Okładziny wewnętrzne

Okładziny wewnętrzne

Okładziny wewnętrzne to doskonały sposób na wykończenie ścian wewnątrz budynków. Mamy wiele opcji, które pokażemy w tej części. Możesz nadać swoim pomieszczeniom niepowtarzalny charakter, a jednocześnie zadbać o trwałość rozwiązania. Zobacz, co mamy dla Ciebie!

RÓŻNE RODZAJE OKŁADZIN WEWNĘTRZNYCH.

Okładziny wewnętrzne mogą być stosowane do dekoracji ścian w salonie. Stanowią one doskonałą alternatywę dla tradycyjnych płytek ceramicznych. Ze względu na swoją odporność na wilgoć są najczęściej stosowane w łazienkach i kuchniach. Płytki gipsowe można wykorzystać do dekoracji ścian w sypialni lub salonie, nadając im niepowtarzalny wygląd. W ofercie znajdują się również płytki dekoracyjne z PVC, które można stosować zamiast tradycyjnych okładzin ceramicznych.

SZEROKI WACHLARZ MOŻLIWOŚCI.

W tym dziale znajdują się różnorodne okładziny ścienne w wielu kolorach i modelach. Dostępnych jest wiele rozmiarów. Znajdziesz tu produkty o różnych rozmiarach. Najmniejsze z nich mają wymiary 10x20 centymetrów, a największe 25x60 centymetrów. Możesz także wybierać spośród wielu kolorów, aby dopasować je do stylu pomieszczenia i dominujących barw.

OKREŚLANIE STREF FUNKCJONALNYCH.

W tej części opisano, w jaki sposób można wykorzystać okładziny ścian wewnętrznych do stworzenia stref funkcjonalnych w mieszkaniu. Użyj płytek dekoracyjnych, aby wyznaczyć granice pomiędzy pokojami dziennymi, które są połączone kuchnią i salonem. Jest to również doskonałe zastosowanie płytek gipsowych. Produkty te doskonale nadają się do użytku domowego i mają długą żywotność.

PŁYTKI GIPSOWE - KLASYKA I ELEGANCJA.

Płytki gipsowe to świetna opcja, jeśli preferujesz naturalny wystrój swoich pomieszczeń. Płytki te doskonale imitują cegłę i kamień naturalny, ale nie zwiększają ciężaru budynku. Dzięki dostępnym kolorom można stworzyć tradycyjny lub nowoczesny wygląd.

KAMIEŃ DEKORACYJNY W PRZESTRONNYCH POMIESZCZENIACH DACHOWYCH.

Kamień dekoracyjny może być stosowany jako substytut tapety, a nawet jako panel ścienny do ścian malowanych i drewnianych. Można z niego uzyskać efekt białej cegły lub wykończyć obszar wokół kominka. Kamień dekoracyjny można wykorzystać do pokrycia całej ściany, jeśli przestrzeń, w której będzie wykorzystywana okładzina, jest duża.

KAMIEŃ DEKORACYJNY DO MAŁYCH POMIESZCZEŃ.

Okładziny ścienne w formie kamienia do salonu mogą optycznie zmniejszyć przestrzeń i przytłoczyć małe pomieszczenia. W małych pomieszczeniach lepiej jest ułożyć kamień w paski wzdłuż fragmentu ściany. Kamień można przyklejać do ściany zarówno w pionowych, jak i poziomych pasach. Doskonale wygląda na ścianach działowych, filarach i półściankach.

WYBÓR PŁYTEK GIPSOWYCH.

W naszej kolekcji znajdziesz różne modele płytek gipsowych. Produkty mogą być wykonane z użyciem kamiennych pali lub zwartego muru i naśladują wyglądem i fakturą kamienie naturalne. Płytki dostępne są w wielu kolorach. Jesteśmy pewni, że mamy płytki, które spełnią Twoje oczekiwania.

PŁYTKI DEKORACYJNE - NIEZWYKŁA TRWAŁOŚĆ PVC.

Płytki dekoracyjne z tej sekcji pozwolą Ci uniknąć negatywnego skojarzenia z wykańczaniem ścian w kuchniach i łazienkach. Są one wykonane z materiału PVC i mają niższą cenę niż płytki ceramiczne. Ten rodzaj okładzin jest łatwy w montażu, jeśli jesteś zręcznym majsterkowiczem.

DLACZEGO PŁYTKI PVC?

Płytki PVC są łatwe w montażu. Płytki PVC są wyjątkowo odporne na wilgoć i łatwe do czyszczenia. Dzięki nim można stworzyć okładzinę wewnętrzną, która jest zarówno atrakcyjna, jak i ma odpowiednie parametry.

DUŻY WYBÓR PŁYTEK.

W naszym asortymencie płytek można wybierać spośród wielu rozmiarów i kolorów. Łatwo jest dopasować płytki do wystroju wnętrza. Dostępnych jest wiele rodzajów płytek dekoracyjnych. Niektóre wyglądają jak płytki, a inne imitują cegłę.

DLA PROFESJONALISTÓW I AMATORÓW.

Sklep MarktKraft.pl zapewnią odpowiednie materiały i narzędzia dla profesjonalistów zajmujących się wykańczaniem wnętrz. Produkty te są łatwe w montażu dla amatorów, którzy mają smykałkę do majsterkowania. W naszym katalogu produktów znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do montażu płytek lub glazury.

BOGATA OFERTA NA OKŁADZINY WEWNĘTRZNE.

Na naszych półkach znajdziesz wykładziny wewnętrzne w różnych rozmiarach i kolorach. Możesz wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada. Masz możliwość wyboru spośród płytek gipsowych lub PCV. Możesz zapoznać się z całą ofertą i wybrać produkt, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.