Akcesoria do rolet i żaluzji

Akcesoria do rolet i żaluzji

PRZYDATNE AKCESORIA DO MONTAŻU ZASŁON LUB ROLET.

Warto zakupić akcesoria do rolet, jeśli planujemy zamontować zasłonę. Praktyczne są uchwyty samoprzylepne, za pomocą których można przymocować zasłonę bez konieczności wiercenia otworów w stolarce okiennej. MarktKraft.pl oferuje również mechanizmy do rolet mini. Umożliwią Ci one łatwe zwijanie i rozwijanie rolet, dzięki czemu będziesz mógł kontrolować ilość światła wpadającego do Twojego wnętrza. Posiadamy również łańcuszki, które mogą być wykorzystywane do podnoszenia rolet. Wybierając produkty w kolorze białym, łatwo dopasujesz rolety do stolarki okiennej i wystroju wnętrza. Dla unikalnych rozwiązań możesz wybrać srebrny kolor akcesoriów do rolet. Antracytowe ramy uzupełnią kolor tych łańcuszków. Elementy te można wykorzystać, jeśli akcesoria uległy zniszczeniu lub były niewłaściwie używane. W tej kategorii posiadamy również płytki montażowe, wieszaki do rolet oraz prowadnice wykonane z lekkiego PCV.

AKCESORIA DO ROLET: DLACZEGO WARTO JE STOSOWAĆ?

Rolety i żaluzje są doskonałym sposobem na ochronę domu przed słońcem w ciągu dnia. W nocy można je wykorzystać do zaciemnienia sypialni i ułatwienia zasypiania. Aby zapewnić ich długą żywotność, potrzebne są odpowiednie akcesoria. Można tu znaleźć drążek teleskopowy, który ułatwi dostęp do okien dachowych. Przygotowano również akcesoria do rolet bezinwazyjnych. Dzięki temu można zachować nienaruszone ramy okienne. Jest to ważne w wynajmowanych mieszkaniach. Dostępne są również łańcuszki, które mogą posłużyć do wymiany zepsutej rolety lub umożliwić jej obsługę. Ważne są dla nas nowoczesne rozwiązania, dlatego oferujemy piloty. Dzięki nim możesz sterować roletami we wszystkich pomieszczeniach i regulować je według własnego uznania.

Jakie są dostępne akcesoria do rolet i żaluzji?

Dostępnych jest wiele akcesoriów do rolet lub żaluzji. Z pewnością znajdziesz odpowiedni produkt, który rozwiąże Twój problem z osłonami okiennymi. Jednym z proponowanych gadżetów są drążki teleskopowe. Czy masz problem z otwieraniem lub zamykaniem okien dachowych? To aluminiowe akcesorium jest małe i lekkie. Dzięki temu lekkiemu akcesorium można łatwo otworzyć każde trudno dostępne okno. Nie jest potrzebna drabina.

W naszej ofercie znajdziesz również zestaw montażowy do rolet. Jesteś majsterkowiczem, który lubi wykańczać wnętrza? Z nami będzie to łatwiejsze! Zestaw montażowy zawiera wsporniki, wieszaki i łańcuszki, a także instrukcję. Produkty te zapewnią trwałe przymocowanie zasłon do okien, nie powodując ich uszkodzenia. Produkty są dostępne w różnych kolorach. Wersja biała będzie pasowała do wnętrz skandynawskich, minimalistycznych i klasycznych. Wersja srebrna sprawdzi się w wystroju nowoczesnym i industrialnym.

Uchwyty do rolet można również wykonać z przygotowanych przez nas uchwytów, które są bezinwazyjne i pozwalają na łatwy montaż. Uchwyty te przydadzą się, gdy potrzebujemy tymczasowych rolet, a nie chcemy uszkadzać ram okiennych. Uchwyty do rolet zapewnią stabilność konstrukcji. Pozwolą też szybko zdjąć materiał osłaniający szybę okienną, aby nie uległa ona zabrudzeniu podczas remontu.

W naszej ofercie znajdziesz również praktyczne i nowoczesne gadżety. Dzięki akcesoriom do żaluzji lub rolet możesz sterować żaluzjami za pomocą pilotów. Jest to szczególnie przydatne w przypadku okien dachowych, do których trudno się dostać. Piloty, które są akcesoriami do rolet, są niezwykle łatwe w obsłudze i funkcjonalne.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.