stworzenia wyglądu przypominającego dawne regiony kamieniarskie. Takie rozwiązanie sprawdza się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych.

KAMIEŃ W NOWOCZESNYM STYLU.

Naturalne materiały, takie jak drewno i kamień, są niezbędne w nowoczesnej architekturze i aranżacji wnętrz. Płytki imitujące kamień to idealny sposób na dekorację wnętrz w nowoczesnym stylu. Takie płytki nadają się do pomieszczeń mieszkalnych, jadalni i kuchni.

PIASKOWIEC / WAPIEŃ.

W naszej ofercie znajduje się wiele płytek imitujących kamień. Są wśród nich produkty, które można określić mianem wapienia lub piaskowca. Dostępne są modele o regularnym wzorze, który nawiązuje do kamiennego bloku wydobytego z ziemi, jak również takie, które mają nieregularne wzory przypominające drobno podzielony kamień.

SPRYTNY SPOSÓB NA ORYGINALNE I KREATYWNE PODKREŚLENIE SPACERÓW.

Płytki gipsowe o wykończonych powierzchniach będą miały więcej uroku, jeśli zostaną odpowiednio oświetlone. Pozwoli to uwydatnić refleksy i grę cieni. Wszystkie elementy potrzebne do takiego oświetlenia znajdziesz w ofercie naszego sklepu.

PŁYTKI GIPSOWE - ZALETY.

Ze względu na swoje walory artystyczne, płytki gipsowe są warte inwestycji. Doskonale sprawdzają się we wnętrzach rustykalnych, nowoczesnych, industrialnych i klasycznych. Ich cena jest przystępna. Są łatwe w montażu. Płytki te może zamontować każdy, kto ma odrobinę zdolności do majsterkowania.

Zapoznaj się z naszą ofertą.

MarktKraft.pl posiada duży wybór płytek gipsowych znanych marek, takich jak np. Stegu lub Colours. Są one zarówno nowoczesne jak i trwałe. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz płytki imitujące cegłę lub kamień w rozmiarach i kolorach najbardziej pasujących do Twojego pomieszczenia.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.