Żaluzje

Żaluzje

Żaluzje - funkcjonalne i piękne osłony okienne.

Rolety wiszące to jedna z form funkcjonalnej osłony okiennej. Pozwalają one kontrolować ilość światła wpadającego do pomieszczenia. W tej sekcji dostępnych jest wiele rodzajów rolet. Różnią się one materiałem, z którego są wykonane. Żaluzje drewniane doskonale wyglądają w domach skandynawskich, a także w minimalistycznych i industrialnych biurach. Jeśli szukasz lżejszych modeli, w różnych kolorach lub tylko klasycznej bieli, wybierz PCV. Nowoczesne żaluzje wykonane z aluminium są również odporne na uszkodzenia. Modele poliestrowe mogą subtelnie przepuszczać światło i dawać złudzenie lekkości.

DLACZEGO WYBÓR ŻALUZJI JEST TAK WAŻNY?

Żaluzje mogą być doskonałym sposobem na osłonięcie mieszkania przed wzrokiem sąsiadów. Można je również wykorzystać do ochrony wnętrza przed nagrzewaniem się pomieszczeń. Żaluzje zapewnią Ci prywatność, a jednocześnie komfortowe warunki pracy w gabinecie. Rolety nie będą Cię oślepiać ani ograniczać widoczności elementów na ekranie komputera. Rolety mogą być również wykorzystywane do dekoracji wnętrz. Dostępnych jest wiele wzorów i kolorów, dzięki czemu można wybrać najlepszy model pasujący do pomysłów aranżacyjnych.

Należy zwrócić uwagę na rozmiar i sposób zawieszenia rolet. Należy umieścić je na ramie okna i upewnić się, że są całkowicie zakryte. W przeciwnym razie będą one przepuszczać światło. Żaluzje pozwalają na kreatywne podejście do ich użytkowania. Można je całkowicie podnieść, aby odsłonić okno, lub ustawić tak, aby było całkowicie ciemne. Ważne jest, aby wiedzieć, jak obsługiwać rolety.

DREWNIANE, ALUMINIOWE, KLASYCZNE, NOWOCZESNE - JAKIE ŻALUZJE WYBRAĆ?

Żaluzje drewniane to jedna z naszych opcji. Żaluzje te są bardzo odporne na zarysowania i uszkodzenia, dzięki czemu będą służyć przez długi czas. Można je znaleźć zarówno w jaśniejszych, jak i ciemniejszych kolorach. W klasycznie urządzonych wnętrzach z meblami i dodatkami w kolorach brązu i beżu dobrze sprawdzą się drewniane rolety dzień/noc. W skandynawskim wystroju świetnie będą wyglądać rolety z naturalnych materiałów, które łatwo zestawić z szarościami. W nowoczesnych wnętrzach najlepiej sprawdzą się białe rolety. Są one również dostępne w naszej kolekcji - świetnie wyglądają z antracytowymi ramkami drzwi.

Dostępne są również rolety aluminiowe. Są to rolety lepsze niż te produkowane wiele lat temu. Jeśli Twój pokój jest skierowany na południe lub masz problem ze wzrostem temperatury, te rolety są właściwym wyborem. Promienie słoneczne będą odbijane przez aluminium, dzięki czemu dom będzie chłodniejszy w gorące dni. Możesz regulować kąt nachylenia lameli, aby rozjaśnić wnętrze, dodając do niego naturalne światło. Chronią przed spojrzeniami przechodniów, a jednocześnie pozwalają na delikatne oświetlenie wnętrza promieniami słonecznymi. Żaluzje aluminiowe doskonale wyglądają w mieszkaniach urządzonych w stylu industrialnym ze względu na swój minimalistyczny wygląd. Jeśli preferujesz ten styl, wybierz model w kolorze czarnym. Żaluzje te mogą być również stosowane w nowoczesnych wnętrzach w odcieniach bieli lub szarości.

W naszej ofercie znajdziesz również żaluzje plisowane, które mogą być stosowane jako żaluzje na oknach plastikowych. Są one łatwe w montażu i nie wymagają inwazyjności. Plisy są najlepszym rozwiązaniem, jeśli nie można wiercić otworów w oknach, np. w przypadku wynajmu mieszkania. Zapewnią Ci prywatność, a jednocześnie wpuszczą promienie słoneczne do mieszkania, aby zmiękczyć przestrzeń.

Wśród wielu odmian dostępne są również żaluzje pionowe. Żaluzje pionowe doskonale nadają się do wysokich okien. Można je również wykorzystać do podzielenia dwóch stanowisk pracy w biurze. Żaluzje pionowe najlepiej sprawdzają się w biurach, restauracjach i hotelach. Można nimi sterować, dzięki czemu wpuszczają odpowiednią ilość światła do pomieszczenia i ukrywają się przed przechodniami.

Prawie wszystkie modele, w tym wykonane z tworzywa sztucznego, aluminium i drewna, można zamontować w sposób inwazyjny lub bezinwazyjny. Możesz zdecydować, czy chcesz, aby żaluzje wisiały mniej lub bardziej trwale na ramie okna. Niektóre modele są łatwe w montażu, np. eleganckie i trwałe żaluzje drewniane lub aluminiowe.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.