Obciążniki do obrusów

Obciążniki do obrusów

Obciążniki do obrusów to przydatne narzędzie w ogrodzie i jadalni.

Prawdopodobnie nie raz spotkałeś się z problemem spadającego na wietrze obrusu. Obciążniki lub klipsy do obrusów to szybkie i skuteczne rozwiązanie. Można je przymocować do blatu lub zawiesić na tkaninie. Te ładne i praktyczne gadżety stanowią wspaniałą dekorację stołu. Zobacz, co jeszcze możesz znaleźć w naszym sklepie dla majsterkowiczów.

W JAKICH GODZINACH NALEŻY UŻYWAĆ OBCIĄŻNIKÓW DO OBRUSÓW?

Nie ma wątpliwości, że nie raz grillowałeś na zewnątrz lub na swoim podwórku. Materiał będzie się unosił przy silniejszych podmuchach wiatru, niezależnie od tego, czy użyłeś tradycyjnego obrusu, czy ozdobnej serwetki lub ceraty. Dzięki temu unikniesz rozlanych napojów, przewróconych naczyń i rozsypanego jedzenia.

Do mocowania obrusów należy używać ciężarków lub klipsów. Nie tylko utrzymają one obrus na swoim miejscu, ale także podniosą go z ziemi i schowają pod blatem stołu, chroniąc go przed zadeptaniem lub zabrudzeniem.

SPINACZE DO OBRUSÓW POMAGAJĄCE UTRZYMAĆ KRAWĘDŹ STOŁU.

Klipsy do obrusów mogą być używane do mocowania materiałów do mebli ogrodowych. Można je ukryć pod ozdobnymi obrusami lub narzutami, dzięki czemu nie rzucają się w oczy. Klipsy można dopasować do koloru i kształtu mebli ogrodowych lub obrusu. Akcesoria można wykorzystać do dekoracji stołu.

KLIPSY, KTÓRE SĄ ODPORNE NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE.

Oferujemy klipsy do obrusów ze stali nierdzewnej, twardego ABS i polipropylenu. Materiały te są odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie wody. Jest to szczególnie ważne w przypadku elementów używanych na zewnątrz. Nie ulegną one zniszczeniu pod wpływem zmian pogody.

DEKORACYJNE OBCIĄŻNIKI DO OBRUSÓW - HOME.

W naszej ofercie znajduje się wiele gramatur obrusów, ale posiadamy również takie, które można dostosować do wnętrz domowych. Zostały one zaprojektowane z myślą o salonach i jadalniach. Zawierają one klips, który mocuje się do brzegu obrusu, oraz dekoracyjny wieszak.

Dostępne są klasyczne i eleganckie opcje, w których zawieszka wygląda jak kryształowa kula lub kryształ diamentowy, a także modele przypominające pręt stalowy. Dostępne są również nowoczesne i wyjątkowe obciążniki do obrusów, w których zawieszka ma kształt flaminga lub ananasa.

RESTAURACJE, KAWIARNIE, PRZYJĘCIA WESELNE.

W naszej ofercie znajdują się obciążniki do obrusów, które mogą być wykorzystywane zarówno do celów domowych, jak i komercyjnych. Produkt ten świetnie nadaje się do wykorzystania w restauracjach, ogródkach kawiarnianych oraz na przyjęciach weselnych. Obciążniki do obrusów zapewniają równomierne rozłożenie obrusów bez względu na pogodę.

Wybierz produkt dla siebie.

Eleganckie obciążniki do obrusów można znaleźć na imprezach rodzinnych i w restauracjach. Na przyjęcie domowe, do pubu, ogrodu lub na inne imprezy możesz wybrać jeden z różnych obciążników. Zrób wrażenie na swoich gościach! Zapoznaj się z naszą ofertą, aby znaleźć odpowiednie obciążniki i klipsy do obrusów, które będą pasować do wystroju Twojego wnętrza.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.