Karnisze

Karnisze

KARNISZE - ESTETYCZNY SPOSÓB NA ZAWIESZENIE DEKORACJI OKIENNYCH.

W tej kategorii znajdziesz karnisze metalowe i drewniane. MarktKraft.pl oferuje szeroki wybór produktów które będą pasować do stylu Twojego wnętrza. Odpowiednio dobrany karnisz nada pomieszczeniu niepowtarzalny wygląd. Karnisz to główny element który wpływa na aranżację Twojego pomieszczenia. Nowoczesne wzornictwo i opcje pozwalają na wybór modeli, które idealnie wpasują się w styl Twojego domu lub wnętrza. Możesz wybrać karnisz z haczykami i kółkami zabezpieczającymi lub karnisz standardowy. Żabki mogą być montowane na karniszach szynowych, które mają rolki. Są to piękne dekoracje okien i wnętrz, które będą służyć przez całe życie.

STWÓRZ SWÓJ WŁASNY KARNISZ Z KILKU ELEMENTÓW.

Ozdobne karnisze będą nie tylko piękne, lecz także spełnią ważną funkcję. Pozwalają one na prawidłowe zawieszenie zasłon i mogą spełniać wiele funkcji. Z ich pomocą nie tylko udekorujesz okno, ale także zapewnisz mu odpowiednie oświetlenie i ochronisz przed przechodniami. Klasyczne dekoracje okienne możesz wykorzystać w nowoczesnych aranżacjach.

Karnisze dostępne są w tradycyjnych i nowoczesnych stylach. W sklepie MarktKraft.pl znajdziesz odpowiednie karnisze dla siebie. Masz możliwość wyboru gotowego zestawu karniszy lub wykonania własnego, dostosowanego do Twojego okna. Wszystkie elementy, których będziesz potrzebować, w tym kółka do karniszy, łączniki i profile narożne, wsporniki, drążki, wsporniki i drążki, znajdziesz tutaj. Można z nich wykonać karnisze podwójne lub pojedyncze. Znajdziesz tu również wszystkie akcesoria do karniszy, takie jak pasujące pierścienie do karniszy.

KARNISZ SZYNOWY NA MIARĘ TWOICH POTRZEB.

Jednym z elementów naszego asortymentu są przedłużacze. Za ich pomocą można wykonać karnisze szynowe o długości do 1 km. Jest to idealne rozwiązanie do dużych salonów, które trzeba udekorować zasłonami. Dostępne są również łączniki kątowe. Pozwalają one na połączenie dwóch karniszy w narożnikach. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku dużych okien tarasowych, które znajdują się na dwóch ścianach. Karnisz ochroni Cię przed spojrzeniami obcych osób, a także przed intensywnymi promieniami słonecznymi, które mogą zakłócić pracę przy komputerze lub oglądanie telewizji.

ZESTAWY GOTOWE: CZY WARTO SIĘ NA NIE ZDECYDOWAĆ?

W naszym sklepie znajdziesz gotowe zestawy, z których możesz zmontować swój karnisz. Pozwoli Ci to zaoszczędzić czas przy wyborze elementów, które będą mocować karnisz. W naszych zestawach znajdziesz zarówno karnisze pojedyncze, jak i podwójne. W naszych zestawach znajdziesz również wsporniki, katorgi obrotowe, zaślepki i kołki montażowe. Taki zestaw sprawia, że montaż karnisza jest szybki i łatwy. Jest on również bardzo stabilny, dzięki czemu można na nim zawiesić grube i ciężkie zasłony. Kupno już dopasowanych elementów jest również bardziej estetyczne. W zestawie znajduje się wszystko, czego potrzebujesz. Wszystko jest dopasowane, a każdy element jest wykonany z dokładnie tego samego materiału. Karnisze płaskie można wykonać z elementów z naszej kolekcji. Są one eleganckie i niezawodne.

WYKOŃCZENIE KRAWĘDZI - DEKORACYJNE I FUNKCJONALNE Elementy.

Karnisze mają pełnić zarówno funkcję praktyczną, jak i dekoracyjną. Odpowiednie nasadki na karnisz są niezbędne do jego wykończenia. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne akcesoria do karniszy. Jeśli posiadasz taki model, możesz wybrać minimalistyczne nasadki. Możesz wybierać spośród geometrycznych kształtów i elementów w neutralnych kolorach. Chcesz, aby Twój karnisz sufitowy wyróżniał się eleganckim wyglądem. Możesz dobrać do niego złote końcówki, które podkreślą jego design i dodadzą wnętrzu blasku. Możesz łatwo znaleźć odpowiednie elementy do drewnianych karniszy, jeśli masz je w domu. Zaślepki mogą być również użyte do natychmiastowej zmiany wystroju w Twoim domu. Wystarczy wymienić stare zaślepki na nowsze, o ciekawszym kształcie. A potem ciesz się nowo zaaranżowaną przestrzenią. Zaślepki mogą być również stosowane w celu zapewnienia, że tkanina, na której wieszasz karnisz, nie spadnie.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.