Rolety i żaluzje

Rolety i żaluzje

Żaluzje i rolety, które wzbogacą Twój dom.

Żaluzje i rolety pokochasz o każdej porze roku. Poczujesz się najbardziej komfortowo i będziesz wolny od ostrego światła słonecznego, latarni ulicznych czy widoku przechodniów. Mamy żaluzje, które możesz dopasować do okien swojego domu, mieszkania lub biura. Do okien dachowych oferujemy większe rolety, a do balkonowych - większe. Wszystkie rolety okienne dostępne są w wielu rozmiarach. W przypadku rolet istnieje wiele opcji. Można wybrać jeden z wielu sposobów montażu. Najszybszy i najbardziej efektywny jest montaż bezinwazyjny. Można jednak wybrać również model z montażem bezinwazyjnym. Taka różnorodność ułatwia dopasowanie produktu do potrzeb użytkownika.

Rolety dzień, rolety rzymskie, a może rolety weneckie?

MarktKraft.pl ma w swojej ofercie różnorodne żaluzje i rolety. Dzięki stylowym roletom dzień/noc możesz łatwo kontrolować ilość światła słonecznego wpadającego do Twojego domu. Przed nadmiernym światłem pomieszczenie ochronią rolety zaciemniające, które zapewnią idealne warunki do pracy lub relaksu. Rolety rzymskie to kolejna opcja, która pozwala osiągnąć doskonałe rezultaty. Podkreślają one elegancki i przytulny charakter pomieszczenia. Istnieje wiele opcji osłon okiennych, można więc wybrać odpowiednią dla swojego wnętrza. Żaluzje mogą zastąpić rolety i są istotnym elementem wystroju wnętrza. Rolety doskonale nadają się zarówno do wnętrz mieszkalnych, jak i komercyjnych. Występują w wielu rozmiarach i mogą być wykonane w różnych kolorach. Są łatwe w czyszczeniu i można je montować za pomocą wkrętów lub uchwytów. Istnieje wiele opcji żaluzji okiennych, które można dopasować do różnych stylów wnętrz. Do montażu i obsługi żaluzji można wykorzystać wiele akcesoriów. Istnieje wiele akcesoriów, które można wykorzystać, aby zwiększyć funkcjonalność żaluzji. Należą do nich uchwyty, prowadnice, uchwyty, mechanizmy do rolet rzymskich, rolet dzień/noc lub rolet plisowanych, a także łańcuszki, obciążniki lub pręty regulacyjne. Produkty te ułatwiają montaż żaluzji lub rolet.

Jakie są zalety rolet dzień/noc?

W naszej ofercie znajdują się rolety okienne zarówno typu dzień jak i noc w wielu wariantach kolorystycznych. Taka różnorodność pozwoli Ci na swobodę w doborze odpowiedniego modelu do wystroju wnętrza. Przykładem są rolety rzymskie w kolorze antracytowym. Sprawdzą się one w domach nowoczesnych, minimalistycznych i utrzymanych w stylu skandynawskim. Klasyczne wnętrza będą lepiej wyglądać z modelami w kolorze kremowym. Rolety dzień/noc są atrakcyjne nie tylko ze względu na swój wygląd. Żaluzje okienne składają się z dwóch warstw materiału. Można kontrolować ilość światła wpuszczanego przez lampy zewnętrzne lub światło słoneczne. Są łatwe w obsłudze i można je stosować w każdym pomieszczeniu, w tym w sypialni lub salonie.

Czy warto kupić rolety zaciemniające?

W naszej ofercie dostępne są rolety zaciemniające. Świetnie nadają się do sypialni. Wieczorem chronią przed ostrym światłem lamp zewnętrznych. Rano zapewniają spokojny sen mimo intensywnego promieniowania. W pomieszczeniach, w których jest dużo słońca, idealnie sprawdzą się modele zaciemniające. Latem utrzymają ciepło wewnątrz pomieszczenia. Rolety zaciemniające są doskonałym wyborem do sypialni i pokoju dziennego. Rolety te doskonale nadają się do pokoju telewizyjnego, ponieważ sprawiają, że jest on bardzo dobrze widoczny, pomimo promieni słonecznych na zewnątrz.

Jakie są funkcje rolet zewnętrznych?

W naszej ofercie znajdziesz również rolety zewnętrzne do okien. Można je zamontować na dachu, aby zapobiec gromadzeniu się brudu i kurzu na szybach okiennych. Rolety zewnętrzne są przeznaczone do ochrony okien przed gradem, deszczem i śniegiem. Rolety te pełnią również taką samą funkcję jak rolety wewnętrzne: blokują nadmierne nasłonecznienie, aby nie uszkodzić komputera lub umożliwić relaks przy telewizorze. Rolety zewnętrzne mogą być stosowane w celu uniknięcia przegrzania pomieszczeń w gorące dni.

Rolety to praktyczny sposób na dekorację okien.

Żaluzje mogą być stosowane w każdym pomieszczeniu w domu. Można wybierać spośród różnych stylów żaluzji, w tym klasycznych modeli plisowanych i aluminiowych. Żaluzje mają tę zaletę, że można kontrolować ilość światła wpuszczanego do domu. Nasze żaluzje drewniane są wykonane z wysokiej jakości drewna i są trwałe. Będą służyć przez lata, nie niszcząc się. Elegancki brązowy kolor i wzornictwo podkreślą tradycyjną aranżację wnętrza. Są trwałe, a jednocześnie łatwe w czyszczeniu. Świetnie sprawdzają się w kuchniach, gdzie mogą być narażone na duże zabrudzenia i kurz. Żaluzje plisowane dostępne są w wielu kolorach i są najlepszym wyborem, jeśli pomieszczenie ma być oświetlone słońcem, ale jednocześnie chronione przed wścibskimi spojrzeniami z zewnątrz.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.