Akcesoria do szyn

Akcesoria do szyn

AKCESORIA DO SZYN SUFITOWYCH - ZMONTUJ SWÓJ WŁASNY KARNISZ.

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć piękny karnisz i ułatwić jego montaż. Akcesoria te pozwolą Ci stworzyć solidną konstrukcję, która utrzyma ciężkie zasłony. Znajdziesz tu również przedłużacze, zaślepki i wsporniki boczne, a także uchwyty do karniszy, uchwyty do szyn sufitowych i uchwyty do karniszy.

STWÓRZ KARNISZ ZGODNIE Z WŁASNYMI OCZEKIWANIAMI I POTRZEBAMI.

Okna w Twoim domu nie mają standardowych wymiarów? Nie będziesz w stanie znaleźć odpowiedniego karnisza do okien tarasowych, ponieważ są one tak szerokie. Ten problem mogą rozwiązać produkty z naszej oferty. Znajdziesz tu również łączniki i przedłużacze do szyn sufitowych. Nie chcesz, aby karnisz był widoczny? Potrzebne Ci są osłony szyn sufitowych! Nasze produkty pozwolą Ci dopasować się do wymiarów Twoich okien, wystroju wnętrza i oczekiwań tak, aby idealnie pasowały do karnisza.

JAK DOBRAĆ AKCESORIA DO SZYN?

Jeśli chcesz samodzielnie zamontować trwałe karnisze, proponujemy Ci wspornik z PCV, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Możesz również kupić haczyki ścienne, które są trwałe i bezpieczne do zawieszania tkanin dekoracyjnych. Innym ciekawym urządzeniem jest stoper do szyn sufitowych. Zapobiega on zsuwaniu się zasłon z szyny. Pozostaną one na swoim miejscu nawet przy mocnym pociągnięciu. Istnieje wiele akcesoriów, które można wykorzystać do zakrycia szyn sufitowych. Należą do nich osłony, które ukrywają cały mechanizm, oraz stylowe osłony. Można wybierać spośród białych lub drewnopodobnych, które nadają tradycyjny wygląd, lub białych, które są bardziej nowoczesne. Dostępne są zaślepki i zwieńczenia, które stanowią zarówno dekorację, jak i ochronę. Wszystkie akcesoria potrzebne do montażu i użytkowania karniszy znajdują się w naszej ofercie.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.