Ceraty, obrusy, bieżniki

Ceraty, obrusy, bieżniki

Obrusy, serwety i bieżniki, które są praktyczne i stylowe.

Obrusy, serwety i bieżniki na stół mogą być dekoracyjne lub funkcjonalne. Utrzymują one powierzchnię stołu w doskonałym stanie, nawet po intensywnym użytkowaniu. W sklepie MarktKraft.pl znajdziesz wiele obrusów, spośród których możesz wybierać. Zainspiruj się!

OBRUSY - OCHRONA PRZED PLAMAMI.

Obrusy łączą w sobie dekoracyjne właściwości tradycyjnych obrusów z praktycznością. Obrusy te idealnie nadają się na stoły kuchenne. Mogą być wykonane z folii PVC, bawełny lub lnu, który został polakierowany i zaimpregnowany. Są odporne na zabrudzenia i można je łatwo prać. Obrusy chronią blaty stołów, dobrze amortyzując wstrząsy. Są odporne na ścieranie i wilgoć.

OBRUS: IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA RODZICÓW.

Rodzice z małymi dziećmi pokochają obrusy. Obrus można łatwo wyprać, gdy dzieci zrzucą jedzenie z talerza. Można również nauczyć dzieci, jak posługiwać się nożem i widelcem przy kuchennym stole.

STÓŁ KUCHENNY W NOWEJ ARANŻACJI.

Jeśli masz w kuchni stary stół, obrusy mogą być świetnym rozwiązaniem. Za ich pomocą można ukryć zadrapania i inne uszkodzenia na blacie stołu. Dzięki nim Twoja kuchnia może zyskać nowy, świeży wygląd. MarktKraft.pl ma duży wybór obrusów dostępnych w różnych rozmiarach i wzorach. Możesz nawet wybrać taki, który będzie pasował do wystroju Twojej jadalni lub kuchni.

CZYM SĄ OBRUSY?

Tradycyjne obrusy mogą być wykonane z różnych tkanin lub cerat, a także zawierać bieżniki i ceraty. Chronią meble przed zabrudzeniem i zniszczeniem. Ozdabiają pomieszczenia mieszkalne, jadalne i kuchenne. Obrusy są ważnym elementem wystroju wnętrza. Powinny pasować do wystroju pomieszczenia.

OBRUSY ODPOWIEDNIE DO WNĘTRZA.

Obrusy koronkowe to świetny sposób na zaakcentowanie wnętrz rustykalnych lub klasycznych. Jakie obrusy są najlepsze do nowoczesnych wnętrz? Do nowoczesnych wnętrz najlepsze są minimalistyczne obrusy w kolorze białym lub szarym. Do wnętrz skandynawskich warto wybrać obrusy w kolorze niebieskim lub turkusowym.

KOLOR I TKANINA.

Obrusy to nakrycia stołu wykonane z tkaniny, dzianiny lub polipropylenu. Tutaj najczęściej spotykanymi materiałami są jedwab, len i bawełna. Można znaleźć obrusy koronkowe lub żakardowe, ażurowe, z nadrukami i tłoczeniami. Można do nich dodać frędzle i wypustki.

FESTIWALOWE POSIŁKI.

Białe obrusy są tradycyjnie używane podczas uroczystych spotkań. Takie obrusy często można znaleźć w kawiarniach i restauracjach, ponieważ biały kolor kojarzy się z czystością. To przekonanie jest coraz częściej dyskredytowane, ponieważ kolorowe obrusy są nie mniej eleganckie i piękne. W lokalach gastronomicznych kolorowe obrusy stają się coraz bardziej popularne.

PODKŁADKI NA STÓŁ: DELIKATNY AKCENT DEKORACYJNY.

Bieżniki na stół są bardzo popularne w minimalistycznych domach. Ten podłużny materiał można wykorzystać do przykrycia części mebli lub jako podkładkę pod talerze. Jest to możliwe dzięki kreatywności gospodarzy. Pod tą nazwą kryje się również obrus przykrywający cały stół. W zależności od wybranego wzoru bieżnik może dodać elegancji lub złagodzić surowy wystrój.

GDZIE SPOTYKAJĄ SIĘ NOWOCZESNOŚĆ I TRADYCJA.

Bieżniki są popularnym nakryciem stołu. Stały się one nowoczesnym rozwiązaniem w dekoracji stołu. Nasze prababki wiedziały o bieżnikach na długo przedtem. Od wieków ozdobne, haftowane lub szydełkowane obrusy były używane do dekoracji stołów, komód i skrzyń na całym świecie. Współczesne bieżniki stołowe są nieco inne. Współczesny bieżnik na stół to jednokolorowa mata lub mata z geometrycznym wzorem, która służy do dekoracji stołu.

JAK ZAARANŻOWAĆ STÓŁ Z SILNIKIEM.

Istnieje wiele możliwości nowoczesnej aranżacji stołu z bieżnikiem. Można go położyć na blacie stołu wraz z paterą na owoce lub klastrem ciast. Stół można również nakryć białym obrusem, a następnie przełamać monochromatyczność, używając kolorowego bieżnika. Można również umieścić kilka identycznych bieżników na całym stole, a następnie poprosić gości o ułożenie na nich sztućców i talerzy.

USTAWIENIA STOŁÓW - NA KAŻDĄ OKAZJĘ.

MarktKraft.pl oferuje szeroki wybór nakryć stołowych i dekoracji stołu. W naszej ofercie znajdują się obrusy, bieżniki na stół i bieżniki na stół. Te dekoracje stołu są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach. MarktKraft.pl posiada szeroki wybór bielizny stołowej!

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.