Zazdrostki

Zazdrostki

To element dekoracyjny każdego okna.

Karnisze są jedną z wielu dekoracji okiennych. Karnisz ten można zawiesić w miejscach, w których nie jest konieczne zasłanianie całego okna. Do zawieszenia dekoracji okiennej potrzebne są drążki. Pręty zapewnią prawidłowe ułożenie tkaniny, dzięki czemu będzie ona trwała przez wiele dni. Dzięki karniszom możesz stworzyć piękną zasłonę i wygodnie zasłonić okna. W łazience lub kuchni użyj krótszej zasłony, aby zasłonić niewielką część okna. Zasłony okienne mogą być używane do zapewnienia prywatności i wzbogacenia wnętrza. Zasłony te mogą być stosowane w kuchni, łazience, salonie i pokojach dziecięcych. W sklepie MarktKraft.pl znajdziesz idealne elementy do zawieszenia delikatnych karniszy. Znajdziesz tu wszystkie akcesoria i karnisze, których potrzebujesz!

JAKIE KRAWĘDZI KURTYNOWE MOGĘ WYBRAĆ?

MarktKraft.pl ma duży wybór karniszy. Do wyboru jest wiele rodzajów karniszy. Można je zamówić według koloru, rozmiaru i materiału. Karnisze stosowane w karniszach są zazwyczaj wykonane ze stali. Ich wykończenie decyduje o ich wyglądzie. Możesz wybrać metaliczne, miedziane, jednolicie białe lub brązowe. Po wybraniu elementu zdecyduj, jak go zamontujesz. Istnieją dwie możliwości: możesz przykleić go do ramy lub przykręcić. Karnisze MarktKraft są łatwo regulowane, dzięki czemu możesz znaleźć idealny model. Można je dopasować do Twoich zasłon i ram okiennych. Dzięki tym akcesoriom możesz stworzyć idealną dekorację okienną do łazienki, kuchni lub innych pomieszczeń. Narzuty na łóżko można wykorzystać w wielu różnych aranżacjach wnętrz. Mogą być ozdobne lub gładkie. Będą dobrze pasować do nowoczesnych wnętrz.

GZYMS KUCHENNY: JAKI WYBRAĆ?

Zasłony okienne to popularny wybór dekoracyjny do kuchni. Zasłony te mogą być używane do ochrony przed sąsiadami i obcymi, ale wpuszczają do środka słońce. W naszej ofercie znajduje się wiele różnych drążków i przegródek na zasłony, które można wykorzystać w kuchni. Białe modele będą pasować do plastikowych okien. Świetnie nadają się do wnętrz minimalistycznych, nowoczesnych i skandynawskich. Sprawdzą się również w klasycznie urządzonych domach. PVC to dobry wybór na przegrody do zasłon kuchennych. Są one bardzo łatwe w czyszczeniu i nie pozostawiają śladów nawet po użyciu delikatnych środków czyszczących. Modele z tworzywa sztucznego są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Będą służyć przez wiele lat.

ZASŁONY OKIENNE - CZY SPRAWDZĄ SIĘ W TYM POMIESZCZENIU?

Jeśli mieszkasz w domu jednorodzinnym, a Twoja łazienka ma tylko małe okno, aby zapewnić sobie prywatność podczas kąpieli, zasłoń je delikatną zasłonką. Nie musisz używać zasłon zaciemniających. Wpuść do łazienki trochę światła słonecznego, aby ją rozjaśnić. Metalowe karnisze łazienkowe to dobry wybór, jeśli potrzebujesz mocnego drążka. Oferujemy zarówno modele odporne na działanie promieni UV, jak i wilgoci. Bez względu na to, jaki kolor wybierzesz, możesz mieć pewność, że nie zmieni się on pod wpływem słońca. Metalowy drążek pokryty białą farbą to dobry wybór, jeśli Twoja łazienka jest urządzona w stylu nowoczesnym. Model w stonowanym kolorze będzie pasował do wystroju minimalistycznego lub skandynawskiego. Chcesz nadać łazience industrialny wygląd? Srebrny model ze stali nierdzewnej będzie świetnie wyglądał z miedzianymi akcesoriami, drewnianymi elementami i ścianami z czerwonej cegły.

PODZIELNIKI POMIESZCZEŃ - UDEKORUJ NIMI OKNO.

Świetny pomysł na podzielenie pomieszczeń. Można je stosować na większych oknach. Do wyboru mamy regulowane pręty. Karnisze te dodadzą stylu Twojej przestrzeni życiowej i wpuszczą do środka więcej światła słonecznego. Dzięki karniszom w kolorze mosiądzu antycznego możesz stworzyć w swoim domu styl vintage. Aby uzyskać niepowtarzalny wygląd, połącz je z jasnymi zasłonami, dzięki czemu Twoja przestrzeń życiowa będzie się wyróżniać. W sypialni dziecka możesz dodać obramowanie okna. To również doskonały pomysł. Możesz wybrać model w kolorze srebrnym lub białym, a następnie zawiesić zasłonę z ciekawymi wzorami - gwiazdki, groszki lub serduszka dodadzą uroku pomieszczeniu.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.